جهش می تواند به طور قابل توجهی افزایش coronavirus عفونت توانایی مطالعه نشان می دهد

یک جهش خاص در کروناویروس جدید می تواند به طور قابل توجهی افزایش توانایی خود را برای آلوده کردن سلول های, با توجه به مطالعه انجام شده توسط محققان ایالات متحده است.

این تحقیقات ممکن است توضیح دهد که چرا در اوایل شیوع بیماری در برخی از نقاط جهان نیست تا پایان قریب به اتفاق سیستم های سلامت تا آنجا که دیگر شیوع بیماری در نیویورک و ایتالیا با توجه به کارشناسان در موسسه تحقیقات.

جهش به نام D614G افزایش تعداد “خوشه” در coronavirus – که بخشی است که به آن خود را متمایز شکل. کسانی که خوشه چه اجازه می دهد این ویروس به اتصال به و آلوده کردن سلول.

ادامه مطلب: Coronavirus جهش به نظر نمی رسد به ‘خطرناک’ اما تهدیدات دیگر باقی می ماند برخی از کارشناسان می گویند

“تعداد یا تراکم—کاربردی خوشه در ویروس 4 یا 5 بار بیشتر به دلیل این جهش” گفت: Hyeryun چو یکی از نویسندگان ارشد این مطالعه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

محققان می گویند که این است که هنوز ناشناخته است که آیا این جهش بر شدت علائم افراد آلوده و یا مرگ و میر را افزایش می دهد.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این محققان با انجام آزمایش آزمایشگاه می گویند که تحقیقات بیشتر از جمله مطالعات کنترل شده – به طور گسترده ای به عنوان یک استاندارد طلایی برای آزمایش های بالینی باید انجام شود برای تایید یافته های خود را از لوله آزمایش آزمایش.

کانادا می تواند مسئولیت رسیدگی به یک 2nd موج COVID-19?

کانادا می تواند مسئولیت رسیدگی به یک 2nd موج COVID-19?

مسن تحقیقات نشان داد که کروناویروس جدید, SARS-CoV-2 است که جهش و تحول آن را به عنوان سازگار به خود انسان میزبان. این D614G جهش به طور خاص بوده است پرچم به عنوان یک نگرانی فوری به دلیل آن به نظر می رسد در حال ظهور به عنوان یک غالب جهش.

موسسه پژوهش و مطالعه در حال حاضر تحت بررسی دقیق و منتشر شد و در روز جمعه در پی گزارش از یافته های آن است. (گزارش شده توسط معناس Mishra در بنگلور: ویرایش توسط برنارد Orr)

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>