ریک Zamperin: کفش دیگر در مورد به رها کردن در 2020 فصل لیگ بیس بال

هیچ کس نباید شگفت زده به شنیدن این که کمیساریای از لیگ اصلی بیس بال فکر نمی کند وجود دارد امیدواریم که در او دو چوب هاکی که 2020 فصل برگزار خواهد شد.

به نظر فروتن من آن را تنها یک ماده از زمان قبل از راب مانفرد خواهد بود مجبور به اعلام لغو بیس بال کمپین که در حال حاضر شده است سرکوب توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

“من اعتماد به نفس” مانفرد ESPN گفت:, و اضافه کرد که “خطر واقعی” فصل خواهد بود اوراق “تا زمانی که وجود دارد هیچ گفت و گو با بازیکنان MLB انجمن.”

ادامه مطلب: Blue Jays جنرال موتورز می گوید بیس بال می تواند بیشتر انجام دهید

در این اعلامیه از بیس بال بالاترین قدرت است که در تضاد کامل با موضع خود را فقط در هفته گذشته در طول MLB پیش نویس که مانفرد اشاره کرد که “به صراحت ما در حال رفتن به بازی لیگ اصلی بیس بال این سال است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پس چرا ناگهانی در مورد چهره ؟

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

با فصل حلق آویز در تعادل MLBPA جمهور تونی کلارک گفت: بیش از آخر هفته “از آن متاسفانه به نظر می رسد که بیشتر به گفت و گو با لیگ بيهوده خواهد بود” و MLB به انتشار یک برنامه کوتاه گفت: “از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید هنگامی که و که در آن.”

دیوید Calabrese پیش نویس توسط فرشتگان در لس آنجلس

دیوید Calabrese پیش نویس توسط فرشتگان در لس آنجلس

مانفرد در پاسخ به دعوت اتحادیه حرکت یک “ایمان بد تاکتیک” دانستن که اگر او صادر کوتاه برنامه بازیکنان ارتباط می تواند تنظیم یک شکایت علیه سازمان لیگ

روز دوشنبه در لیگ گفت: بازیکنان که وجود دارد خواهد بود در سال 2020 نجومی مگر اینکه اتحادیه بخشیده حق خود را به هر گونه ادعای حقوقی علیه MLB.

بنابراین تا جایی که ما ایستاده: هر دو لیگ و بازیکنان در حال حفر عمیق به خمیر جعبه و آماده را به یکی دیگر از نوسان — در هر یک از دیگر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ریک Zamperin است, معاون برنامه, اخبار و ارشد, مدیر ورزشی در اخبار جهانی رادیو 900 CHML.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>