اتحادیه اروپا باز می شود تحقیقات ضد تراست به اپل پرداخت و فروشگاه App – CNET


gettyimages-1138777699-1

اپل در زیر میکروسکوپ در اروپا است.

Budrul Chukrut/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

در این دوره از یک روز اپل پیدا کرده است خود موضوع جدید اتحادیه اروپا ضد تراست پروب. اروپا کمیسیون اعلام کرد که روز سه شنبه آن را باز دوگانه تحقیقات به اپل پرداخت و فروشگاه App.

فروشگاه App بررسی شد و باعث شکایت از Spotify در بیش از یک سال پیش به درصد بالایی از هزینه های اپل به اتهام شرکت در زمانی که مصرف کنندگان را در برنامه خریدهای. بررسی خواهد شد تمرکز بر روی محدودیت های اپل مکان بر توسعه دهندگان برای اطلاع رسانی به مصرف کنندگان از گزینه های پرداخت که ممکن است ارزان تر در خارج از برنامه.

“به نظر می رسد که اپل به دست آمده ‘دروازه بان’ نقش وقتی که می آید به توزیع نرم افزار و محتوا برای کاربران اپل دستگاه های محبوب” گفت: اتحادیه اروپا کمیسیون Margrethe بازرگانی, در بیانیه ای. “ما نیاز به اطمینان حاصل شود که قوانین اپل نیست تحریف رقابت در بازار که در آن اپل در رقابت با دیگر توسعه دهندگان نرم افزار به عنوان مثال با آن جریان موسیقی سرویس موسیقی اپل یا سیب را با کتاب است.”

تحقیقات مربوط به اپل پرداخت خواهد شد تمرکز بر روی راه اپل محدود رقیب نرم افزار و خدمات از استفاده از آی فون را به NFC قابلیت را قادر می سازد که اپل پرداخت را tap-and-go از ویژگی های.

“این مهم است که اپل اقدامات را انکار کنندگان مزایای پرداخت جدید فن آوری از جمله انتخاب بهتر و کیفیت و نوآوری و قیمت های رقابتی و گفت:” بازرگانی. او افزود که coronavirus شیوع تا به حال نشان داده اهمیت بودن قادر به استفاده از تماس های پرداخت در فروشگاه.

اپل این نیست اولین اجرا در اروپا کمیسیون یا بازرگانی. در سال 2016 مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک در پاسخ به $14.5 میلیارد مالیاتی مجازات دست توسط بازرگانی با تماس با آن “سیاسی تلخه.”

اپل نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست برای نظر.

همچنین نگاه کنید به: چگونه برای به روز رسانی آی فون خود را برنامه در iOS 13 حالا که تب به روز رسانی ناپدید شده است

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: iOS 14: همه ما می دانیم


7:05

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>