Black Lives Matter: آبی پلاک در سراسر لندن تحت بررسی

لندن-گسترده بررسی تنوع در فضاهای عمومی را شامل نزدیک به 1000 یادبود آبی پلاک و تندیس نظارت فارسی میراث, موسسه خیریه گفته است.

در کنار آن تلاش برای بهبود تشخیص نفوذ, سیاه و اقلیت های قومی و ارقام فارسی میراث فرهنگی گفت: می خواستم آن را به “اطمینان حاصل شود که داستان و گاهی اوقات دردناک و بحث برانگیز اقدامات کسانی الموت لندن مجسمه در مراقبت از ما هستند گفت: در کامل”.

پلاک که “مشکل اتصال” را بیشتر دقیق و زگیل و تمام توضيحات ایجاد دیجیتالی در این ارتباط برنامه های گوشی های هوشمند, یک سخنگوی تایید مستقل. کار مشابه انجام خواهد شد برای مجسمه اما خیریه نگفت که اگر هر گونه آن شناسایی شده بود که نیاز به به روز رسانی.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود که اقدامات و میراث از آن گرامی می گفت کامل” فارسی میراث را نگهداری مدیر آنا Eavis در بیانیه ای گفت.

او افزود: “مجسمه می دلخور اما ما نمی توانیم پشتیبانی عمدی آسیب به بناهای تاریخی. ما معتقدیم که بهترین عمل این است که به ارائه اطلاعات به عنوان آنجا که ممکن است در مورد این آثار تاریخی – تاریخ خود و زمینه های که در آن آنها ساخته شد – و تشویق بحث و انعکاس گاهی اوقات دردناک مسائل آنها را بالا ببرد.”

هفته گذشته شهردار لندن صادق خان اعلام کرد یک کمیسیون طراحی شده برای اطمینان از پایتخت را نشانه انعکاس دستاوردهای آن و تنوع است. آن را به تمرکز بر افزایش نمایندگی از اقلیت های قومی جوامع زنان, تجاوز+ مردم و کسانی که با معلولیت.

“ما پایتخت تنوع است و ما بزرگترین قدرت و در عین حال ما مجسمه نام جاده و فضاهای عمومی منعکس دوران گذشته گفت:” آقای خان. “این یک حقیقت ناراحت کننده است که کشور ما و شهر مدیون بخش بزرگی از ثروت خود را به نقش آن در تجارت برده و در حالی که این است که در انعکاس عمومی ما قلمرو سهم بسیاری از جوامع ما به زندگی در پایتخت ما شده است عمدا نادیده گرفته شود.”

می آید در میان جهانی سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات برانگیخته با کشتن جورج فلوید توسط پلیس در ایالات متحده است. مخالفان مجسمه بزرگداشت استعمارگران و مردم برگزار شد که نژادپرست نمایش ها برداشته شود در حالی که در بریستول آنها زمام امور را به دست خود با تخریب یک بنای یادبود برای تاجر برده ادوارد Colston.

انگلیسی میراث فرهنگی گفت: در آن مشغول به کار بود پس از 2015 به بهبود شناخت از مردم به طور سنتی “در زیر نشان داده در تاریخ” از جمله کسانی که از سیاه و اقلیت های قومی. در سال 2019 آن را نصب پلاک آبی به مناسبت Bob Marley در خانه او زندگی می کردند در چلسی در سال 1977 و قصد دارد به زودی به علامت غنا متولد 18 قرن طرفدار الغای برده داری Ottobah Cugoano و نور Inayat Khan, ویژه عملیات اجرایی عامل در جنگ جهانی دوم بود که از یک خانواده مسلمان.

بوریس جانسون اعلام کرده است برنامه های خود را برای ایجاد یک صلیب دولت در کمیسیون برای بررسی “تمام ابعاد” از نابرابری نژادی در انگلستان است.

“هیچ یک از کسانی که مراقبت در مورد این کشور می تواند چشم پوشی از بسیاری از هزاران نفر از افرادی که پیوست Black Lives Matter جنبش به اعتراض مسالمت آمیز به عنوان بسیاری از آنها در چند روز گذشته” آقای جانسون نوشت و در روزنامه دیلی تلگراف. “این است که بدون استفاده از فقط گفتن که ما را ساخته اند پیشرفت های بزرگ در مقابله با نژاد پرستی. خیلی بیشتر وجود دارد که ما باید انجام دهیم و ما خواهد شد.”

شهرستانها در سراسر جهان در حال برداشتن گام برای حذف مجسمه که نمایندگی فرهنگی یا نژادی و ظلم و ستم. مقامات در شهرستان همیلتون, نیوزیلند, حذف یک مجسمه برنزی از کاپیتان جان Fane چارلز همیلتون – شهر اسم – که متهم به قتل بومی مائوری مردم در 1860s.

یک مجسمه از قرن 18 تاجر برده رابرت میلیگان پایین کشیده شد توسط کارگران در شرق لندن در هفته گذشته زیر فشار از فعالان.

در همین حال تظاهرکنندگان در بلژیک خواست تا مقامات به حذف یک مجسمه از شاه لئوپولد دوم است که متهم باعث مرگ میلیون ها نفر از مردم کنگو. لئوپولد به طور فزاینده ای به عنوان یک لکه در کشور که در آن او حاکم بود از سال 1865 تا سال 1909. معترضان می خواهند او را حذف و از نمایش عمومی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>