Coronavirus زمان سفر ؟ انگلستان قرنطینه ورود فرم لیست از بین رفته کشورهای آلمان شرقی و جنوبی رودزیا

دولت متهم شد که گیر کرده در سال 1980 پس از آن قرنطینه فرم ورود مورد استقبال بازدید کنندگان از کشورهای دیگر وجود دارد که.

طولانی از بین رفته کشورها از جمله یوگسلاوی جنوبی رودزیا زئیر, چکسلواکی و اتحاد جماهیر شوروی بودند همه در دسترس به عنوان گزینه های رسمی ‘بهداشت عمومی مسافر یاب’.

خطا کشف شد توسط کاربران رسانه های اجتماعی یک هفته پس از 14 روز خود انزوا طرح برای مسافران به انگلستان معرفی شد و در 8 ژوئن.

“من می دانم که شما مشتاق در پاک کردن گذشته اما شما ممکن است بخواهید برای بررسی جغرافیای خود را COVID-19 فرم مهاجرت” نوشته محقق حداکثر Fras.

دیگران پیشنهاد کرد که دولت به سادگی پذیرایی برای مسافران – “تا زمانی که آنها با پر کردن مدارک خود را.”

این لیست همچنین شامل شرق آلمان (آلمان دموکراتیک جمهوری 1949-1990), منطقه بی طرف (بین عربستان سعودی و عراق 1922-1991) و آنتیل هلند (1954-2010).

این فرم پس از تصحیح شده و آورده شده تا به امروز است.

صفحه اصلی دفتر مقامات اذعان کرد که سیستم آنلاین تا به حال به اشتباه با استفاده از یک لیست از کشور “که در آن مردم می تواند متولد شده اند” برای سوال “چه کشور شما سفر؟”.


آنها اضافه شده است که به شکل هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درستی دلیل آن را شامل همه کشورها در حال حاضر در وجود است.

این دولت است که با توجه به بررسی قرنطینه سیاست در 29 ژوئن نگرانی آن است که آسیب رساندن به انگلستان سفر, حمل و نقل هوایی و صنعت گردشگری.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps نشان داده است که آنها را معرفی می quarantineless “سفر دالان” و یا “پل هوایی” برای مسافران از کشورهای با نرخ پایین از عفونت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>