Maserati Ghibli هیبرید مجموعه به طلیعه چیزی بودن در برق در ماه آینده – Roadshow


زمان برای یک تازه کردن — و با ترکیبی از قدرت است.

اندرو Krok/Roadshow

علامت گذاری تقویم خود را, Maserati, طرفداران, چون, ایتالیایی, مارکی یک تجدید Ghibli به ما نشان می دهد. نه تنها ما را به احتمال زیاد دیدن به روز رسانی جزئی اما این خواهد بود که یک Ghibli ترکیبی.

با نام تجاری گفت: در روز دوشنبه آن را نشان دهد, هیجانی, سدان در 15 ژوئیه و عنوان شده است مورد طول coronavirus همه گیر اولین برگزار خواهد شد به طور کامل آنلاین. ما لازم نیست که هر جامد جزئیات بیشتر در چه انتظار از این, ایتالیایی, هیبرید, اما مازراتی مشتاق به تاکید ماشین سیگنال های یک عصر جدید برای نام تجاری.

پس از Ghibli هیبرید خواهیم دید که یک موج جزر و مدی از اتومبیل های جدید از مازراتی پس از برخی از سرمایه گذاری های قابل توجهی در این نام تجاری از پدر و مادر خودروساز فیات کرایسلر اتومبیل است. پس از Ghibli هیبرید خواهیم دید جدید MC20 ماشین ورزشیکه ورزش کاملا الکتریکی نوع در کنار سنتی مدل با یک موتور احتراق داخلی.

سپس ما به نسل بعدی GranTurismo و GranCabriolet مدل هر دو با هیجانی, powertrains برخی از مرتب کردن. جدید D-بخش SUV است که در این خط لوله و لوانته و Quattroporte نیز در اطراف چوب.

مطمئنا ما به شما دریافت بیشتر بازی فکری جدید Ghibli هیبرید به عنوان رویکرد ما ژوئیه 15. و در حالی که شما علامت گذاری تقویم شما ممکن است به عنوان به خوبی مداد در برخی از زمان برای سپتامبر. این زمانی است که ما را ببینید MC20 ماشین ورزشی اولین پس از همه گیر موکول اصلی آن اولین معنای این گذشته ممکن است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 5 چیزهایی که شما نیاز به دانستن در مورد 2018 مازراتی Ghibli


2:43

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>