مواد مخدر مصرف بیش از حد کشته شدن 142 نفر در آلبرتا در طول 3 ماه اول از سال 2020: استان

اطلاعات جدید در مواد مخدر-مرگ و میر ناشی از در آلبرتا نشان می دهد 142 نفر از “آشکار اتفاقی مخدر مسمومیت” در سه ماه اول سال 2020 با توجه به تازگی منتشر شد گزارش دولت.

با توجه به آلبرتا دولت این رقم پایین است 11.8 درصد از قاب همان زمان در سال 2019 که 161 مرگ و میر گزارش شده است.

“به طور متوسط در سه ماه اول سال 2020 1.6 افراد فوت کرد هر روز در آلبرتا به عنوان یک نتیجه از یک آشکار اتفاقی مخدر, مسمومیت” این گزارش می گوید و اشاره کرد که از 142 مرگ و میر 127 مربوط به فنتانيل.

هشتاد و پنج درصد از مرگ و میر در سال 2020 “رخ داده است در بزرگتر شهری شهرداری” به مواد مخدر پاسخ نظارت گزارش می گوید. از فنتانيل و میر کلگری منطقه (49) و ادمونتون منطقه (45) بيشترين مرگ و میر در سه ماهه اول سال 2020 است.

در طول سه ماه اول سال 115,809 بازدیدکننده داشته است به نظارت مصرف خدمات سایت و یا مصرف بیش از حد پیشگیری سایت ثبت شد. بر اساس این گزارش این تعداد از سه ماهه قبلی که وجود دارد 120,260 بازدید از این سایت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: گزارش, اجتماعی از سایت های تزریق یک ‘بیدارباش’: آلبرتا وزیر

اواخر ماه گذشته اخبار رسیده به دفتر Jason Luan, Alberta دانشیار وزیر بهداشت روانی و اعتیاد به دیدن اگر هر گونه نشانه ای در عین حال به عنوان به چگونه COVID-19 همه گیر ممکن است تأثیر مواد مخدر بحران در استان است.

“در حالی که اطلاعات هنوز در حال وارد شده برای دوره زمانی در طول بیماری همه گیر ما نمی دانیم که افراد مراجعهکننده به بخش اورژانس به صورت مصرف بیش از حد پایین است به طور چشمگیری در سراسر استان به غیر از ادمونتون منطقه که در آن پذیرش از مصرف بیش از حد رفت و از نه تا 14 روز بین آوریل و مه” Kassandra Kitz Luan وزیر مطبوعات گفت: در یک ایمیل ،

ادامه مطلب: مواد مخدر مربوط به شرایط اضطراری در ادمونتون بیش از دو

او اشاره کرد که دولت متعهد به سرمایه گذاری 53 میلیون دلار برای سلامت روان و اعتیاد بهبود پشتیبانی از در حال انجام همه گیر بودجه است که “علاوه بر 140 میلیون دلار تعهد به ایجاد 4,000 اضافی و فضاهای درمانی.”

“این درمان مراکز باز هستند و در طول همه گیر و فعال در نظر گرفتن مشتریان” Kitz گفت. “تحت نظارت مصرف خدمات (SCS) تسهیلات در شلدون M. Chumir مرکز بهداشت (در کلگری) باقی مانده عملیاتی 24/7.

“SCS به شرح زیر سرپایی مراقبت از فرآیندهای غربالگری. مشتریان با آنفلوانزا مانند بیماری داده می شود ماسک را می پوشند در حالی که در فضا و متصل به پزشکی اضافی پشتیبانی و یا تست به عنوان مورد نیاز است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: بیشتر کانادایی ها در حال مرگ هستند از مواد مخدر استعمال بیش از حد – و coronavirus مقصر است

Kitz اضافه شده است که افرادی که استفاده از تزریقی مواد مخدر آگونیست درمان برنامه های در حال نمایش به صورت “خطر COVID-19 و تست در دسترس است اگر مورد نیاز است.”

“در کلگری یک خدمات تلفن همراه در دسترس است که فراهم می کند مراقبت از افراد در خانه خود و یا انزوا در صورت نیاز,” او گفت:.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>