Anna Wintour اذعان به نادرست ‘مضر و تحمل’ فرهنگ در رواج

در میان تظاهرات ضد سیاه نژادپرستی به حساب ریخته به شرکت های بزرگ زندگی و از آن به نظر می رسد هیچ کس — حتی رواج editor-in-chief Anna Wintour — مصون است.

پیشگام سیاه سوپر بورلی جانسون بود و بنا به گزارش توبیخ توسط Wintour در سال 1992 با توجه به سابق روزنامه جیمز هستر. جانسون اولین مدل سیاه و سفید به فضل جلد وگ.

هستر گفت صفحه شش شنبه که او تا به حال به مبارزه برای دریافت جانسون دعوت به رواج‘s 100-سالگرد حزب.

ادامه مطلب: Met Gala به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

“بورلی ساخته شده در تاریخ آفریقایی-آمریکایی مدل به فضل جلد وگ و آنها حاضر به دعوت از او” هستر گفت. “این یک مناسبت مهم و بدیهی است که یک لحظه در بورلی زندگی. نگهداری آنها گفت: “ما به عقب بر گردیم به شما.'”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جانسون بود و در نهایت دعوت کرد اما زمانی که هستر سعی در معرفی او به Wintour در حزب Wintour, گفته راه می رفت دور.

“من به او و او را به او بگویید من سازماندهی موسیقی است. سپس پرسید: “آیا شما می دانید بورلی جانسون?’ (Wintour) گفت: “آره” و راه می رفت دور'” هستر گفت.

دولت باید ارائه دهد تا واقعی منابع’ در مبارزه با نژادپرستی نظاممند

دولت باید ارائه دهد تا واقعی منابع’ در مبارزه با نژادپرستی نظاممند

در پاسخ به اتهامات یک نماینده برای Wintour گفت صفحه شش: “آنا انجام داده است را به قهرمان تنوع و شمول در طول دوره تصدی خود را به عنوان سردبیر از رواج از قرار دادن نائومی کمپبل در پوشش آنا اولین شماره ماه سپتامبر در سال 1989 به حمایت از بسیاری از طراحان از رنگ از طریق CFDA رواج مد صندوق است.”

در روز پنج شنبه Wintour — همچنین مدیر هنری Condé Nast در بستری “مضر و تحمل” فرهنگ در مجله مد در یک یادداشت به کارکنان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من می خواهم برای شروع با برسمیت شناختن احساسات خود و بیان من همدلی نسبت به آنچه که بسیاری از شما در حال رفتن را از طریق: غم صدمه دیده و خشم بیش از حد” می خواند بیانیه مشترک توسط صفحه شش.

ادامه مطلب: ‘وگ’ editor-in-chief, Anna Wintour, یک خانم توسط ملکه الیزابت دوم

“من می خواهم بگویم این خصوص به اعضای تیم ما — من فقط می توانید تصور کنید آنچه در این روزها شده بود. اما من نیز می دانم که صدمه دیده و خشونت و بی عدالتی ما از دیدن و صحبت کردن در مورد شده اند در اطراف برای یک مدت زمان طولانی. به رسمیت شناختن آن و انجام کاری در مورد آن سر رسیده است.”

Wintour همچنین بنا به گزارش اذعان می کند به پیدا کردن راه به اندازه کافی به “بالا بردن و به فضا” به ویراستاران و نویسندگان و عکاسان و طراحان و سازندگان.

“ما اشتباهات بیش از حد, انتشار تصاویر یا داستان شده اند که مضر یا تحمل. من مسئولیت کامل برای کسانی که اشتباهات” Wintour می گوید: در بیانیه ای.

زندگی در رنگ: چرا نادیده گرفتن کانادا ضد سیاه نژادپرستی تاثیر می گذارد سیاه کانادایی امروز

زندگی در رنگ: چرا نادیده گرفتن کانادا ضد سیاه نژادپرستی تاثیر می گذارد سیاه کانادایی امروز

این اولین بار نیست Wintour, متهم شده است که بدرفتاری از جامعه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آندره لئون Talley سابق رواج ویرایشگر-در-بزرگ و دوست برای Wintour ادعا در کتاب خاطرات خود ، نوعی پارچه ابریشمی ترانشه که او برداشته و او را از نقش خود بودن “بیش از حد, بیش از حد اضافه وزن بیش از حد بد.”

پس از یادداشت او فرستاده شده به کارکنان در هفته گذشته Talley صحبت کردن در یک برنامه رادیویی خواستار Wintour یک “استعمار وسیع است.”

“او یک استعماری کدبانو او می آید از او بخشی از یک محیط استعمار” Talley گفت. “او حق دارد و من فکر نمی کنم او هرگز اجازه دهید که هر چیزی را در راه خود امتیاز است.”

ادامه مطلب: مونترال پلیس تحقیق در مورد دانش آموزان دبیرستانی’ نژادپرستانه تصویری

Condé Nast یک رسانه های جمعی شرکت که مقر آن در شهر نیویورک بوده است در مرکز جنجال برای چند هفته در حال حاضر.

در اوایل این ماه, Bon Appétit editor-in-chief آدم Rapoport استعفا داد و پس از یک 2013 Instagram post ظاهر که در آن او به نظر می رسد پوشیدن brownface.

مدت کوتاهی پس از, اعضای هیات در مجله مواد غذایی ساخته شده از اتهامات تعصب نژادی و تبعیض و نابرابر پرداخت. مهمترین دستیار مواد غذایی ویرایشگر Sohla ال-Waylly ادعا کرد که تنها سفید سردبیران پرداخت شد به نظر می رسد با نام تجاری محبوب فیلم های آنلاین.

Follow @meghancollie

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

[email protected]

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>