Polaris موسیقی جایزه 2020 لیست طولانی: The Weeknd جسی Reyez دانیل سزار در میان هنرمندان

آلبوم جدید از the Weeknd, Daniel سزار و جسی Reyez شده اند longlisted برای سال 2020 Polaris موسیقی جایزه.

این پروژه در میان 40 پرونده است که پیشرفت به مرحله بعدی در نظر گرفتن یک لیست کوتاه از 10 رقیب را به نشان می شود در جولای 16.

The Weeknd ساخته شده از برش با خود كلاسيك-پاپ megahit ساعت پس ازآن برگزار شد نقطه بالا در ایالات متحده آمریکا فروش نمودار برای چهار هفته در اوایل این سال است. سزار دوم R&B آلبوم مطالعه موردی 01 شناخته شد در کنار Reyez را برای اولین بار تمام طول قبل از عشق آمد تا ما را بکشند.

هنرمندان دیگر رقابت برای $50,000 جایزه شامل تورنتو R&B duo DVSN (تلفظ: “تقسیم”) با یک الهه شعر و موسیقی در او احساساتآوانگارد خواننده پاپ Allie X کیپ خداو alt-سنگ نوازنده Joel Plaskett را 44.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ستاره قطبی موسیقی جایزه داده شده است به هنرمند یا گروهی که ایجاد شده بهترین آلبوم کانادا از سال قبل — صرف نظر از نوع و یا فروش — عنوان انتخاب شده توسط یک تیم از روزنامه نگاران پخش کنندگان و وبلاگ نویسان است.

لیست طولانی انتخاب شد از 223 آلبوم که برای اولین بار ساخته شده اند.

ادامه مطلب: Sia معذرت خواهی پس از گیج کننده Cardi, B, Nicki Minaj

ستاره قطبی در نظر گرفته شده است یکی از این کشور در معتبرترین جوایز موسیقی و فراتر از آن مقدار پول نقد از $50,000 قرار می دهد برنده موسیقی جهانی در کانون توجه است.

سال گذشته ستاره قطبی جایزه رفت به تورنتو رپ Haviah توانا برای طبقه 13thکه منعکس شده در تجربه او به عنوان یک زن در حال رشد در کانادا است. این نخستین بار یک زن رپر به دست آورد.

در این سال یک آرایه از بومی هنرمندان تاسیس شده و نسبت به تازه واردان پیوستن به استخر از هنرمندان در لیست طولانی.

در میان آنها تحسین Winnipeg-بر اساس عامیانه نوازنده ویلیام شاهزاده با مسکنو ادمونتون-منطقه سنگ عمل Nehiyawak را Nipiy.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Anachnid یک Oji-کری و Mi’kmaq مجری مستقر در مونترال است که به رسمیت شناخته شده و برای اولین بار او را Dreamweaverدر حالی که Inuk electo-خواننده پاپ Riit است که در لیست با Ataataga.

ادامه مطلب: Barbra Streisand هدیه دیزنی سهام به جورج فلوید دختر

چندین زبان هنرمندان در میان بلند ستارههای از جمله classic rock-تزریق عمل شکلات را جاز تعامل و P’tit Belliveau را Greatest Hits Vol. 1یک slyly به نام اولین LP از هنرمند یونس Guimond کشور خود تحت نام مستعار. Guimond رشد در جامعه فرانسوی زبان از Baie-Ste-Marie, Nova Scotia.

2020 مدعی هستند در شرکت خوب با آلبوم جدید از گذشته Polaris برندگان. Kaytranada را بابامیعادگاه قشنگ ساحلی پیمینتا را از دست کلمبیاو گوزن را به طور ناگهانی و Owen Pallett این جزیرهکه در حال اجرا از قهرمانان قبلی. Pallett برداشت تا اولین ستاره قطبی جایزه در سال 2006 هنگامی که او انجام شده زیر نام فاینال فانتزی.

نیز وجود دارد قابل توجه حذفیات ستاره قطبی لیست طولانی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

داوران شده است که اغلب مورد انتقاد قرار برای پرداخت توجه کمی به رپ و هیپ هاپ و در این سال نمی ممکن است مقدار آن را تغییر دهید احساسات.

چند از هنرمندان در آن ژانرهای نشان داده شده با این استثنا که فوق العاده وظیفه دشوار کار که متشکل از شش نوازندگان و یکی MC نقطه از مانیتوبا برای مطالعات در خاکستریو زامبیا متولد کانادا مطرح نما رپ Backxwash برای خدا هیچ ربطی به با این ترک او را خارج از آن.

ادامه مطلب: Dave Chappelle صحبت می کند در جورج فلوید, تظاهرات در ویژه جدید, ‘8:46’

چندین هنرمندان محبوب که دریافت Polaris گره در گذشته نیز گم شده از لیست. Tegan and Sara نمی توانید یک نقطه برای خود انعکاسی دبیرستان پروژه هی, من فقط از شما می خواهمدر حالی که لئونارد کوهن آلبوم پس از مرگ با تشکر برای رقص نیز وجود ندارد.

جاستین بیبر آخرین تغییرات شد و پس از توبیخ قبلی خود تلاش هدف ساخته شده لیست طولانی از چهار سال پیش.

ستاره قطبی برنده اهدا خواهد شد جایزه نقدی در طول زندگی ارائه خواهد شد که پخش در CBC موسیقی و CBC Gem خدمات جریان این سقوط.

لیست کوتاه برای آینده و معتبر کانادا مراسم اهدای جوایز موسیقی را دنبال خواهد کرد و در ژوئیه 15.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>