بوریس جانسون معکوس تصمیم برای پایان دادن به مدرسه رایگان کوپن غذا در ماه آینده. زیر شدید مبارزه با منچستر یونایتد ستاره مارکوس Rashford هیچ 10 اعلام کرد که عمده U-turn و گفت: کوپن در دسترس خواهد بود برای خانواده ها در طول تعطیلات.

این می آید به عنوان آمار و ارقام جدید نشان می دهد تعدادی از کارگران انگلستان در payman کاهش بیش از 600,000 در اوایل روز از coronavirus مستند. وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: “روزهای سختی را پیش رو” اگر اقتصاد را انتخاب کنید تا به زودی.

در جای دیگر مردم در سراسر طیف سیاسی باید پرداخت ادای احترام به جو Cox کار MP که کشته شد در حوزه توسط راست های افراطی در این روز چهار سال پیش.

‘سکس خشن دفاع’ را ممنوع می گوید وزیر

وزیر دادگستری الکس گچ به پارلمان گفت که “رابطه جنسی خشن دفاع” ممنوع خواهد شد تحت جدید داخلی سوء استفاده از قانون است.

فعالان ادعا کرده اند که متهمان متهم به قتل در تلاش بودند به بهانه مرگ گفت: قربانی راضی به رابطه جنسی خشن.

با این حال آقای گچ گفت: این امر می تواند ساخته شده “شفاف” در داخلی سوء استفاده لایحه است که این قابل قبول نیست.

کار MP جس فیلیپس که نقل مکان کرد و یک اصلاحیه در مورد این مسئله اظهار نظر در توییتر: “این است با تشکر از همه کسانی که صحبت کرد و مبارزه کرد.”

Ms فیلیپس’ اصلاحیه خارج شد و پس اطمینان از وزیر.

در اینجا یک مقاله قبلی توضیح موضوع:
 

DUP نیروی رای سقط جنین در قوانین و مقررات

سقط شد decriminalised در ایرلند شمالی در ماه اکتبر سال گذشته پس از نمایندگان مجلس در آستانه رای به اعمال مقررات در حالی که Stormont مجمع بن بست رسیده بود.

با این حال در اوایل این ماه مجمع ثبت نام مخالفت خود را به حرکت می کند.

امروز نمایندگان مجلس در Stormont خواسته شد به تصویب قوانین و مقررات – فقط برای DUP اعضای فریاد “نه” به ماشه معوق را بدست آورد.

به این معنی رای دادن به این مقررات در حال حاضر محل در روز شنبه با نتیجه منتشر می شود همان روز.

خواهر زن به قتل توسط دوست پسر سابق: دولت شامل اختناق داخلی سوء استفاده لایحه

“پس از من خواهر, قتل, این یک شوک بزرگ برای یادگیری در مورد ریچارد Howarth تاریخچه خشونت در برابر زنان دیگر” کتی مک اینتاش می گوید مستقل زنان خبرنگار مایا اوپنهایم.

“پلیس می دانستند که او یک مرد خطرناک اما هیچ کس به درستی شناسایی خطر است که او مطرح شده به آنه ماری به ویژه که او تا به حال اقدام به خفه کردن هر دو او و شریک زندگی قبلی. پلیس نمی دانیم که معنای او بیشتر احتمال دارد به کشته شدن او را”.
 

تبلیغات

منحصر به فرد: حزب محافظه کار و ناوهای جدید, تاخیر در پخش زنده ممنوعیت صادرات

محافظه کار و کار نمایندگان مجلس می گویند که آنها در حال تاسف دولت برنامه ای برای برگزاری یکی دیگر از مشاوره عمومی در زندگی صادرات – دوباره به تاخیر انداختن تصمیم گیری در ممنوعیت پس از سال ها از سیگنالینگ برای حمایت از یک جین دالتون گزارش.

یکی از مقامات ارشد حزب محافظه کار این است که نوشتن به محیط زیست وزیر خواستار توضیح.

وزارت محیط زیست, غذا و امور روستایی (دفرا) می گوید وزیران در حال برنامه ریزی یک تازه مشاوره فقط دو سال پس از آخرین.
 

چگونه ستاره فوتبال مارکوس Rashford سیاسی تبدیل شد بازیکن

او را بهتر شناخته شده برای سوء استفاده خود را در منچستر یونایتد پیراهن و اولین باشگاه پیوست به عنوان یک امیدوار هفت ساله اما متوقف نشده مارکوس Rashford از استخراج واقعی تغییر در راهروها از قدرت ساموئل Lovett گزارش.

بعد از ظهر سه شنبه پس از یک از مشخصات بالا کمپین پیشگام فوتبالیست, دولت اعلام کرد که حدود 1.3 میلیون کودک در انگلستان در حال حاضر دریافت رایگان مدرسه کوپن غذا در طول تعطیلات تابستان.

آن را نشانه دیگری u-نوبه خود برای بوریس جانسون داشتن در ابتدا رد تماس های گسترده به حمایت از این کودکان محروم شده اند که مجبور به ماندن در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“من حتی نمی دانم چه می گویند” 22 ساله توییتی در پی اعلام. “فقط نگاه در آنچه که ما می توانید انجام دهید زمانی که ما با هم آمده این است که انگلستان در سال 2020 است.”

بوریس جانسون می دهد قوی ترین اشاره در عین حال که دو متر حکومت می تواند آرامش قبل از بارها بازگشایی در ماه جولای

بوریس جانسون داده است او را قوی ترین اشاره در عین حال که بریتانیا دو متری اجتماعی فاصله حکومت می تواند آرام در زمان برنامه ریزی شده 4 جولای بازگشایی بارها و رستوران ها گفتن مضطرب کسب و کار: “سازمان دیده بان این فضا چرا که ما کاملا شما را بشنود.”

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه آقای جانسون اذعان کرد که این ویروس هنوز مورد ضرب و شتم اما اصرار داشت که انگلستان در حال حاضر “تبدیل جزر و مد”, سیاسی, ویرایشگر اندرو Woodcock گزارش.

او گفت که شناسایی و توسط دانشمندان بریتانیایی از یک درمان برای رمان بیماری ارائه شده “اولین chink نور” در نبرد برای غلبه بر coronavirus.

آقای جانسون بستری او بود که تحت فشار شدید برای کاهش دو متر حداقل فاصله در حال حاضر مورد نیاز در انگلستان گفتن این جلسه از او خواسته شد در مورد آن “تمام وقت”.

PM توسط شده اند لابی نه تنها کسب و کار بلکه توسط تعدادی از وزرای کابینه به تلاش شرکت ها فرصتی برای بازیابی خود را کتک امور مالی در طول اوج فصل تابستان در حالی که پزشکی و علمی مشاوران احتیاط او را به راش حرکت می کند که می تواند جرقه یک تازه سنبله در عفونت.

تبلیغات

بوریس جانسون ادعا می کند او غافل از مارکوس Rashford مدرسه مبارزات انتخاباتی وعده غذایی قبل از U-turn

بوریس جانسون ادعا کرده او غافل از فوتبالیست مارکوس Rashford رایگان وعده های غذایی مدرسه مبارزات انتخاباتی تا روز سه شنبه زمانی که دولت u-تبدیل طرح به قراضه کوپن در طول تابستان خبرنگار سیاسی لیز Buchan گزارش.

نخست وزیر گفت که او شخصا تبریک منچستر یونایتد رو به جلو در تلاش خود را برای جلب توجه به این موضوع از کودکان محروم از رفتن گرسنه در طول تعطیلات.

آقای جانسون ادعا کرد که او تنها آگاه شد از فوتبالیست مشخصات بالا پیشنهاد برای تمدید رایگان وعده های غذایی مدرسه کوپن طرح در روز سه شنبه – با وجود سخنگوی فشرده شدن در این موضوع توسط روزنامه نگاران در روز دوشنبه.

پس از بوریس جانسون برگشت در وعده های غذایی مدرسه ما کلمبوس ویرایشگر کیت Devlin است کنار هم قرار دادن این قطعه در U-نوبت نخست وزیر مجبور شده است را در کمتر از یک سال ،
 

Brexiteer حزب محافظه کار MP: دولت به اجازه دهید سگ خود را نگه دارید آزادی از جنبش حقوق

یک Brexiteer حزب محافظه کار MP از دولت خواست به اجازه دهید سگ خود را حفظ آزادی خود را از جنبش حقوق پس از بریتانیا برگ اتحادیه اروپا, سیاست, خبرنگار Jon سنگ گزارش.

باب استوارت MP برای Beckenham گفت: او “فرانسوی زبان” سگهای عبور از کانال به طور منظم خود را در اتحادیه اروپا “پت گذرنامه”.

میلیون ها نفر از انگلیسی ها را در مجموعه ای به از دست دادن توانایی به کار و زندگی آزادانه در این قاره در پایان سال به عنوان یک نتیجه از خروج از بلوک.

تبلیغات

بام کودکان دو بار به عنوان به احتمال زیاد به پایان رسید تا در جوانی دستگاه قضایی مجلس گفت,

کودکان از بام زمینه های “دو بار به عنوان به احتمال زیاد” برای پایان دادن به کمر در جوانان عدالت سیستم نمایندگان مجلس گفته شده است.

“بزرگ و در حال رشد نسبت به کودکان از بام زمینه” که پشت میله های زندان در حال بررسی توسط عوام کمیته عدالت.

کیت فریزر رئیس هیئت مدیره عدالت جوانان گفت: نمایندگان مجلس در روز سه شنبه: “خلاصه (مجدد متخلف نرخ) است که به عنوان یک فرد جوان شما کمتر احتمال دارد به بازگشت به سیستم به بازسازی و اسکان مجدد به احتمال زیاد موفق تر است.

“به عنوان یک بام فرد جوان شما هستند احتمال بیشتری برای بازگشت به سیستم پس از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به بازگشت به سیستم.”

در مجموع 738 کودکان در حال حاضر بازداشت شده در انگلستان و ولز در انواع موسسات از جمله مجرم جوان موسسات (YOIs).

بسیاری از کودکان از بام زمینه افزایش یافته است و از حدود 20 درصد در 2016 به بیش از نیمی از, با توجه به آخرین آمار دولت ذکر شده توسط این کمیته ،

تعداد کودکان برگزار شد در بازداشت در بازداشتگاه افزایش یافته است 12 درصد بیش از سال گذشته است.

و 57 درصد از افراد جوان در بازداشتگاه هستند از بام زمینه کمیته گفته شد.

PA

نظر: ما به معنای تعجب بوریس جانسون نمی مراقبت در مورد جهان گرسنه کودکان ؟

نه کاملا U-نوبه خود بیش از یک کرایف به نوبه خود جز که بوریس جانسون نقش خاص است که از آدم چپ متناوب عقب و فرود مسطح در الاغ در مقابل تماشای جهان می نویسد: تام پک.

در واقع همانطور که ما برای رسیدن به تمثیل برای جانسون را اجتناب ناپذیر تصمیم به چرخش 180 درجه در Marcus Rashford کمپین برای وعده های غذایی مدرسه آن است که سخت به دنبال فراتر از این حادثه که در شهر نیویورک کریس برنج infamously اقدام دفاعی سربار ترخیص اما به جای لگد زدن به توپ به چهره خود را با چنین نیروی است که آن را نه تنها بازگشت به خالص خود را, اما همچنین شکست خود بینی.

ادامه مطلب در اینجا:
 

ویلز حزب محافظه سیاستمدار محمد اصغر, 74 سالگی پس از اینکه بیمار گرفته از حزب محافظه کار گفته است.

آقای اصغر اولین قومی اقلیت عضو Senedd وقتی او انتخاب شد برای شطرنجی Cymru در سال 2007. او بعدها پناهنده به محافظه کاران.
 

MS برای ساوت ولز شرق به بیمارستان منتقل شد صبح روز سه شنبه پس از یک اورژانس پزشکی است.
 

ویلز محافظه کاران’ رهبر در Senedd پل دیویس تایید آقای اصغر مرگ در توییتر گفت: “این خبر یک ضربه ویرانگر.”
 

تبلیغات

بوریس جانسون می گوید وجود یک “chink نور” در شیوع کروناویروس

نخست وزیر گفت: در کنفرانس مطبوعاتی امروز او غافل از صادرات ممنوعیت دگزامتازون و که در آن صدا “عجیب و غریب” به او.

با این حال دولت خود فهرست داروهای است که می تواند صادر شده از انگلستان و یا احتکار نمایش آن ممنوع برای صادرات به شکل قرص در 24 آوریل – و به عنوان یک محلول خوراکی یا تزریق از امروز 16 ژوئن.

سابق توسعه بین المللی وزیر روری استوارت گفت: ادغام وزارت امور خارجه و اداره انکشاف بین المللی “خسارت هر دو”.

او در توئیتر خود نوشت: نمی ادغام @foreignoffice و @DFID_UK

“مشکل این است که ما بسیار محترم توسعه سازمان اما عدم اعتماد به نفس هماهنگ انگلستان استراتژی است.

“ادغام بد است دیپلماسی و بدتر توسعه است. تعریف یک استراتژی + اولویت به جای حرکت deckchairs در کلمبوس.”

او افزود: “اکثر انگلیسی, دیپلمات فاقد تجربه و مهارت برای مدیریت 100 میلیون پوند برنامه های توسعه.

“DfiD کارکنان هیچ پس زمینه در دیپلماسی سنتی.

“تلاش برای تظاهر این دو بسیار متفاوت سازمان ها یکی هستند خسارت هر دو.”
 

تبلیغات

او افزود: “من گفت: ما به نوبه خود جزر و مد و من واقعا فکر می کنم ما در 12 هفته.

“البته این یک زمان بسیار دشوار برای این کشور اما ما که از طریق آن است.

“من فکر می کنم ما در حال حاضر شروع به دیدن اولین chink از نور است که من شاید کمی مشکوک در مورد.”

نخست وزیر می گوید: “ما باید تبدیل جزر و مد در [coronavirus]” اما “ما هنوز در نهایت آن را شکست داد”.

سابق کار رهبر جرمی Corbyn است در واکنش به بوریس جانسون قصد دارد به قراضه وزارت انکشاف بین المللی بریتانیا (DfID) به عنوان بخشی از ادغام با وزارت امور خارجه.

او در توییتر نوشت: “این بیماری همه گیر کوروناویروس به ما نشان داده که چگونه عمیقا نابرابر جهان ما است و چگونه درون متصل همه ما هستند.

“مقابله با فقر جهانی و نابرابری مهم تر از همیشه – لغو #DFID یک اشتباه بزرگ است و نشان می دهد که چگونه اریب این دولت در اولویت هستند.”

تبلیغات

نخست وزیر می گوید که او به صحبت فوتبالیست مارکوس Rashford امروز تبریک گفت و او را در مبارزات انتخاباتی خود.

آقای جانسون گفت که او تنها آگاه شد از مبارزات انتخاباتی امروز – اگر چه سخنگوی خود را روز گذشته گفت: ساعت خواهد پاسخ به مهاجم نامه به عنوان به زودی به عنوان او می تواند.

او افزود: “من فکر می کنم این درست است که ما باید به دنبال پس از خانواده از مهمترین و نیازمندترین افراد در حال حاضر و به همین دلیل ما باید Covid تابستان برنامه غذایی که ما تا به امروز اعلام کرد.”

Rashford مطرح است £20 میلیون دلار برای FareShare خیریه به کودکان عرضه غذای رایگان در طول بیماری همه گیر.

خیابان داونینگ امروز اعلام کرد همه دانش آموزان واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه در انگلستان داده خواهد شد سوپرمارکت مواد غذایی کوپن به پوشش شش هفته تعطیلات تابستانی در £120m دولت U-نوبه خود به عنوان بوریس جانسون مجوف به فشار از فعالان از جمله مهاجم.

جزئیات بیشتر در این اینجا:

آقای جانسون گفت: “افتخار “بزرگترین دستیابی به موفقیت و در عین حال ساخته شده توسط یک تیم فوق العاده از دانشمندان حق در اینجا در انگلستان” که در بر داشت coronavirus درمان ثابت شده است به کاهش خطر مرگ است.

او همچنین تشکر بیمارانی که داوطلب به عنوان بخشی از مطالعه.

نخست وزیر می گوید دگزامتازون ارزان داروی ضد التهاب است آماده شده و در دسترس در سراسر بیمه خدمات درمانی و وجود خواهد داشت به اندازه کافی منابع در صورت دوم اوج.

ادامه مطلب در اینجا: