Coronavirus: دولت متهم به نادیده گرفتن کارشناسان به عنوان برترین مشاوران غایب از جلسات مطبوعاتی

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دولت متهم شده است “تبدیل به دور از مشاوره” پس از یک وزیر پیشنهادی که علمی و پزشکی مقامات ماندن از خیابان داونینگ جلسات در coronavirus چرا که آنها تا به حال “یک مقدار زیادی از کار های دیگر انجام دهید”.

آقا اد دیوی, لیبرال دموکرات اقدام رهبر به عنوان رد “risible” توضیح ارائه شده توسط وزیر امور خارجه Dominic Raab به صورت انفرادی خود را ظاهر که روزانه در کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. و او هشدار داد که وزیران را به خطر انداخته “از بین بردن اعتماد” در دولت را از دست داده و Covid-19.

بوریس جانسون در حال آمدن است تحت فشار به توضیح تغییرات الگوی ظاهر توسط کلید کارشناسان پس از مستقل گزارش داد که رئیس اموزش پرستار ممکن است کاهش یافته بود از یک کنفرانس مطبوعاتی زمانی که او حاضر به عموم بازگشت مستند نقض خود را بالا aide Dominic Cummings.

آقای Raab بود, آخرین وزیر به نظر می رسد در این تریبون و بدون کارشناسان پس از انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی جاناتان ون-Tam موجب سرفصل گفت که مستند قوانین “اعمال می شود به تمام” وقتی پرسیده شد که در مورد آقای Cummings. پروفسور ون-Tam است به نظر می رسد در کنفرانس های مطبوعاتی پس از 30 آوریل.

وزیر امور خارجه بریتانیا که به عنوان خوانده شده آخرین آمار عفونت و مرگ و مير (به طور معمول ارائه شده در جلسات روزانه توسط یک پزشک یا دانشمند) را تکذیب کرد و گفت که کارشناسان می شد لبه.

“از نظر حضور در این کنفرانس مطبوعاتی دانشمندان و رئیس و معاون پزشکی افسران ادامه پیدا خواهد کرد و حضور در این کنفرانس های مطبوعاتی.

“من فکر می کنم آن را نیز درست می گویند که به عنوان ما به پایین جاده نقشه و شروع به بحث در مورد تغییرات ما در حال ساخت آن است که آیا برای کسب و کار و مدارس یا مناطق دیگر ما را نیز به ارمغان بیاورد دیگر کارشناسان مستقل همراه و مطمئن شوید که ما می توانیم پاسخ به طیف گسترده ای از سوالات است که مردم اند.”

وی افزود: “شما درست می گویند دانشمندان و پزشکی مشاور مهم هستند.

“آنها همچنان به حضور در این کنفرانس مطبوعاتی شاید نه به صورت روزانه – آنها مقدار زیادی از کار های دیگر را انجام دهند و بدون شک سیاستمداران نیاز به پاسخ به تماس قضاوت ما بر اساس تکامل علم است.”

نظرات خود را آمد در میان گزارش هایی که برخی از دانشمندان با احتیاط از تبدیل شدن به “سقوط بچه ها” برای سیاستمداران در هر پرس و جو به دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

آقا اد دیوی گفت: “این ایده که کارشناسان ارشد در دولت هستند بیش از حد شلوغ برای پاسخ به سوالات عمومی و رسانه risible.

“محافظه کاران هستند عمدا تبدیل به دور از مشاوره و در انجام این کار از بین بردن هر گونه اعتماد مردم باید در این دولت است.”


خواسته در مورد گزارش می دهد که Ms ممکن است کاهش یافته بود از یک coronavirus جلسه آقای جانسون رسمی سخنگوی خبرنگاران با اشاره به نظر وزیر حمل و نقل Grant Shapps که جمعه گذشته گفت: که او “فکر نمی کنم” این مورد بود.

این سخنگو گفت که “به بهترین دانش من”, مستقل,‘s – گزارش بر اساس شهادت دو کارمند بیمه خدمات درمانی منابع – درست نیست. اما او قادر به نقطه را به هر گونه خاص در اشتباهی.

جاناتان Bartley, سبز, حزب co-رهبر گفت که او تا به حال بدون دریافت پاسخ به نامه او نوشت: هفته گذشته به آقای جانسون خواستار توضیح برای “پراکنده و غیر قابل پیش بینی” حضور کارشناس مسئولان از جمله افسر ارشد پزشکی کریس Ersin و مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel از آقای کامینگز نازل شد که به مستند های رانندگی خود را در خانواده به دورهم زمانی که او معتقد بود او در coronavirus.


اما آقای جانسون سخنگوی گفت که هر دو پروفسور Ersin و آقا پاتریک ظاهر شده بود در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته اضافه کرد که دیگر اخیر تلویزیونی جلسات برجسته بود دیگر برجسته پزشکی آمار و ارقام.

PM سخنگوی گفت: رئیس, پرستار “ممکن است” به نظر می رسد دوباره در هیچ 10 جلسات و با اشاره به پیام های او در مقام خیابان داونینگ خوراک توییتر.

منیر Wilson, لیبرال دموکرات, سلامت, سخنگوی, همچنین نوشته شده به وزیر بهداشت خواستار توضیح.

پس آقای Raab نظرات خانم ویلسون گفت: “این تصویر از وزیر امور خارجه ایستاده به تنهایی و در کنفرانس مطبوعاتی کامل بود.

“ما را دیده اند طی هفته گذشته یک حرکت عمدی به دور از مشاوره و شفافیت که روزانه در کنفرانس های مطبوعاتی.

“این کاملا حیاتی است که مردم باید اعتماد مردم به دولت از طریق اداره خود از coronavirus بحران به خصوص به عنوان مستند کاسته است و مردم بیشتر به تماس با هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>