انگلستان و اتحادیه اروپا موافقت خود را برای تشدید ایران به عنوان چشم انداز بدون معامله Brexit بافندگی

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

با گذشت زمان در حال اجرا قبل از ممکن است هیچ معامله Brexit در پایان 2020 بریتانیا و اتحادیه اروپا توافق کرده اند که به “تشدید” مذاکرات در آینده تجارت و موافقتنامه امنیتی.

در یک بیانیه مشترک زیر سطح بالا ویدئو کنفرانس مذاکرات بوریس جانسون و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت که “حرکت جدید” لازم بود در مذاکرات که تحویل داده اند بدون دستیابی به موفقیت از بریتانیا رسمی خروج از اتحادیه اروپا در ژانویه 31.

آقای جانسون خواست اتحادیه اروپا برای آماده رسیدن به توافق تا پایان تابستان.

اما حزب ملی اسکاتلند هشدار داد که عدم پیشرفت تا کنون ساخته شده و آن را “به طور فزاینده ای به احتمال زیاد انگلستان است نسبت به عنوان یک ویرانگر بد معامله و یا هیچ معامله Brexit”

نخست وزیر رسمی تایید هفته گذشته که انگلستان نمی خواهد درخواست تمدید برای مذاکرات با بروکسل به افزایش فشار به دستیابی سریع به توافق و یا چشم انداز جدید تعرفه ها و سایر موانع تجاری با اتحادیه اروپا از 31 دسامبر.

صحبت کردن به ایران در راه است, آقای جانسون سخنگوی رسمی گفت که ساعت را روشن است که در حالی که انگلستان هنوز هم می خواهد برای حمله به “بلند پروازانه” توافقنامه تجارت آزاد (FTA) با باقی مانده اتحادیه اروپا آماده است به حرکت به سازمان تجارت جهانی قوانین از ژانویه 1 اگر یک معامله را نمی توان رسید.

این امر اعمال تعرفه های سنگین بر روی تعدادی از واردات از جمله 10 درصد در وسایل نقلیه موتوری که از اتحادیه اروپا.

سخنگوی گفت: آقای جانسون بود و خواستار “تجدید انرژی و تعهد برای رسیدن به یک توافق تا پایان تابستان”.

“این نشست سطح بالا بود که همیشه پیش بینی به عنوان یک لحظه به فشار مذاکرات به جلو” گفت PM سخنگوی.

“ما در حال حاضر نیاز به این حل و فصل و ارائه به یقین برای کسب و کار در خانه و در اتحادیه اروپا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

در بیانیه صادر شده در توییتر در مدت کوتاهی پس از امروز مذاکرات کارشناسی ارشد von der Leyen گفت که او رئیس شورای اروپا چارلز میشل و رئیس پارلمان اروپا دیوید Sassoli بود “اشاره کرد که بریتانیا تصمیم به تمدید دوره گذار و مورد توافق برای ارائه بهترین معامله را برای شهروندان ما”.

اتحادیه اروپا تا به حال ساخته شده روشن است که گسترش تا دو سال در دسترس بود و نظر سنجی ها نشان می دهد که فارسی می خواستم آقای جانسون را به استفاده از زمان اضافی به دلیل اختلال در مذاکرات ناشی از شیوع کروناویروس.


در یک بیانیه مشترک آقای جانسون و Ms von der Leyen گفت که آنها “استقبال سازنده بحث” انجام شده بیش از چهار ماه گذشته توسط رئیس مذاکره کنندگان دیوید فراست و میشل Barnier که به گفته آنها اجازه داده بود که هر دو طرف به “روشن شدن و درک بیشتر از مواضع”.

اما آنها اضافه شده است: “طرفین توافق کردند با این وجود که حرکت جدید مورد نیاز بود. آنها به حمایت از برنامه های مورد توافق توسط رئیس مذاکره کنندگان به شدت مذاکرات در ماه جولای و به ایجاد شرایط مساعد برای انعقاد و تصویب یک توافق قبل از پایان سال 2020 است.

“این باید شامل صورت امکان پیدا کردن اولیه درک اصول اساسی هر توافق است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>