Winnipeggers حفاری های عمیق برای کمک به تاریخی برگزاری کنسرت از طریق coronavirus همه گیر

منیتوبا در ادامه به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر و در حالی که برخی از بخش ها را به بالا و در حال اجرا به (نزدیکی) قبل از coronavirus سطح یکی از سخت ترین ضربه باقی می ماند, زنده, سرگرمی, کسب و کار است.

یکی از وینیپگ مهمترین سالن موسیقی زنده پارک تئاتر است که در میان کسانی که مبارزه پس از چند ماه از بسته شدن با توجه به همه گیر. حامیان جنوب آزبورن اصلی در حال جمع آوری کمک مالی آنلاین برای کمک به نگه داشتن محل شناور.

یک GoFundMe کمپین آغاز شده توسط Winnipegger حصیر پرلمن برای کمک به پارک و صاحب آن Erick Casselman و در این دوره دشوار بین آن محدود به ظرفیت بازگشایی و به روز هنگامی که آن را به کسب و کار به عنوان معمول است.

“در این نقطه, آن سخت است برای من به نظاره نشست و به تماشای یک فرد رنج می برند با چنین بار مالی و عدم اطمینان گفت:” پرلمن در این صفحه جمع آوری اعانه.

“من دیده ام (Casselman) کمک به بسیاری از مردم و من می خواهم آن را اگر ما می تواند به دست راست.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بنابراین من امیدوارم که ما می توانیم تمام رالی با هم به مطمئن شوید که درب هنوز باز زمانی که همه این کار انجام شود و این که یک فرد خوب نیست باید به او بدهی.”

همانطور که از صبح روز دوشنبه, جمع آوری کمک رسیده بود بیش از $6,810 از آن $20,000 هدف است.

ادامه مطلب: ‘ما در حال خونریزی’: Manitoba, رستوران, بار, صاحبان گویند فاز 3 به اندازه کافی رفتن نیست

در یک توجه داشته باشید به جمع آوری کمک حامیان Casselman گفت: او در ابتدا با روشن کردن این ایده از پذیرش کمک های مالی اما تغییر ذهن خود را هنگامی که او متوجه شدم که مشکل همه گیر را نگه داشتن محل باز است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“آن را به سختی پذیرفت که گاهی اوقات شما فقط نمی تواند انجام همه چیز را در خود. برای کسی که خیره به من من فکر کردم که اگر من مشغول به کار کمی سخت تر و یا قربانی یک کمی بیشتر چیزهایی که خواهد کار کند. اما این همیشه مورد نیست.

“هنگامی که تشک برای اولین بار از من خواست اگر او می تواند به کمک در هر راه و شروع یک صندوق من قاطعانه در گفت هیچ. بیش از حد بسیاری از مردم دیگر نیاز به کمک همین دلیل باید کسب و کار و دریافت پشتیبانی هنگامی که وجود دارد کسانی که در نیاز دارید ؟

“به عنوان هفته رفت من نگه داشته تا در صورت شجاع و فکر کردم خوب این کار رو کردم. سه ماه بعد و با دیدن ما خواهد بود چند ماه بیشتر تا ما در حال بازگشت به حالت عادی عملیات خوب, من می دانم که ما نمی خواهد آن را به پایان بدون پشتیبانی. “

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Casselman گفت: او بسیار خدا را شکر برای دوستان و اعضای جامعه به سخاوت خود را.

طولانی نیست قبل از همه گیر آغاز شده که بیش از 100 سال محل تکمیل یک جراحی کشیدن صورت عمده به جای فرو ریختن بیرونی که شامل اون روز که به پایان رسید قبل از جنگ جهانی دوم است.

کنسرت Winnipeg, عکاس, Dwayne لارسون است ثابت به طور منظم در پارک و گفت: 680 CJOB محل مهم است که به این شهر هنر جامعه فراتر از فقط صحنه موسیقی.

“پارک تئاتر است چنین شگفت انگیز زندگی می کنند برگزاری رویداد. آنها نگه داشتن آرایه ای از حوادث که ممکن است هرگز نور روز را مشاهده کنید — از مضحک موسیقی زنده و نمایش فیلم.

“کارکنان همیشه استقبال و ما نیاز به نشان می دهد که چقدر ما مراقبت و قدردانی از آنها.”

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Winnipeg اعمال موسیقی گرد هم می آیند برای جمع آوری کمک

Winnipeg اعمال موسیقی گرد هم می آیند برای جمع آوری کمک

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>