مایکروسافت در Github است که از بین بردن برنامه نویسی عباراتی مانند ‘استاد’ و ‘برده’ – CNET


Github logo

Github توییتی حمایت خود را از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.


GitHub

در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش گیتهاب مایکروسافت متعلق به شرکت فراهم می کند که میزبانی برای توسعه نرم افزار در حال کار بر روی از بین بردن برنامه نویسی عباراتی مانند “استاد” و “برده.” در برنامه نویسی واژه “استاد” می تواند اشاره به یک نسخه اصلی از یک نرم افزار پروژه که تغییرات ایجاد شده است.

در روز پنج شنبه Github مدیر عامل شرکت Nat فریدمن در پاسخ به یک صدای جیر جیر از اونا Kravets مدیر طراحی محصول در شلوغی دیجیتال گروه مورد tech جامعه گام برای تغییر نام شرایط خاصی-به ویژه به سوئیچ که به طور پیش فرض ساختار شاخه از “استاد” به “main.”

“این یک ایده عالی است و ما در حال حاضر در حال کار بر روی این” فریدمن توییتی.

CNET رسیده به Github برای نظر و ما را به روز رسانی زمانی که ما گوش به عقب.

Github را در صفحه توییتر ارسال شده است که این غرفه با سیاه و سفید, جامعه و مبارزه با نژاد پرستی. نظرات گرفتگی در پاسخ خواستار آن است که این شرکت خاتمه قرارداد خود را با ما مهاجرت و گمرک (ICE). آژانس اقدامات از تقسیم تا خانواده های مهاجر در مرز آمریکا و مکزیک بود که به طور گسترده ای محکوم توسط شرکت های فن آوری. در ژوئن 2018 نزدیک به 100 Github نویسان گذراند نامه ای به مایکروسافت گفت که می خواهد ترک این شرکت مگر اینکه قرارداد کاهش یافته بود.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سیاه زندگی موضوع: چگونه شما می توانید اقدام امروز


4:11

در میان تظاهرات جهانی در واکنش به مرگ سیاه غیرنظامیان مانند جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery تونی McDade و دیگران tech شرکت هایی مانند اپل و گوگل و مایکروسافت باید ابراز نیاز به نژادی و عدالت است. فن نیز به دنبال تجدید نظر در شرایط دیگر مانند “لیست سفید” و “لیست سیاه.” همچنین پیشنهاد شده است که “کلاه سفید” و “سیاه کلاه” جایگزین “اخلاقی” و “غیر اخلاقی است.”

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بازدید blacklivesmatters.carrd.شرکت به یاد بگیرند که چگونه برای اهدای ثبت دادخواست و اعتراض با خیال راحت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>