‘سکس خشن دفاع’ را ممنوع می گوید وزیر دادگستری

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دولت ممنوعیت “راف جنسیت دفاع” تحت جدید داخلی سوء استفاده از قانون یک وزیر دادگستری نشان داده است.

الکس گچ MP پذیرش آن اشتباه بود برای متهمان نشان می دهد که به مرگ یک زن شد قابل اغماض است چرا که او راضی به خشونت فعالیت جنسی است.

“است که نامعقول و دولت متعهد به ساخت که شفاف” گفت: جلسه عمومی لایحه کمیته.

با این حال او گفت که تا به حال به مراقبت از گرفته شده برای جلوگیری از تغییر در قانون ایجاد حفره یا منجر به پیامدهای ناخواسته.

“قانون قتل از تودرتو پیچیدگی وجود دارد بنابراین نیاز به اطمینان حاصل شود که هر گونه مقررات قانونی را به اثر مورد نظر,” او گفت:.

Mr گچ بود در پاسخ به یک پیشنهاد اصلاحیه برای استفاده داخلی لایحه است که به دلیل به اجرا در آمده است بعد از این سال.

متمم قانون اساسی قرار داده بود به جلو کار MP جس فیلیپس که پیشنهاد کرد که یک بند اضافه شود بیان کرد “این است که دفاع از یک محاکمه که [ریاست] راضی به وارد آوردن جراحت یا خفگی”.

پس از شنیدن وزیر اطمینان Ms فیلیپس اظهار نظر در توییتر: “این است با تشکر از همه کسانی که صحبت کرد و مبارزه کرد.”

این “خشن” دفاع شد برجسته در بالا مشخصات محاکمه قاتل انگلیسی, backpacker فضل Millane در نیوزیلند. خود را وکیل مدافع استدلال کرد که Millane مرده بود به طور تصادفی در یک “بازی اشتباه رفته” پس از او تا به حال به دنبال بی-جنسی.

کمپین گروه ما نمی توانیم رضایت به این است که فهرست بیش از 60 مواردی که قاتلان از زنان استفاده کرده بودند بهانه استقبال Mr گچ نظرات به عنوان “آزمایشی خبر بسیار خوب”.

“ما نمی دانیم که چه دولت طرح خواهد بود اما سرنخ هستند که این خوب خواهد بود, قوی, گسترده, ارائه,” آن, توییتی. “ما به وضوح اشاره می کنند اگر آن را فاقد هر گونه راه است.”

یکی از رهبران این گروه لوئیس پری قبلا گفته مستقل که دفاع نیز بود و در نتیجه کاهش می یابد جملات.

“قاتلان در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای آگاه از این دفاع” او گفت:. “وکلا به این معنا نیست آن را پیشنهاد اما مردم از آن آگاه هستند و بالقوه آن موفقیت است.

“مردان همیشه به قتل زنان این است که فقط یک راه جدید برای خلاص شدن از آنها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>