و آمریکا به شمار بزرگترین تهدید برای ایمنی مواد غذایی از جنون گاوی بیماری انگلیسی ها هشدار داد

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

یک آمریکا به شمار بزرگترین خطر برای ایمنی مواد غذایی از جنون گاوی 20 سال پیش خریداران در حال هشدار داد پس از بوریس جانسون U-نوبه خود در ممنوعیت کیفیت پایین گوشت.

گروه مصرف کدام ؟ مطرح شده است و زنگ پس از دولت ریخته وعده خود را به یاغی کلر و مرغ هورمونی-تغذیه گاو در جستجوی یک quickfire توافق با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در نامه ای به تجارت, منشی, لیز خرپا سازمان می گوید بریتانیا – پس از BSE بحران از 1990s – “چراغ غذایی ایمنی انقلاب” آن را به یک رهبر جهانی در حفاظت از مردم است.

اما هشدار می دهد: “این ها همه می تواند در معرض خطر با توجه به رویکرد که دولت طول می کشد که آن را آغاز می شود دور دوم مذاکرات تجارت با ایالات متحده در روز دوشنبه.

“کدام ؟ به رسمیت می شناسد مزایای تجارت و مزایای که می تواند از یک انگلستان-آمریکا – اما این را نمی توان در هزینه ما استانداردهای غذایی و مصرف کننده اعتماد به نفس در آنچه می خوریم.”

کمتر از 72 درصد از مردم نمی خواهند کلر شسته و مرغ هورمونی-تغذیه گاو اجازه داده می شود برای فروش در بریتانیا و بررسی آن پیدا کرده بود.

اعتراض می آید بعد از خیابان داونینگ نشان داد قبلی تعهد به حفظ ممنوعیت کسانی که محصولات ما شده بود کاهش یافته است که مذاکرات در یک معامله تجاری با واشنگتن تا سطح شیب دار.

به جای وزیران در حال هل دادن یک “دوگانه-تعرفه” رژیم که تحمیل بالاتر کسر خوب است که قادر به تطابق با انگلستان رفاه حیوانات استانداردهای این استدلال که ما صادرات غیر اقتصادی.

اما کدام ؟ گفت: از آن می ترسید “دو ردیف سیستم” که می بینید, ارزان, با کیفیت پایین مواد غذایی موجود در مدارس و NHS محیط های اغذیه فروشی ،

“مصرف کنندگان در بریتانیا را مشروع ترس است که دو دهه از پیشرفت در ایمنی مواد غذایی و رفاه حیوانات می تواند معامله را در فقط دو هفته از مذاکرات با آمریکا” هشدار داد شکایت دیویس سر آن حمایت از مصرف کننده.

انتقاد نشان دهنده شواهدی وجود دارد که شستن مرغ در کلر به عنوان به خوبی به عنوان یک موضوع رفاه حیوانات – شمار ایمنی مواد غذایی خطرات چرا که حذف باکتری ها و ماسک دیگر شیوه های خطرناک.

منتقدان برجسته خطر مسمومیت غذایی از آلودگی متقاطع با کشنده باکتری سالمونلا و کمپيلوباکتر به دلیل ضعیف استانداردهای زمانی که انگلیس یک عضو اتحادیه اروپا.

که ممنوعیت منتقل خواهد شد به قانون انگلستان در پایان Brexit دوره گذار در دسامبر اما Ms, خرپا ساخته شده است آن روشن خواهد شد تا نمایندگان مجلس که آیا به سپس آن را بلند کنید.

دولت لذت می برد 80 قوی اکثریت است و حاضر به اعمال همان مواد غذایی استانداردهای ایمنی در کشاورزی لایحه در حال حاضر در حال رفتن را از طریق مجلس – با وجود یک حزب محافظه شورش.

در نامه خانم دیویس نوشته است: “این ضعیف تر رویکرد خطرات هر دو از بین بردن اعتماد عمومی را در معاملات تجاری و ترک ما آینده ملی رویکرد به مواد غذایی به طور کامل به خطر بیافتد.

“بنابراین ما مصرانه از شما را به گوش دادن به انگلیسی, عمومی که ارزش انگلستان بالا استانداردهای غذایی و اطمینان حاصل شود که آنها را تایید کرد در مذاکرات است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>