مرحوم ساکن خانواده و سابق ابن میمون کارکنان خشم بیش از شیوع

دختر ساکن که درگذشت در 15 مه در دونالد برمن ابن میمون سالمندان مرکز سابق و یک کارگر که صرف یک ماه در این مرکز ادعا تعداد مرگ و میر می توانست پیشتر اگر پروتکل های بهداشتی بوده و مورد احترام.

“من بسیار عصبانی هستند زیرا زمانی که من وجود دارد و من مشغول به کار بود در منطقه گفت:” یک عضو سابق کنترل عفونت تیم که اخبار جهانی موافقت کرده است برای حفظ ناشناس.

“من با COVID-19 تمام طول روز طولانی است. من تا به حال به صحبت بسیاری از کارکنان که از پوشیدن این مسائل به درستی آنها نادیده گرفتن آنها تماس با من نام.”

با وجود هشدار تسهیلات بخش منابع انسانی و سرپرست او احساس می کند هیچ چیز انجام شد به اصلاح این وضعیت است.

ادامه مطلب: 14 نیروهای مسلح کانادا در افغانستان به ابن میمون پس از شیوع طول می کشد 34 زندگی

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در ایمیل من (به ساعت) من فرستاده بود یک ماه پیش من تا به حال به طور خاص اظهار داشت که این مهم نبود از” اگر ” این بود که به گسترش از طریق ابن میمون آن را یک ماده از ‘که’ این بود که به گسترش” او گفت:.

“آنها اهمیتی نمی دهند. یک مرد 20 (سال) او مانند ” خوب اگر من از آن من است.’ گفتم: “بله, اما اگر شما آن را دریافت کنید شما می تواند گسترش آن است.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

محلی انجمن بهداشت (CIUSSS غرب-مرکزی مونترال) است در پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد کارگران اتهامات که او صدا زنگ بیش از یک ماه پیش.

شانزده کارگران در حال حاضر آلوده و محل کار با توجه به CIUSSS غرب-مرکزی مونترال. چهارده کانادا نیروهای مسلح نیروهای شده در محل از هفته گذشته برای کمک به را تشکیل می دهند کمبود کارکنان.

ادامه مطلب: ابن میمون سالمندان مرکز در Côte Saint-Luc دست و پنجه نرم کردن با شیوع کروناویروس

“دولت نام در ارتش و اما آنچه در مورد تمام خانواده هایی که اعضای آن در گذشت و در حال حاضر آن را بیش از 34” گفت: مارلا Spergel که 89 سال پدر گذشت در مه 15.

خانواده مرحوم ساکنان در حال پیگیری این تعداد مرگ و میر در Facebook و بسیاری از آنها گیج که اکثریت مرگ و میر در محل مارس (20 با توجه به آمار خود) دو ماه پس از سخت پروتکل های ایمنی بودند و ظاهرا در محل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Marla Spergel and her father Harry Schwartz
مارلا Spergel و پدر هری شوارتز. ارائه شده توسط مارلا Spergel

“من واقعا عصبانی, من می دانم که هیچ چیز در حال رفتن به او را به عقب اما من خیلی دیوانه” گفت: Spergel که خواسته بیشتر شده است برای محافظت از پدرش.

هری شوارتز از رنج Alzeihmers و Parkinsons اما دختر اصرار دارد هیچ دلیلی برای وجود دارد او را به قرارداد ویروس.

با توجه به Spergel بسیاری از خانواده ها گمان شیوع بیماری می تواند موجود بوده اند اگر کارکنان و همه مردم وارد این مرکز شده بود به درستی به نمایش در آمد.

“بدیهی است که این فقیر مردم بی گناه بودند که زندگی در صندلی چرخدار است که هر جایی نمی رویم نمی تواند به این بیماری و یا ویروس در,” او گفت:. Spergel در حال حاضر در تورنتو زندگی می کند و می گوید او می خواهد عدالت برای پدر او و احساس او فریب خورده اساسی خود را مذهبی و حقوق, با توجه به این شرایط است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وجود دارد یک سنت یهودی و آنها را تمیز قبل از دریافت آنها به خاک سپرده شد و این نمی تواند اتفاق می افتد به طوری که آنها پیچیده او را در کیسه های پلاستیکی” گفت: Spergel.

“من خوشحال هستم با راه ابن میمون درمان این ویروس. این هرگز اتفاق افتاده است.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>