‘شادی را به بازگشت’: مکان های عبادت بازگشایی خصوصی برای نماز سه ماه پس از coronavirus مستند

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

برای کسانی که دین نیست, خرده فروشی, مغازه شد و تنها چیزی که مجاز به بازگشایی در روز دوشنبه.

به عنوان هزاران نفر از مردم صف اجازه داده می شود در فروشگاه های خیابان بالا یکی ممکن است ببخشند متوجه نیست که تا حدودی کمتر هیاهو مکان عبادت نیز پرتاب گسترده درهای خود را برای اولین بار از coronavirus مستند آغاز شده است.

قطعا یکی ممکن است ببخشند توجه نشده در شفیلد.

اینجا صف برای این شهر Primark کشیده پایین جاده و دور بلوک. صف برای نزدیکی کلیسای جامع سنت ماری – منطقه اصلی کاتولیک مرکز صدر در فقط نیم دوجین.

“این است که جهان ما در زندگی می کنند” گفت: باب Rae یکی از آن شش. “مردم برای پیدا کردن شادی خود را در راه های مختلف.”

حتی به مراتب بیشتر شماره های انتظار در این کلیسا کلیسای سنت پیتر و سنت پل. فقط سه نمازگزاران نشسته بودند در مراحل وجود دارد که درب منتشر شد برای اولین بار از ماه مارس است.

“واقعا ؟” بمب باب, بازنشسته روزنامه نگار. “شاید کاتولیک هستند کمی بیشتر ترس?”

به هر صورت نسبتا پایین کلید دهانه از جمله مکان های پرستش شاید دروغ محض اهمیت این کاهش محدودیت های اعمال شده به میلیون ها نفر از این کشور وفادار.

“ما در طول ماه” گفت: دین پدر کریس Posluszny. “من فکر می کنم زمانی که ما بسته شده و هیچ کس آن را پیش بینی خواهد بود ، آن را لازم بوده است اما وجود داشته اند بسیاری از مردم از دست رفته از آمدن به اینجا.”

در این فاصله او شده است در حال اجرا آنلاین جرم هر یکشنبه. “فقط من و یک دوربین در خالی کلیسای جامع” او گفت:. “این به خوبی پیش رفته – من تا به حال یک نامه از کسی که در حال تماشای در استرالیا – اما یک کلیسای جامع نیازهای مردم است.”

در حال حاضر آن باید گفت: قوانین در اطراف بازگشایی ساختمان از ایمان باقی می ماند فوق العاده محدود است.

افراد مجاز به شرکت های خصوصی برای نماز تنها. هیچ جماعت مانند توده یا مراسم مانند مراسم عروسی و مجاز است. اکثریت قریب به اتفاق مساجد و معابد هندو – که در آن هدف اصلی از ساختمان است که به منظور تسهیل در گروه عبادت – تصمیم گرفته اند که هنوز باز و در همه به عنوان یک نتیجه.

“فردی نماز می تواند انجام شود در هر نقطه در درجه اول در خانه و گفت:” امام Asim رئیس مساجد و ائمه ملی مشورتی هیئت مدیره. “بر این اساس باز کردن مساجد [روز شنبه] باعث خواهد شد بیشتر به چالش به عنوان انتظار از جامعه خواهد بود برای از سرگیری جمعی عبادت است.”

پدر کریستوفر Posluszny رئیس شفیلد کلیسای جامع سنت ماری (Sheffield, کلیسای جامع سنت ماری)

در شفیلد هر مسجد در حال حاضر همچنان بسته است. بنابراین آیا این شهر هندو Mandir.

“ما ممکن است برای فردی نماز در برخی از نقطه” گفت: وحید اختر مشاور امنا در شهر مدینه مسجد. “اما فارغ از نگرانی های ایمنی از کسانی که به اینجا می آیند. ما بسیاری از افراد مسن از افراد با شرایط بهداشتی بام بدیهی است که مردم همه به طور نامتناسبی تحت تاثیر Covid-19 بنابراین ما در حال گرفتن زمان به مطمئن شوید که ما باید همه چیز را مطابق با دستورالعمل.”

که بود آن را به عنوان ممکن است در میان کسانی است که می تواند دسترسی به محل عبادت خود در جنوب یورکشایر شهرستان در روز دوشنبه – از جمله کسانی که دو کلیساهای این شهر Shri Guru Gobind Singh Ji معبد سیک – شادی به نظر می رسد تقریبا قابل لمس است.

“شاید شما می تواند گناه از در نظر گرفتن یک مکان شبیه به این برای اعطا چون شما فرض آن همیشه وجود دارد خواهد بود گفت:” مارگارت Nalty یک پرستار بازنشسته در خارج از کلیسای جامع کلیسای آنگلیکان. “پس به آن ربوده دور بدون هیچ گونه هشدار تکان دهنده بود.”

وجود یک پارادوکس او می گوید که به نظر می رسد احساس مردم از همه ادیان که مستقل صحبت می کند.

از یک طرف سه ماه گذشته ثابت کرده اند که آنها نمی نیاز به یک ساختمان به یک جامعه; آن است که مردم آنها را نگه داشته و شاهد در طول آنلاین جماعت و یا گفتگو در واتساپ گروه های ایمان است که واقعی آجر و ملات از خود دین است. از سوی دیگر آنها هرگز احساس اهمیت مکان های مربوطه خود را از کارگاه حاد تر.

“آن احساس خوبی به پشت قرار داده و آن که در راه” گفت: Ms Nalty دوست سوزان Daines بازنشسته ، “آن را سخت به توضیح دهد. این ایمان بنابراین شما نمی تواند آن را بیان. چگونه شما می خواهم. اما در اینجا آن را تشدید اهمیت تجربه است.”

به عنوان آنها رهبری در در یک زمان وجود دارد عجیب و غریب مکث زمانی که هر یک از استقبال مقامات کلیسا آنها ممکن است در غیر این صورت باید در آغوش گرفت پس از یک غیبت طولانی. “من نمی دانم که چگونه به شما خوش آمد می گوید,” Ms Daines خندید. آن است که احساس ما شاید همه مورد استفاده قرار گرفتن به تمام جنبه های زندگی.

داخل pews حذف شده بود برای اطمینان اجتماعی فاصله و دست sanitiser ایستگاه همه جا بودند. هنگامی که مجموعه ای از تعداد مردم می رسند – احتمالا حدود 30 یا 40 – از آن خواهد شد یکی در یکی از.

“ما باید یک فضای دوست داشتنی در اینجا” گفت: معاون رئیس کانن کیت Farrow. “چالش بود – برای همه مکان های عبادت – به اطمینان حاصل شود مردم احساس می کنند که به یک فضای امن و بلکه مقدس فضا. من فکر می کنم ما انجام داده است.”

اهمیت بازگشایی نمی توان دست کم گرفت گفت: “ما اینجا بوده ام در این سایت برای تقریبا 1000 سال و بسیار به ندرت درب بسته شده است. رفته ایم از طریق انقلاب از طریق اصلاحات از طریق حمله رعد اسا و درب باز ماند. حتی در طاعون من فکر نمی کنم آنها بسته شده است. بنابراین این شده است یک بار برای همه ما است. اما یکی که در حال حاضر می شود شادی را به عقب باز دوباره…امیدوارم اولین گام نسبت به حالت عادی دوباره.”

آن چیزی است که در کلیسای جامع کاتولیک در باب Rae امیدوار است بیش از حد. آن را به عنوان اتفاق می افتد, او یکی از زنگ زنگ وجود دارد. هنگامی که او در زمان نگه دارید از طناب در صبح روز دوشنبه به مناسبت بازگشایی او متوجه پینه در انگشتان خود را سخت از سال از برگزاری طناب – رفته بود نرم در طول سه ماه گذشته.

“این در واقع کاملا دردناک بعد از این همه وقت,” او گفت:. “اما آن را به ارزش. چگونه فوق العاده برای شنیدن دوباره آنها را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>