Coronavirus: اقتصاد ‘ممکن است هرگز به طور کامل بهبود می یابند از همه گیر تونی بلر موسسه هشدار

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

اقتصاد بریتانیا ممکن است هرگز به طور کامل بهبود می یابند از تاثیر شدید این بیماری همه گیر کوروناویروس یک گزارش جدید توسط تونی بلر موسسه هشدار داده است.

بررسی اثرات مستند – به عنوان بزرگ “مکث” در اقتصاد – سازمان ادعا می کند Covid-19 است به احتمال زیاد به علت “آسیب دائمی” با کاهش درآمد مالیاتی و افزایش سطح بدهی های ملی است.

این می آید به عنوان ارشد عمران بندگان پذیرفته اقتصادی خرید اینترنتی از یک بیماری همه گیر ضربه زدن به انگلستان بود هرگز مدل – وجود خطر یک ویروس که یکی از این کشور شدید ترین تهدید.

ترسیم دو خطر عمده برای آینده مالی عمومی موسسه تنظیم سابق حزب کارگر نخست وزیر همچنین خواستار دولت به تدریج حذف پشتیبانی از اقتصاد به جای خروج اقدامات سرعت بیش از حد است که می تواند “تشدید” آسیب دراز مدت است.

“اول اقتصاد ممکن است هرگز به طور کامل بهبود یافتن از این بیماری همه گیر” این گزارش ادعا می کند. “اگر این مورد است, درآمدهای مالیاتی خواهد شد به طور دائم پایین تر از آنها می شده اند و کسری بودجه ساختاری بزرگتر است.”

آن را ادامه می دهد: “تحت محتمل مفروضات کاهش دائمی در اقتصاد ظرفیت از بین سه و هفت درصد بدون سیاست عمل بدهی خواهد شروع به افزایش دوباره و تنها ثبات در سطوح بیش از 100 درصد از تولید ناخالص داخلی.

“اما در اینجا بیش از حد در زمان کم منافع نرخ حتی از لحاظ تاریخی سطح بالایی از بدهی را مطرح استطاعت مشکل با بدهی هزینه های باقی مانده در پایین ضبط.”

این گزارش همچنین هشدار می دهد که با وجود نرخ بهره پایین این وضعیت می تواند تغییر اساسا اگر نرخ بهره شروع به بازگشت به تاریخی هنجارهای اضافه کرد: “اگر نرخ بهره شروع به افزایش از سال 2025 برای رسیدن به این سطح توسط 2040 دولت و سقف بدهی های بهره به درآمد نسبت شش درصد خواهد به سرعت نقض می شود و هزینه ها خواهد بود در یک مسیر به بیش از پس از جنگ سوابق قابل ملاحظه ای است.”

نویسندگان با اشاره به این که در “بدترین سناریو” آسیب به اقتصاد می تواند “بدهی بازگشت به سطح گذشته دیده می شود که بلافاصله پس از جنگ جهانی دوم تا پایان این دهه”.

اما آنها گفت: “با توجه به نرخ بهره پایین تاریخی حتی چنین چشم آبیاری بدهی خواهد بود مقرون به صرفه است.”

جیمز براون سلامت از کار درآمد و نابرابری و تحلیل در موسسه افزود: “بدهی ملی را به طور چشمگیری افزایش طول بیماری همه گیر. نرخ بهره پایین به این معنی است که بار مالی عمومی خواهد بود نور پس ما نباید نگرانی در مورد انجام هر آنچه در آن طول می کشد در حال حاضر به حداقل رساندن دراز مدت آسیب های اقتصادی.

“اما در اجرا دیگر این امر می تواند یک قمار خطرناک است که فرض کنیم که نرخ بهره را پایین ماندن برای همیشه لطفا برای پس دولت باید مطمئن شوید که بدهی در حال سقوط به عنوان یک سهم از درآمد ملی خود را برای اطمینان از ثبات مالی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>