برخی از خدمات اتوبوس در Lethbridge به ارائه شده توسط بخش خصوصی

حمل و نقل اتحادیه است که نشان دهنده بیش از 55 رانندگان اتوبوس مدرسه و سایر کارکنان در Lethbridge گفت: وجود امنیت شغلی برای اعضای آن به عنوان روح القدس مدرسه کاتولیک تقسیم و Lethbridge مدرسه تقسیم حرکت به سمت خصوصی اتوبوس مدرسه ارائه دهنده.

ادامه مطلب: Lethbridge مدرسه بخش افزایش نگرانی ها پس از شورا رای به تمدید قرارداد, اتوبوس مدرسه

“ما با ارسال نامه به مدارس درخواست آنها در نظر رانندگان اتوبوس مدرسه تحت داوطلبانه به رسمیت شناختن به عنوان بخشی از (درخواست برای پیشنهاد) گفت:” تراویس Oberg, رئيس جمهور از ATU محلی 987.

“ما شنیده برگشت دیروز از مدرسه تخته که در واقع RFP شده است ارسال شده بنابراین وجود خواهد داشت نه هر گونه فرصت را شامل داوطلبانه برای به رسمیت شناختن ATU با کارفرمای جدید,”

ATU امیدوار بود داوطلبانه به رسمیت شناختن معنی است که هر شرکت در مناقصه قرارداد خواهد نگه داشتن آنها را به عنوان یک برگ برنده و عامل انتقال رانندگان به کارفرمای جدید اما Oberg گفت که به رسمیت شناختن است که دیگر یک گزینه خروج رانندگان احساس آسیب پذیر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“شهر Lethbridge شده است ارائه دهنده — که در ماه ژوئن به پایان می رسد از سال آینده — و در آن نقطه اشتغال خود فسخ خواهد شد با شهر Lethbridge,

“از آنجا که ما هیچ تضمینی وجود ندارد که جدید اتوبوس مدرسه ارائه دهنده در حال رفتن به استخدام تمام کسانی که کارکنان است.”

ادامه مطلب: مدرسه بخش اصرار City of Lethbridge به تجدید نظر در مدرسه, اتوبوس, قرارداد

مدرسه بخش یک بیانیه مشترک صادر شده در بخش “پس از خدمات حمل و نقل مطالعه امکان سنجی Lethbridge مدرسه بخش و روح القدس مدرسه کاتولیک بخش صدور درخواست برای پیشنهاد. مراقب باشید در نظر گرفتن تمام گزینه های ما منجر به یک نتیجه گیری است که یک پیمانکار مستقل خواهد در خدمت نیازهای ما دانش آموزان و خانواده ها در هزینه ترین شیوه ای کارآمد.”

این بخش گفت: امیدوارم که آنها را به انتخاب یک ارائه دهنده جدید اواخر ماه سپتامبر.

Oberg گفت: خصوصی ارائه دهنده مسیر می تواند یک ماده از دو فرو بردن وقتی که می آید به هزینه های برای خدمات به مردم در حال حاضر پول پرداخت مالیات از طریق استانی آموزش و پرورش مالیاتی.

او گفت: بخشی از مالیاتی که می رود به سمت busing هزینه های.

“اغلب ما در این صنعت خصوصی ارائه دهندگان درگیر در حمل و نقل اتوبوس مدرسه که ما شروع به دیدن هزینه های بالای مالیات به شما پرداخت برای حمل و نقل برای آن دسته از بچه ها.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شهرستان شورا رای به فسخ فعلی busing توافق در ماه نوامبر گذشته.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>