بوریس جانسون ادعا می کند او غافل از مارکوس Rashford مدرسه مبارزات انتخاباتی وعده غذایی قبل از U-turn

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بوریس جانسون ادعا کرده او غافل از فوتبالیست مارکوس Rashford رایگان وعده های غذایی مدرسه مبارزات انتخاباتی تا روز سه شنبه زمانی که دولت U-تبدیل طرح به قراضه کوپن بیش از تابستان است.

نخست وزیر گفت که او شخصا تبریک منچستر یونایتد رو به جلو در تلاش خود را برای جلب توجه به این موضوع از کودکان محروم از رفتن گرسنه در طول تعطیلات.

آقای جانسون ادعا کرد که او تنها آگاه شد از فوتبالیست مشخصات بالا پیشنهاد برای تمدید رایگان وعده های غذایی مدرسه کوپن طرح در روز سه شنبه – با وجود سخنگوی فشرده شدن در این موضوع توسط روزنامه نگاران در روز دوشنبه.

برخی از 1.3 میلیون واجد شرایط دانش آموزان در انگلستان داده خواهد شد سوپرمارکت کوپن در طول تابستان استراحت ندارد 10 اعلام کرد پس از غارنوردی به فشار از آقای Rashford و فعالان به ادامه free وعده های غذایی مدرسه در طول تعطیلات.

رایگان وعده های غذایی مدرسه هستند به طور سنتی ارائه شده در تابستان, تعطیلات, اما استثنا در حال حاضر شده است برای مدت نیم و عید پاک با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

آقای جانسون گفت: Downing Street کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من به صحبت مارکوس Rashford امروز برای تبریک خود را در مبارزات انتخاباتی که به صداقت من تنها آگاه شد بسیار به تازگی – امروز است.

“من از او تشکر می کنم برای آنچه که او انجام داده است. من فکر می کنم حق با او است که جلب توجه به این موضوع و در واقع ما باید تعداد زیادی از بچه ها که نکرده اند قادر به بازگشت به مدرسه.

“ما یک مشکل داریم در مورد گرفتن بچه ها به مدرسه ای در راه است که ما می خواهم برای دلایلی است که مردم درک کنند هر چند در واقع وجود دارد بسیاری از بچه ها که می تواند رفتن به مدرسه در حال حاضر که در حال رفتن به مدرسه و من می خواهم برای دیدن که اتفاق می افتد.

“من فکر می کنم این درست است که ما باید به دنبال پس از خانواده ها از آسیب پذیر ترین و نیازمندترین افراد در حال حاضر و به همین دلیل ما باید Covid تابستان برنامه غذایی که ما امروز اعلام کرد, و من امیدوارم که آن را یک تفاوت بزرگ برای کسانی که بچه ها و کسانی که خانواده ها است.”

U-turn پس از Mr Rashford نوشت, نامه ای سرگشاده به نمایندگان مجلس خواستار دولت به معکوس تصمیم خود را برای جایزه رایگان وعده های غذایی مدرسه کوپن به کودکان آسیب پذیر در خارج از مدت زمان.


روز دوشنبه نخست وزیر سخنگوی رسمی گفت که پاسخ به آقای Rashford نامه.

این سخنگو به خبرنگاران گفت: “این ساعت را در پاسخ به مارکوس Rashford نامه به عنوان به زودی به عنوان او می تواند او شده است با استفاده از مشخصات خود را در راه مثبت به برجسته کردن برخی از مسائل بسیار مهم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>