FDA لغو اضطراری استفاده از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 – CNET


gettyimages-1214260473.png

FDA لغو اضطراری مجوز برای استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19.

جورج فری/خبرگزاری گتی ایماژ

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

یک ضد مالاریا مواد مخدر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ به عنوان یک درمان برای COVID-19 گرفته است یکی دیگر از ضربه این زمان از سازمان غذا و دارو. نامه ای از FDA دانشمند ارشد دنیس Hinton روز دوشنبه اعلام کرد این سازمان است لغو اضطراری استفاده از فرمولاسیون از هیدروکسی کلروکین و کلروکين برای درمان این بیماری باعث coronavirus.

FDA در ماه آوریل هشدار علیه استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين برای COVID-19 خارج از محیط بیمارستان و یا کارآزمایی بالینی. تدابیر جدید یک مطلب قطعی بسته شدن درب در استفاده از آن برای درمان coronavirus بیماران.

این نامه در پاسخ به درخواست از Gary Disbrow اقدام مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) یک دولت گروه متهم با توسعه اقدامات متقابل برای پزشکی تهدیدات از جمله بیماری های همه گیر.

“امروز درخواست برای لغو است بر اساس اطلاعات جدید از جمله کارآزمایی بالینی داده ها نتایج است که منجر بردا به نتیجه گیری کرد که این دارو ممکن است موثر برای درمان COVID-19 [Coronavirus بیماری 2019] و این که مواد مخدر را از مزایای بالقوه برای استفاده از چنین نیست سنگین تر بودن آن شناخته شده و خطرات بالقوه” Hinton نوشت: در این نامه است.

FDA در اصل صادر اضطراری با استفاده از مجوز برای هیدروکسی کلروکین و کلروکين در اواخر ماه مارس است. ابطال نیز طول می کشد را به حساب نگرانی های جدی در مورد پتانسیل های قلبی مربوط به عوارض جانبی.

هیدروکسی کلروکین شده است هر دو مورد مطالعه و سیاسی به عنوان متخصصان پزشکی به دنبال راه هایی برای درمان COVID-19. از سازمان بهداشت جهانی به حالت تعلیق آزمایش های بالینی این دارو در ماه مه همان سال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در نظر گرفتن آن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه.

“ما همچنان به بررسی تمام اضطراری با استفاده از مجوز FDA صادر کرده و تغییرات را به عنوان مناسب بر اساس ظهور شواهد” گفت: FDA آناند شاه در بیانیه ای در روز دوشنبه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Coronavirus مواد مخدر نشان می دهد ‘روشن’ شواهد سریع تر…


2:07

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>