خشم به عنوان بوریس جانسون اعلام کرد طرح ادغام کمک های بین المللی وزارت به وزارت امور خارجه

دولت متهم شده است از قرار دادن سیاست جلوتر از نیازهای جهان فقیرترین با ادغام بخش های مسئول در خارج از کشور برای کمک به وزارت امور خارجه.

بوریس جانسون گفت: نمایندگان مجلس او در نظر دارد برای پایان دادن به “مصنوعی و منسوخ” تمایز بین دیپلماسی و توسعه در خارج از کشور توسط scrapping وزارت انکشاف بین المللی بریتانیا (DfID) و توزیع کنترل از کمک بودجه به وزارت امور خارجه.

آقای جانسون اعلام کرد که ایجاد جدید خارجی, کشورهای مشترک المنافع و توسعه به ریاست وزیر امور خارجه Dominic Raab به “متحد ما کمک دیپلماسی ما”.

او در اشاره به کاهش کمک های بودجه گفت: آقای Raab “خواهد بود قدرت را به تصمیم می گیرید که کشورهای دریافت – یا بس به دریافت – انگلیسی کمک” و سوال که چرا کشورهایی مانند زامبیا و تانزانیا دریافت کمک های مالی بیشتر است که اوکراین و غرب بالکان که مهم استراتژیک به انگلستان است.

کار بلافاصله آغاز خواهد شد در بخش جدید است که انتظار می رود به تاسیس سپتامبر.

فعالان برای جهان فقیر را بلند می ترسید که آقای جانسون سابق وزیر امور خارجه, را با تبر بخش. اکثر DfID وزیران داده شد و به موازات نقش در خارجی در جریان ترمیم کابینه در اوایل سال جاری – بالا بردن تازه سوالات بیش از آن در آینده.

آقای جانسون گفت: Commons: “ما در حال حاضر باید تقویت موضع ما در به شدت رقابتی جهانی با ایجاد تغییرات محسوس و بنابراین من تصمیم به ادغام DfID با خارجی و مشترک المنافع برای ایجاد یک بخش جدید ها, خارجی, کشورهای مشترک المنافع و توسعه ،

“این را متحد ما کمک دیپلماسی ما و گرد هم آوردن ما تلاش های بین المللی.”

او گفت: در خارج از کشور کمک درمان شده بود برای بیش از حد طولانی مانند یک “cashpoint در آسمان” و متعهد که جدید کلمبوس “فوق العاده” وزارت ” را بهبود بخشد بریتانیا ماموریت بین المللی.

این حرکت باعث یک واکنش خشمگین از فعالان و سیاستمداران با یک رشته از سابق توسعه بین المللی دبیران پوشش به انتقاد از حرکت می کند.

دنی Sriskandarajah مدیر اجرایی آکسفام GB گفت: “آن است که به ندرت قابل باور است که در زمانی که دهه پیشرفت در معرض خطر هستند از Covid نخست وزیر تصمیم گرفته است به ضایعات DfID یک رهبر جهانی در مبارزه با فقر است.

“با نیم میلیارد نفر در معرض خطر قرار دادند و به فقر انگلستان باید پله تا برای حفاظت از زندگی است اما به جای انتخاب به گام به عقب.

“این تصمیم قرار می دهد سیاست بالاتر از نیازهای فقیرترین مردم و معنی خواهد بود که بیشتر مردم در سراسر جهان خواهد مرد بی ارزش از گرسنگی و بیماری است.”

استفانی دراپر, مدیر اجرایی باند که نشان دهنده سازمان های توسعه بین المللی گفت: این حرکت با قرار دادن پاسخ به کروناویروس همه گیر در خطر است.

“Scrapping DfID در حال حاضر این نهاد بین المللی پاسخ به Covid-19 در معرض خطر و در زمانی که ما نیاز به همکاری جهانی, خطر ظهور مجدد این بیماری هر دو در خارج از کشور و در اینجا در انگلستان,” او گفت:.

سارا قهرمان صندلی بین المللی توسعه, کمیته گفت: “در زمانی که آینده برای بسیاری از مردم در کشورهای در حال توسعه هرگز نگاه بدتر با چالش های موجود از خشونت و قحطی و بیماری مرکب با اثرات مخرب coronavirus PMs زمان نمی تواند بدتر.

“آینده بریتانیا را در جهان پیشرو, دولت کار انسان دوستانه است که در حال حاضر در معرض خطر است.”

جاستین سبز سابق حزب محافظه توسعه بین المللی کار گفت: مستقل: “دولت باید کاملا متمرکز بر فرمان ما کشور را از طریق چالش های بزرگ ما در حال حاضر بهداشت و سلامت تاثیر COVID گرفتن بچه های ما به مدرسه و جلوگیری از بدترین بحران بیکاری در یک نسل است که آمار افراد جوان و کمترین پرداخت می شود سخت ترین.

“مردم پیدا کردن آن سخت به این ببینید که چرا آن را یک اولویت برای یک دپارتمان ساماندهی زمانی که وزرای هستند بنابراین به وضوح در حال حاضر کشیده.”

اندرو میچل دیگر محافظه کار برگزار شد که پست بین سال های 2010 و 2012 گفت: “لغو DfID خواهد بود بسیار فوق العاده اشتباه است.

“برای اولین بار آن را از بین ببرد یکی از عاطفی ترین و مورد احترام موتورهای توسعه بین المللی در هر نقطه در جهان است. دوم بسیاری از سران که در حال کلید بریتانیا نقش به عنوان یک توسعه ابرقدرت خواهد شد به احتمال زیاد ترک و در جای دیگر در سیستم بین المللی – در یک سکته مغزی و از بین بردن جنبه های کلیدی جهانی بریتانیا.

“سوم آن است که کاملا غیر ضروری به عنوان نخست وزیر تمرینات کنترل کامل بر DfID استراتژی و اولویت ها از طریق شورای امنیت ملی.”

داگلاس الکساندر که در خدمت به عنوان توسعه بین المللی وزیر تحت گوردون براون گفت: خلاص شدن از DfID خواهد بود “یک عمل ملی خود آسیب برساند”.

سابق MP که در پست بین سال های 2007 و 10 گفت: “لغو DfID خواهد بود یک عمل ملی خود آسیب است که صدمه دیده هر دو بریتانیا جهانی ایستاده و تلاش های ما برای کمک به جهان در فقیرترین مردم در میان جهانی همه گیر.”

کار رهبر آقا Keir Starmer گفت: اعلام شد “حواس پرتی” از چه ضعیف دولت دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

او گفت: “لغو Dfid کاهش می یابد بریتانیا محل در جهان است. هیچ دلیل منطقی برای ساخت این بیانیه امروز.

“نخست وزیر باید جلوگیری از این حواس او را پرت کنید و با این کار مقابله سلامت و بحران اقتصادی ما در حال حاضر ،

وندی چمبرلین لیبرال دموکرات توسعه بین المللی سخنگو گفت: “نه محتوا با محروم کردن کودکان محروم از مدرسه رایگان, وعده های غذایی, نخست وزیر در حال حاضر انتخاب برای لغو این گروه که کار است که برای حمایت از آسیب پذیر ترین افراد در سراسر جهان است.”

او افزود: “لغو اداره انکشاف بین المللی نشان می دهد تا چه حد از نخست وزیر تعیین برای دیدن بریتانیا به نوبه خود در جهان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>