OC حمل و برنامه های بیشتر LRT نگهداری تعطیلی در هفته آینده

فقط به عنوان اتاوا حمل و نقل سواران تنظیم به نیازهای جدید به صورت ماسک بر روی اتوبوس و راه آهن نور بخش های از شهر LRT خط در حال آماده سازی برای رفتن تاریک بیش از روز پیش.

OC حمل و میگه کنفدراسیون خط LRT را به طور کامل در یکشنبه, ژوئن 21 با جایگزینی خدمات اتوبوس در امتداد خط.

در طول روز زیر که از دوشنبه تا چهارشنبه این بخش از خط از Tunney را مرتع به درده, ایستگاه بسته خواهد شد با بقیه سیستم عامل به عنوان معمول است.

وجود دارد در حال حاضر شده است دو shutdown دوره در طول LRT خط این بهار با حمل و نقل محلی آژانس گفت: این برنامه های اضافی بسته شدن در طول تابستان به Rideau حمل و نقل و نگهداری این فرصت را به استفاده از کاهش ridership اعداد در طول رمان coronavirus همه گیر به انجام بسیار مورد نیاز کار بر روی مشکل خط.

دوشنبه آغاز اجباری ماسک برای مشتریان در حمل و نقل ایستگاه در اتوبوس و در LRT.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

OC حمل و عامل شده است اکثر راه ها در کاهش فرکانس برای چند ماه گذشته از این بیماری همه گیر اما خدمات حمل و نقل را افزایش می دهد با یک تغییر به یک تابستان خدمات برنامه در ژوئن 27.

خدمات مشابه به قبل از همه گیر سطح است که انتظار می رود به بازگشت Aug. 30.

جان Manconi رئیس OC حمل و گفت: او با توجه به LRT تعمیر و نگهداری گروه تا پایان ماه اوت به خط حمل و نقل به خدمات قابل اعتماد سطوح.

ادمونتون حمل و نقل رزومه شارژ کرایه LRT و اتوبوس

ادمونتون حمل و نقل رزومه شارژ کرایه LRT و اتوبوس

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>