Dropbox به معرفی یک برنامه مدیریت رمز عبور خرک به کمک به تقویت امنیت آنلاین خود را – CNET


Dropbox Passwords

Dropbox جدید مدیریت رمز عبور با هدف کمک به شما پیگیری از زندگی خود را آنلاین.


Dropbox

Dropbox است که در ادامه به گسترش فراتر از ذخیره سازی ابر معرفی یک میزبان از ویژگی های جدید به آن را بیشتر مفید در دیگر جنبه های زندگی مردم است.

در یک پست وبلاگ در جمعه شرکت دقیق اضافات جدید با شروع با یک برنامه LastPass و 1Password رقیب که آن را به درستی تماس Dropbox کلمه عبور. در حال حاضر در دسترس به عنوان یک بتا خصوصی به “انتخاب Dropbox به علاوه کاربران” رمز عبور مدیر را نرم افزار برای iOS, Android, Windows و Mac اجازه می دهد تا برای ورود به حساب خود را بدون در نظر گرفتن پلت فرم.

Dropbox به علاوه این شرکت بیمه ذخیره سازی گزینه برای مصرف کنندگان ارائه می دهد که 2TB از ذخیره سازی آنلاین برای $120 سالانه یا $11.99 در هر ماه.

شعار است که آن را “صفر-دانش رمزگذاری” این شرکت می گوید که با آن سیستم “کلمه عبور خود را محافظت می شود و تنها توسط شما قابل دسترسی.”

علاوه بر رمز عبور جدید مدیر این شرکت می گوید این هم نورد از یک طاق ویژگی برای ذخیره سازی اسناد حساس مانند بیمه کارت یا گذرنامه. حفاظت شده توسط یک پین طاق همچنین می توانید اجازه می دهد تا شما را به تعیین دوستان و یا خانواده برای دسترسی اضطراری. مانند مدیریت رمز عبور خرک در حال حاضر در بتا خصوصی برای یک “انتخاب” از این شرکت به علاوه کاربران است.

فراتر از امنیت Dropbox اعلام کرد برخی دیگر از ویژگی های جدید از جمله جدید و گسترده بتا به صورت خودکار پشتیبان گیری از پوشه ها بر روی مکینتاش و یا رایانه های شخصی است. نیز وجود دارد یک جدید Dropbox طرح خانواده ارائه می دهد که 2TB از ذخیره سازی ابر است که می تواند به اشتراک گذاشته شود تا شش نفر است. هیچ قیمت گذاری داده شد برای طرح خانواده است که در حال حاضر در بتا برای “انتخاب” کاربران قبل از نورد “به طور گسترده تر در طول سال است.”

ویژگی های جدید آمده است که به Dropbox به چهره افزایش رقابت از گوگل درایو مایکروسافت OneDrive و iCloud اپلاست که می تواند بهتر ادغام خدمات خود را به طور مستقیم به سیستم عامل خود را.

ادامه مطلب: بهترین برنامه مدیریت رمز عبور برای سال 2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>