سابق کار MP نشان می دهد kellogg’s میمون لوگو در Coco Pops نژادپرست است

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

سابق کار MP فیونا Onasanya گفت که او تا به حال نوشته شده را به حبوبات غول Kellogg بپرسید چرا شکلات با طعم نارگیل میآید توسط یک میمون در حالی که برنج Krispies به بازار عرضه شده با استفاده از “سه پسر سفید”.

سابق حاصل MP باعث Coco Pops به روند در توییتر در روز دوشنبه شب پس از او نشان داد او فرستاده کلاگ انگلستان اداری برای درخواست یک توضیح در مورد این نام تجاری.

Ms Onasanya – که حذف شد از ماه مه گذشته پس از او محکوم به تحریف این دوره از عدالت بیش از یک بلیط سرعت – توئیتر خود نوشت: “بنابراین من میخواستم بدونم که چرا برنج Krispies سه پسر سفید به نمایندگی از نام تجاری و کوکو میآید باید یک میمون؟”

بسیاری در رسانه های اجتماعی به تمسخر او را برای نشان می دهد وجود دارد چیزی نژادپرستانه در مورد استفاده از یک میمون با اشاره به این که شکلات سفید Coco Pops استفاده از همان حیوانات طلسم.

“به طور جدی جلوگیری به دنبال چیزهایی است شرم آور در حال حاضر ایم” سیمون هاپکینز.


سابق سلطنتی دریایی بن McBean ظاهر خوب صبح بریتانیا روز سه شنبه به استدلال می کنند مردم گرفتن سمت های ردیابی شده توسط بی معنی فرهنگ جنگ بحث.

“من در تلاش برای مبارزه واقعی نژادپرستانه انسان که به علت من و خانواده ام آسیب و تغییر آینده پسرم … و شما مردم مبارزه برای به دست آوردن میمون گرفته Coco Pops حبوبات را به خدا.”

وی افزود: “واقعیت این است که ما در حال مبارزه با بیش از حد بسیاری از جنگ است که واقعا وجود دارد.”Ms Onasanya بعد در توئیتر خود نوشت: “خوب معین جان هاروی کلاگ تاسیس مسابقه بهسازی بنیاد (بنیاد هدف اصلی مطالعه حاضر بررسی علت و درمان برای ‘نژاد فساد’), این امر می تواند بی مبالات از من بپرسید.”

ما بنیانگذار کلاگ در یکی از موسسان مسابقه بهسازی بنیاد در سال 1906.

با توجه به کانادا دانشگاهیان در اصلاح نژاد Archives پروژه Kellogg آوازی بود eugenicist که می ترسید “فساد” از طریق نژادی مخلوط کردن.

این اولین بار نیست که kellogg’s شرکت شده است در فرهنگ جنگ. در سال 2016 راست وب سایت خبری Breitbart به نام تحریم از شرکت غلات پس از آن کشیده تبلیغات از سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>