اتحادیه اروپا بازگشایی مرزهای یونان و بلژیک آماده استقبال از گردشگران

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

اتحادیه اروپا آغاز شد بازگشایی داخلی آن مرز روز دوشنبه به عنوان عضو کشورهایی مانند یونان و بلژیک آماده برای استقبال از گردشگران پس از ماه از coronavirus قفل فراز.

در حالی که محدودیت های مسافرتی در جای خود قرار داده و در پاسخ به Covid-19 همه گیر شروع به طور رسمی پایان می رسد در 15 ژوئن شنگن عضو و مرتبط با کشورهای در حال از بین بردن و کنترل مرز در یک چهل تکه شیوه ای.

ایتالیا بازگشایی مرزهای خود را برای مسافران از درون اروپا در 3 ژوئن در حالی که در اسپانیا به مرز بسته باقی می ماند تا 1 جولای.

آلمان برای پایان دادن به زمین مرز چک در 15 ژوئن در حالی که هلندی اعلام کردند که با سهولت در برابر هشدارهای غیر ضروری سفر خارجی است. جمهوری چک است که اجازه می دهد سفر از درون اروپا اما قرار دادن محدودیت در کشورهای با سطح بالایی از عفونت.

اتریش که در حال حاضر باز بیشتر از مرزهای خود را لغو محدودیت با 31 کشور به استثنای پرتغال اسپانیا سوئد و انگلستان است.

لهستان بازگشایی مرزهای خود به اعضای اتحادیه اروپا و بریتانیا از 13 ژوئن در حالی که سوئد هرگز بسته شده است.

غیر ضروری سفر به اتحادیه اروپا محدود باقی می ماند تا 30 ژوئن هر چند کشورهایی مانند بلغارستان ، کرواسی ، مجارستان و لتونی و لیتوانی استونی, اسلواکی و اسلوونی را آغاز کرده اند که لغو محدودیت برای اتباع خارجی از کشورهای آنها خیال امن است.

رئيس جمهور از اتحادیه اروپا, کمیسیون اروپا, Ursula von der Leyen گفت که او خوشحال بود مرزهای بودند بازگشایی در سراسر اروپا است.


کمیسیون اروپا راه اندازی شد “Re-Open اتحادیه اروپا” سایت دادن اطلاعات سفر coronavirus قوانین و مشاوره در مورد اینکه آیا مکان هایی مانند هتل ها و یا سواحل باز شد.

یونان فصل گردشگری آغاز شد و با بازگشایی برخی از هتل ها و پروازهای بین المللی از, استرالیا, نیوزیلند, ژاپن, کره جنوبی و چین و اسرائیل و لبنان به آتن و تسالونیکی فرودگاه.

برخی از بدترین متاثر از کشورها مانند انگلستان و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا در حال حاضر در یونان لیست تایید شده برای سفر. مسافران از کشورهایی است که آیا دیدار با یونان “مبتلا به” تست شده بر روی ورود و قرنطینه تعیین شده در هتل به مدت 7 روز اگر تست منفی است و 14 روز اگر آن مثبت است.

در بلژیک مغازه ها و موزه ها اجازه داده شد به بازگشایی از 18 مارس در حالی که در کافه ها, رستوران ها و جاذبه های شروع به باز کردن در 8 ژوئن. محدودیت برای مهمان نوازی و فرهنگ صنایع را در محل باقی می ماند تا 1 ژوئیه در حالی که رویدادهای مهم خواهد ماند تعطیل تا بعد از ماه اوت است.

فرانسه در همین حال گفته است که می خواهد روابط متقابل و می تواند محدودیت مکانی در کشورهای با قرار دادن محدودیت در فرانسه مسافران است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>