تاتنهام سلاح سرد: سه مرد به اتهام قتل Jemal ابراهیم

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

پلیس را به اتهام سه مرد با قتل یک زن 23 ساله دانشجو که داشت با چاقو در شمال لندن خیابان.

Jemal ابراهیم داشت به شدت زخمی در راسل جاده تاتنهام در شب 13 مارس.

او به بیمارستان منتقل شد اما در اثر یک چاقو زخم به پا است. خانواده اش هستند که با حمایت افسران تعلیم دیده.

در طول قبلی درخواست برای اطلاعات کارآگاهان گفت: آنها معتقد بودند او تعقیب توسط یک گروه از مردان مسلح با چاقو قبل از حمله در کوچه و خیابان.

دوشنبه شب پلیس شهر اعلام کرد Tyreese Annon, 19, از, Camden, Abdul نیا, 24, از, Hackney و میزوکی قهوه ای, 24, از, Islington شد همه متهم به قتل است.

آنها ظاهر می شود در Highbury گوشه دادستانی دادگاه در روز سه شنبه.

شش مرد دیگر دستگیر شده در ارتباط با این مورد باقی می ماند به قید وثیقه.

ماه گذشته Jemal خواهر کوچکتر Nema ابراهیم ادای احترام به برادر او در یک بیانیه به عنوان “یکی از نوع” و “یک دل خالص معنوی روح بود که دوستانه به هر کسی که او را ملاقات می کند،”

او به تازگی شروع مطالعات خود را در Zhengzhou دانشگاه مدرسه کسب و کار پس از اتمام یک سال دوره یادگیری زبان چینی.

“بسیاری می دانستند که او می تواند روان این زبان صحبت می کنند اما به عنوان یک خانواده ما بود و او همیشه ما را به خنده زمانی که انجام این کار” Ms Ebrahim اضافه شده است.

“جی تا به حال رویاهای بزرگ و جاه طلبی برای ساخت یک کل زندگی در خارج از شهر بود و نه درگیر در هر درام, او فقط می خواست مسالمت آمیز عشق به زندگی.

“او بی گناه روح برای همیشه لطفا برای خنده و مطمئن شوید که آنهایی که در اطراف او بودند و به خوبی انجام می دهند. ما دل به عنوان یک خانواده است و ما باید بسته یک بار در خدمت عدالت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>