سالمندان تنها پیدا کردن شادی در VR تعطیلات: اولین بار من سعی کردم آن من تو را دیدم یک شهرستان در اسپانیا’ – CNET


191227-180623-import

با MyndVR سالمندان می توانید همه چیز را از شاخ و برگ پاییز به شهرهای اروپایی در واقعیت مجازی.


MyndVR

هشتاد و یک سال جورجینا Schuldt استفاده نمی شود به حال کردن. پس از بازنشستگی از یک حرفه ای در پرستاری Schuldt و زندگی در یک قایق هشت سال قایقرانی از کانادا به پاناما. زمانی که آنها بازگشت آنها رفت و کمپینگ در شمال غربی اقیانوس آرام هر تابستان.

اما Schuldt شوهر سال گذشته در گذشت. در حال حاضر او با استفاده از واکر قادر به رفتن در مسافت های طولانی. او هیچ علاقه ای به گرفتن بر روی یک هواپیما و یا اینکه وابسته به شخص دیگری به او فشار در یک صندلی چرخدار.

با وجود همه این Schuldt اخیرا قادر به کشف یک شهر اروپا — در واقعیت مجازی. او در فلوریدا زندگی کمک جامعه صاحب سه هدست از MyndVR یک شرکت است که باعث ایجاد VR تجربه بشود نسبت به افراد با سن 65 سال و بالاتر.

“اولین بار که من سعی کردم آن من تو را دیدم یک شهرستان در اسپانیا است. ما حق داشتند در میدان شهر شد و توریستی است که درست در مقابل من! من می توانم او را لمس کرد,” Schuldt گفت. “من فکر کردم که فوق العاده بود.”

روز ما صحبت کردیم او تا به حال فقط با استفاده از هدست به بازدید از یک جنگل پر از پاییز رنگارنگ برگ.

“طول می کشد شما را از محیط زیست خود را و شما قرار می دهد در جایی دیگر” Schuldt گفت. “این بسیار لذت بخش برای رفتن به عقب و دیدن چیزهایی که شما را دوست دارم اما شما نمی توانید به دیگر.”

واقعیت مجازی یکی از بسیاری از فن آوری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کاهش تنهایی و انزوای اجتماعی در شهروندان ارشد که محققان به نام یک بیماری در خود و برای خود.

نزدیک به یک چهارم از بزرگسالان 65 ساله و مسن تر در نظر گرفته اجتماعی جدا شده با توجه به 2020 مطالعه از آکادمی ملی علوم و مهندسی و پزشکی است. تحقیقات نشان می دهد افراد مسن تر که گزارش احساس تنهایی بیشتر احتمال دارد به صورت اضطراب و افسردگی و خودکشی و بیماری های قلبی سکته مغزی و زوال عقل یک خطر رقابت سیگار و چاقی و کم تحرکی.

“اگر تنهایی مداوم و به اندازه کافی شدید آن می تواند عواقب منفی بهداشتی,” دکتر گفت: دیلیپ Jeste ارشد کاردانی دین برای پیری سالم و مراقبت ارشد و برجسته استاد روانپزشکی و علوم اعصاب در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ،

خبر خوب است ؟ شما می توانید تغییرات را برای جلوگیری از این نتایج Jeste گفت. و فن آوری ممکن است یک قطعه از یک پازل گسترده تر است که به امریکا رو به رشد جمعیت سالمندان بیشتر متصل و زندگی سالم.

سه ساعت (مجازی) تور

واقعیت مجازی شرکت با تمرکز به طور انحصاری در سالمندان در حال پیدا کردن راه خود را به زندگی ارشد جوامع با هدف ارائه یک فرار از افسردگی در زندگی روزمره و یا نقطه ای از ارتباط با اعضای خانواده.

حتی اگر سالمندان زندگی می کنند در یک جامعه احاطه شده توسط دیگران آنها هنوز هم ممکن است به آرامی برداشت و جدا می شوند MyndVR مدیر عامل کریس Brickler گفت. “خود را به عنوان محرک کاهش می یابد با توجه به سن و بیماری ما باید برای پیدا کردن راه های دیگر برای نگه داشتن آنها را تحریک و درگیر,” او گفت:.

male-participant-update1

MyndVR

MyndVR این هدست و پلت فرم جریان بیش از 200 سفر مجازی, تفریح, موسیقی و هنرهای تجربیات برای افراد مسن زندگی در جوامع ارشد و یا در خانه. این تجربیات می تواند به عنوان خاطره درمانی با کمک به آنها را به یاد داشته باشید بخش هایی از گذشته خود و یا به عنوان نامزدی درمانی با اتصال آنها را با دیگران در جامعه خود و یا خانواده Brickler گفت.

“ما خانواده هایی که قفل شده است به همان مکالمات هفته به هفته, به آرامی ساخت بازدیدکننده داشته است خود را ذهن بیحس کننده,” او اضافه شده است.

داشتن چیزی جدید برای انجام این کار هم می توانید اضافه کردن برخی از انرژی جدید به بازدیدکننده داشته است و به سالمندان شانس بیشتری اساسی مکالمات, او گفت:.

درمان سنتی به طور معمول هزینه بین $100 و 200 دلار در هر جلسه. یک کاربر مجوز برای MyndVR پلت فرم است که کمتر از 1000 $در هر ماه در حالی که چند مجوز برای جامعه بسته به طور متوسط در حدود 5000 $در هر سال Brickler گفت. این هزینه شامل سخت افزار و کتابخانه VR محتوا و مشتری و پشتیبانی فنی. MyndVR در حال حاضر ده ها هزار نفر از کاربران در سراسر 40 متحده او اضافه شده است.

ادامه مطلب: چگونه خانواده ها در حال دادن یک سفر فوق العاده برای عزیزان در آسایشگاه

فراتر از زوم: جلسه مجازی فضاهای

برخی از شرکت ها مانند AARP نوآوری در آزمایشگاه با استفاده از VR را به نگه داشتن سالمندان متصل به خانواده خود را برای یک کمی پایین تر هزینه.

آخرین محصول آلاچیق های واقعیت مجازی خانه که در آن سالمندان می تواند ملاقات با بستگان به بحث بازی و کشف تجارب مختلف.

VR ارائه می دهد یک حس حضور و غوطه وری است که فن آوری های دیگر نمی گفت Cezara Windrem رئیس VR در AARP نوآوری آزمایشگاه و محصول منجر به آلاچیق. “این می تواند اجازه می دهد تا خانواده ها گرد هم می آیند غلبه بر هزینه و زمان و تحرک محدودیت” Windrem گفت.

AARP Innovation Labs ساخته شده آلاچیق در همکاری با Rendever راه اندازی است که باعث ایجاد VR تجربه برای ارشد زندگی جوامع است. آن را راه اندازی اولین نسخه 2019 که در دسترس است رایگان در Oculus رفتن پلت فرم (و خواهد آمد به Oculus تلاش بیش از حد بعد از این تابستان).

سالمندان دعوت می کنند تا چهار نفر در یک زمان به آنها را در یک به طور کامل همهجانبه مجازی کلبه ییلاقی در کوه ها احاطه شده توسط درختان و چمن. کشف چهار اتاق های مختلف و حتی تزئین خانه خود را با عکس.

alcove-travel-room

AlcoveVR از AARP Innovation Labs اجازه می دهد تا افراد مسن قطع کردن با خانواده خود در یک خانه مجازی.

AARP Innovation Labs

نرم افزار ارائه می دهد یک تور با راهنما از پاریس با هم تمرین های مدیتیشن و یا بازی چکرز و شطرنج. شما می توانید مسن بستگان در دنیای واقعی ، آن را رایگان برای دانلود و استفاده در حال حاضر (ارائه شده شما یک Oculus رفتن هدست VR که هزینه $149) بدون تبلیغات. اما به عنوان محتوای بیشتر اضافه شده است این شرکت ممکن است در نظر یک میکرو معاملات سیستم برای حق بیمه VR تجربه بنابراین شما ممکن است پرداخت چند دلار برای یک لایه تور.

مجازی ممکن است عنصر را حلق آویز کردن با مادر بزرگ جذاب تر به افراد جوان است که می تواند یک اتصال با آنها را در این رسانه Windrem گفت.

“ما می دانیم که چقدر نسل جوان در حال جذب به این فن آوری های جدید,” او گفت:. “این فوق العاده داشتن آنها پیدا کردن یک اتصال از طریق این رسانه جدید و قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن عشق خود را برای آن را با اعضای خانواده اما در شرایط خود را از طریق تجربه است که هر کس می تواند مربوط به.”

خانواده در تقاضا

اما آنچه در مورد افراد مسن که نیاز به کمک های فیزیکی است که واقعیت مجازی می کنند-مانند کمک به خرید مواد غذایی و یا انجام وظایف در اطراف خانه ؟

برای سالمندان یکی از گزینه پاپا یک سرویس فراهم می کند که “خانواده در تقاضا” برای افراد مسن توسط جفت شدن آنها با “پاپا بگیرید و یاد دهید.” دانش آموزان کالج که می تواند به ارائه همراهی و کمک در انجام وظایف مانند خرید مواد غذایی و رانندگی. به علاوه کسانی که به دانش آموزان پرداخت می شود.

high-res-1

پاپا یک سرویس است که متصل سالمندان با دانشجویان است که می تواند ارائه به همراهی و کمک با کارهایی مانند خرید مواد غذایی.


پاپا

مدیر عامل اندرو پارکر الهام گرفته شده بود برای ایجاد پاپا با پدر بزرگ خود را که نیاز به کمک بود اما جدا شده است. او نمی drive, اما همچنین نیاز ندارد سنتی خدمات مراقبت در منزل. پاپا راه اندازی در سال 2018 و در حال حاضر در دسترس در 25 ایالت و شمارش. این شرکت با بیش از 7000 پاپا بگیرید و یاد دهید بر روی پلت فرم پارکر گفت.

اکثریت اعضای دریافت پاپا به عنوان مزایای رایگان از طریق حامل بیمه یا مزیت مدیکر برنامه های. پاپا بگیرید و یاد دهید باید از طریق یک چک پس زمینه و پروسه بررسی. کمتر از 10 درصد از کسانی که درخواست استخدام پارکر گفت. اما آنها می توانند از بین 12 دلار به 16 دلار در ساعت بسته به چه نوع از وظایف آنها در حال انجام است. این شرکت در حال باز کردن برنامه های کاربردی تا فراتر از دانشجویان در حال حاضر تا حدی به دلیل بیکاری سطوح افزایش یافته است به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

این شرکت به طور معمول نشانه های مردم برای بازدید از پاپا بگیرید و یاد دهید یک یا دو بار در هفته. وظایف شامل همه چیز از خرید مواد غذایی به رانندگی به دکتر قرار ملاقات به آموزش آنها را چگونه به راه اندازی فن آوری است. یک عضو خواسته پاپا Pal به همراه او به یک عروسی چرا که او نمی خواست به یک بار در خانواده است. یکی دیگر از سابق Tour de France رقیب خود خواسته رفیق او را در دوچرخه سواری-و به سرعت به رشد خود را در کالج سن همراه پارکر گفت.

کسانی که بازدیدکننده داشته است نگاه متفاوت در حال حاضر به دلیل coronavirus. پاپا بگیرید و یاد دهید در حال کمک به تماس با مواد غذایی تحویل. و بیشترین همراهی بازديد نقل مکان کرد به تماس های تلفنی و یا چت ویدیویی است.

“ما در حال آموزش افراد مسن چگونه به استفاده از تکنولوژی در راه است که آنها احتمالا نمی مایل به انجام به طور کلی قبل از” پارکر گفت. “ننگ بودن به تنهایی کمتر از یک موضوع در حال حاضر که تمام جهان جدا شده است.”

درمان تنهایی

با وجود تکنولوژی صنعت تلاش وجود دارد هیچ یک از تحقیقات مورد حمایت درمانی برای تنهایی Jeste گفت. این راه حل به چند بعدی است و شامل فعالیت های فیزیکی و ورزش و ارتباطات اجتماعی. فن آوری می تواند کمک کند اما آن را نمی خواهد مشکل را حل کند به تنهایی او اضافه شده است.

“صنعت فن آوری به طور سنتی با تمرکز بر افراد جوان” Jeste گفت. “افراد مسن تر نمی خواهید چیزی است که سرد است با یک هزار برنامه های کاربردی. آنها می خواهند چیزی واقعا ساده است. ما نیاز به تکنولوژی است که ارشد-دوستانه.”

در فلوریدا Schuldt موافق است. سادگی VR پلت فرم یک عامل عمده ای در به همین دلیل او لذت می برد و این تجربه بسیار, او گفت:. “شما فقط آن را در سر خود را” Schuldt گفت. “شما لازم نیست برای یادگیری یک دسته کامل از ترفندهای آن را به رفتن.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: جنی واقعی ربات pup به ارمغان می آورد راحتی به سالمندان…


1:41

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>