ایلان خسته کننده شرکت تونل ‘احتمال’ گسترش در سراسر لاس وگاس – Roadshow


تونل ها برای مرکز کنوانسیون لاس وگاس کامل هستند اما در محل کار می تواند شروع به جاهای دیگر.


LVCVA

زمانی که Elon Musk نیست نظارت تسلا او SpaceX و خسته کننده شرکت به سر ، در حالی که این دو برای اولین بار بسیاری از اخبار خود به خود خسته کننده شرکت است که تنها در حال حاضر شروع به سرقت نور افکن در برخی موارد.

و آخرین قطعه از اطلاعات واقعا می تواند تبدیل چگونه کسانی که در لاس وگاس در اطراف شهرستان. پاسخ به یک کاربر توییتر صحبت از امکان خسته کننده شرکت تونل می تواند پیدا کردن یک محل در لاس وگاس با فرودگاه و دیگر نقاط اطراف مرکز شهر وگاس مدیر عامل شرکت گفت: این پروژه ها هستند “به دنبال احتمال وجود دارد.” گذشته از فرودگاه به مرکز شهر تونل حلقه تونل نیز می تواند باعث توقف در وین رفت و آمد مکرر و تفریحی جهان.

خسته کننده شرکت با قرار دادن آن وحشی حمل و نقل ایده به آزمون در دنیای واقعی با یک آزمایش تونل. مدت کوتاهی پس از آن کنوانسیون لاس وگاس و بازدید کنندگان قدرت انتخاب مشک پت پروژه به ایجاد یک تونل سیستم برای این شهر مرکز کنوانسیون. در اوایل این سال ما آموخته خسته کننده شرکت تکمیل هر دو تونل برای سیستم است که اتصال مرکز اصلی و به تازگی گسترش یافته سالن.

گسترش تونل برای اتصال فرودگاه و در مرکز شهر وگاس خواهد بود یکی از این شرکت بزرگترین ماموریت نشده است. خسته کننده شرکت امن کار در شیکاگو اهار فرودگاه بین المللی در گذشته هر چند اخبار در این پروژه شده است و آرام. وگاس تونل را تا کنون به خود جلب بیشترین توجه عمدتا به دلیل آنها در واقع در یک مسیر رو به اتمام است.

زمانی که اولین تونل سیستم باز می شود, برنامه ریزی برای سال 2021سواران خواهد مدیره تسلا مبتنی بر وسایل نقلیه و سفر در سرعت های بالا به 155 مایل در ساعت 40 فوت زیر زمین است. راه رفتن فاصله در مرکز کنوانسیون لاس وگاس 15 دقیقه طول می کشد اما یک شرکت سوار قطع خواهد شد سفر به فقط دو دقیقه.

خسته کننده شرکت را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: با Elon Musk در داخل خسته کننده شرکت…


2:18

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>