ما سقوط جت: شکار برای خلبان پس از لکنهیته F-15 فرو به دریا خاموش فارسی ساحل

ایالات متحده نیروی هوایی (نیروی هوایی ایالات متحده) جت جنگنده سقوط کرده است به دریا سواحل بریتانیا خدمات گفت.

سقوط هواپیما در دریای شمال در مورد 9.40 صبح روز دوشنبه در چه نظامی ایالات متحده به عنوان یک روال تمرین آموزش.

“علت سقوط ناشناخته است در این زمان” 48 جنگنده بال فرمانده سرهنگ خواهد مارشال گفت: در یک بیانیه ویدئویی.

“جستجو و تلاش های نجات در حال حاضر در جریان است اما خلبان این هواپیما هنوز مفقود است. ما بسیار سپاسگزار برای به موقع پاسخ از ما, انگلستان همتایان خود در حمایت از این تلاش بازیابی و همچنان امیدوار است که ما آزادی بال airman واقع خواهد شد و بهبود,” او اضافه شده است.

این هواپیما بود USAF F-15C Eagle بر اساس راف در لکنهیته در سوففلک. لکنهیته بزرگترین پایگاه های نیروی هوایی ایالات متحده در انگلستان یک شبکه ساخته شده توسط متفقین در طول جنگ سرد ،


HM Coastguard گفت: آن را تا به حال دریافت گزارش از یک هواپیما “پایین رفتن به دریا 74 مایل دریایی خاموش Flamborough سر” در یورکشایر ساحل. یک سخنگوی یک هلیکوپتر شده بود اعزام از Humberside و همچنین دو RNLI قایق های نجات برای کمک به جستجو.

“پس میدی پخش توسط HM Coastguard دیگر عروق در نزدیکی در حال رفتن به منطقه” آنها اضافه شده است.

F-15C یک تک صندلی برتری هوایی جنگنده است که در خدمات پس از 1979. مارتین Tinworth یک RAF سخنگو گفت: این هواپیما تا به حال یک “استثنایی ایمنی پرواز رکورد”.


48 جنگنده بال در عمل ترکیبی از F-15Cs و F-15E Strike عقاب چند نقش مختلف است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به بمباران اهداف زمینی. این است که شناخته شده به عنوان آزادی بال بنابراین نام آن تاسیس شده در فرانسه پس از جنگ جهانی دوم است. واحد نقل مکان کرد به لکنهیته در دهه 1960 پس از شارل دوگل دستور نظامی آمریکا در خارج از فرانسه است.

وجود دارد برخی از 4,500 فعال وظیفه پرسنل در واحد های پشتیبانی شده توسط ترکیبی از ایالات متحده و بریتانیا به شهروندان است.

قابل توجه حملات از راه اندازی لکنهیته شامل 1986 بمباران طرابلس و اوت 1943 حمله V موشک امکانات در Peenemunde. این Suffolk سایت همچنین در خدمت به عنوان پایه ای برای حملات به عنوان بخشی از جنگ جهانی علیه ترور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>