دهها هزار نفر در بازگشت به انگلستان را بالا خیابان به عنوان غیر ضروری مغازه بازگشایی

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دهها هزار نفر از مردم ریخته اند بر روی انگلستان بالا خیابان به عنوان غیر ضروری مغازه ها اجازه داده شد برای بازگشایی, برای اولین بار از مستند آغاز شد.

در حالی که بسیاری از کسانی که پا به رغم coronavirus نگرانی به شرکت در بعضی از مدتها درمان های خرده فروشی اشاره کرد نگرانی در مورد بلندی زیان کار در این بخش و نیاز به راه اندازی مجدد اقتصاد قاطع حس شد مردم به فوریت به دنبال به دست آوردن یک حس نرمال پس از 11 هفته در حالت سکون.

با وجود این خیابان شلوغ صحنه های اسیر در سراسر کشور با گزارش یک شبه صف که گاهی اوقات باقی مانده در طول روز نهان اکثریت خواهد شد که باقی مانده در صفحه اصلی با برخی از تازه بازگشت کارکنان سوال که چرا مشتریان از لحاظ جسمی خرید به جای خرید آنلاین.

یک جهش به سمت جدید “عادی” متعهد وزیران بود شاید غالب موضوع روز آشکار در طیف گسترده ای از اقدامات جدید گرفته شده توسط فروشگاه به نگه داشتن کارکنان و مشتریان به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

خریداران در حال حاضر آشنا با لحاظ اجتماعی فاصله صف ارائه شد دست sanitiser بر ورود پیدا اتصالات اتاق بسته و در برخی موارد خدمات لب پرداخت شده بود به “قرنطينه” برای اقلام لمس توسط مشتریان.

اما پیچیدگی در پلیس برخی از اقدامات جدید روشن بود در یک نگاه با بسیاری از خریداران مشخصه مبارزه را انتخاب کنید تا موارد به عنوان آنها به مرور و کارکنان به طور طبیعی قادر به گرفتن سهام از همه این موارد زمانی که آیتم های قرار داده شد در پشت رک و نه در قرنطینه.

در یک نمونه و هیجان در میان جمعیت در انتظار ورود به نایک شهر در سیرک آکسفورد حباب به تنش با بدن بسته بندی شده تا در مقابل درب.

وجود دارد گزارش ها از برخی از مشت انداخته بودن در غوغا به عنوان کارکنان به دنبال آرام کردن جمعیت. به عنوان پلیس بررسی بسته بندی شده, صف, یک افسر مارک وضعیت “مضحک” و اضافه کرد که آنها گیراندم بیشتر چنین اتفاقاتی در طول روز است.

با وجود خطرات بهداشتی بسیاری از مردم که تبدیل به بریتانیا شلوغ ترین خیابان بالا – که در آن مستقل بازدید شاهد خرده فروشی بازگشت – به نظر می رسد مشتاق به از سرگیری برخی از حس نرمال با بسیاری از ظاهر تا حدودی خسته مستند اقدامات است.

صف خارج زارا در خیابان آکسفورد در 9.30 در پاتریشیا 54 ساله از Sutton توضیح داد که او تا به حال ترغیب شده توسط فروش و تا به حال سفر به بزرگترین شعبه زیرا بسیاری از اقلام فروخته شد آنلاین.

او گفت که او “اعتماد به نفس” است که فروشگاه ها در نظر گرفتن اقدامات مناسب برای بازگشت با خیال راحت اما ذکر نگرانی در مورد حمل و نقل عمومی.

“من احتمالا کاملا اطمینان از این که آن را به توان در راه حق. این فروشگاه بزرگ آنها را به پایبندی به قوانین,” او گفت:, و اضافه کرد: “من مشکلات قلبی بنابراین من نگران ازدحام در قطار. بد نیست در قطار, اما در زیرزمینها هیچ اجتماعی فاصله همه با هم.”

بحث در مورد این واقعیت است که ماسک های صورت باقی می ماند اختیاری در مغازه او افزود: “من خوشحال هستم که در تمام. اگر شما به [آنها را] در زیر زمین چرا در فروشگاه ها ؟ آن معنا ندارد.”

در مورد خواسته بوریس جانسون نقد و بررسی دو متر اجتماعی فاصله حکومت در میان تماس از خود به جای آن با یک فاصله کوتاه برای تقویت صنعت مهمان نوازی را بهبود او پاسخ داد: “من نمی خواهد بیرون بروید [اگر آن کاهش می یابد]. چون من فکر می کنم ما مطمئن نیستید. من فکر می کنم آن را خیلی زود برای یک متر فاصله است.”

مردم در صف برای Primark و T. J. Maxx در Royals مرکز خرید در 15 ژوئن 2020 در Southend-on-Sea (گتی ایماژ)

روز یکشنبه نخست وزیر خواست ملت به “مغازه و فروشگاه با اعتماد به نفس”. گفت که او “بسیار خوشبین” در مورد بلندی بازگشت به بالا خیابان او اعتراف کرد که وجود دارد می تواند یک “موج بزرگ” و یا یک “قطره” از مشتریان.

در حالی که با ناهار در حال رشد خیابان آکسفورد جمعیت – pocked با ثروت از نشانه های جدید یادآوری مردم به لحاظ اجتماعی فاصله – به نظر می رسد نشان می دهد چیزی از موج یک خریدار صراحت به اعتبار آقای جانسون.

“من نمی خواهد گوش دادن به یک کلمه گفت: [یا] خود دولت هم گفت:” پائولا 62 ساله از کریستال پالاس. “من فقط در لندن که دوست دارد در خیابان آکسفورد و کاونت گاردن و همیشه خوشحال خواهد شد که به شهر و گرفتن شانس من.”

ترغیب با 50 درصد تخفیف برای کارکنان بیمه خدمات درمانی در ورزش, با لينک مستقيم, جایی که او ایستاده بود در یک صف طولانی پائولا گفت: این اولین بار از ماه ژانویه او جرأت به مرکز لندن به دلیل coronavirus نگرانی.

“از آنجا که من یک بیمه خدمات درمانی کارگر, شما می دانید آن را به شما می دانید آن وجود دارد – بنابراین من اجتناب شود آن را مانند طاعون و در حال حاضر من آن را احساس می کنید احتمالا کمی امن تر است. بدیهی است که اجتماعی فاصله دشوار خواهد بود … اما دست sanitiser در همه جا مردم در حال تلاش است.

“[من نگران] هر کس را تندرستی چرا که مردم در حال رفتن دیوانه گیر در اتاق قادر به بیرون رفتن [یا] واقعا وحشت زده به بیرون رفتن و نباید آن را به دلیل زندگی زندگی است. این مایه تاسف است – یک روز همه ما در حال رفتن به دور عبور شما ممکن است به عنوان به خوبی زندگی می کنند در حالی که شما در حال انتظار برای تصویب دور.”

پائولا گفت که او در محل کار سخت شده بود-برخورد با کروناویروس گفت: “ما تا به حال توده بنابراین Covid من را خسته نمی کند چرا که من تا به حال خیلی در تماس با آن است. اگر من قطره مرده من قطره مرده است.'”

پرسید که آیا نگرانی برای اقتصاد تحت تاثیر قرار داده بود او سفر او پاسخ داد: “خدا آره مردم از دست دادن شغل خود را از چپ و راست و مرکز و ترسناک از چیزی است که کریسمس وجود دارد خواهید بود بسیاری از مردم بیکار. هیچ کس نمی خواهد خرید و اقتصاد خواهد بود واقعا صاف و سپس شما رو بدون معامله مبارزه با تروریسم در اروپا به طور بالقوه در افق. آن را فقط برای رفتن به یک کابوس است.”

او افزود: “من فکر می کنم وجود دارد هرگز یک زمان مناسب [برای بازگشایی مغازه ها] در وسط یک بیماری همه گیر. من فکر می کنم شما رو به انجام این کار در چند مرحله به این دلیل که اقتصاد فقط به طور کامل باید ببینید در حال حاضر تا شما رو به می گویند: “بیایید باز کردن برخی از مغازه خارج وجود دارد و ببینید چه اتفاقی می افتد. اگر R نرخ بالا می رود و سپس آنها را مجبور به تجدید نظر.”

با اطلاعات از اراضی تسخیر شده در ساحل نشان می دهد که بلند را در زبان انگلیسی بالا خیابان بود تا با 51.7 درصد در روز دوشنبه از هفته گذشته – اگر چه توسط حدود یک سوم از سال قبل – پیشنهاد برخی از آنها چشم پوشی بزرگتر و شلوغ تر فروشگاه برای کسب و کار مستقل.

“من نمی خواهد خرید و در هر رشته ای رسانه ها به عنوان رک و پوست کنده من فکر می کنم آن را بیش از حد شلوغ و صف خواهد شد بسیار طولانی است. در حالی که فروشگاه بوتیک ممکن است یک مقدار بیشتر شخصی و فضای آرام گفت:” الکس نوبل 26 سال زندگی در فولهام اجرا می شود که مد وبلاگ همیشه هرگز 101.

“من خوشحال هستم برای خرده فروشان مستقل که شاید تا به حال متمرکز در خود وب سایت و رسانه های اجتماعی قبل از مستند و در نتیجه باید واقعا احساس فشار از هیچ سفارشی.

“آنها می توانند خود را به باز کردن درب و رسیدن به آنچه انجام می دهند بهترین. چه چیزی بیشتر آنها احتمالا قادر به ارائه بزرگ فروش و تخفیف آنلاین و بنابراین به احتمال زیاد رنج می برد از مارک های بزرگتر که قادر به انجام این کار — من باید اعتراف من سرمایه گذاری شده در این فروش آنلاین می باشد.”

(گتی ایماژ)

در حالی که بدون شک تعداد قابل توجهی از هزاران بازگشت به کار شده اند و تمایلی به انجام این کار, کارکنان بین المللی خرده فروشی مارک های گفته شده توسط مستقل گفت: آنها خوشحال بود و راضی است که کارفرمایان خود را تا به حال گام های مهمی برای اطمینان از ایمنی خود را.

صحبت کردن در یک نسبتا شلوغ شکاف فروشگاه در خیابان آکسفورد یکی 25 ساله فروش دیپلم گفت: “من فکر می کنم این است که زمان مناسب [به بازگشت]” اضافه کرد که او احساس او امن خواهد بود “تا زمانی که من در حفظ و در بالای بهداشت پس از شستن دست من با دست sanitiser زمانی که من [من دستکش] ، من یک ماسک و همچنین, اما آن را کمی بیش از حد گرم است.”

راس یک اسکیت بورد مربی در کاسه در Selfridge را – که پر از هیجان جمعیت در تمام سنین – گفت که او احساس بازگشت می توانست سریعتر.

“در بسیاری از اقدامات ایمنی و سیستم های یک طرفه و اجتماعی فاصله پس از آن کمی متفاوت است اما آن را به خوبی پشت خوب به یک بیت از نرمال بازگشت به زندگی واقعی” او گفت:.

“[این روحیه در میان کارکنان] بسیار, خوشحال,, من فکر می کنم حداقل ما در حال حرکت رو به جلو به بازگشت به چگونه قبل از آن بود و نه جدا شده است. در واقع شما می توانید به صحبت کردن با مردم, حتی اگر آن را در دو متر آن را هنوز هم بهتر از صحبت کردن به کسی.

“برای بسیاری از مردم از آن می توانست سریعتر و من فکر می کنم. برخی از مردم صحبت کردم واقعا لذت بردم از زمان و انجام داده اند می تواند با یک ماه دیگر در آب و هوای خوب اما اکثریت در حال خوشحالم که دوباره فکر می کنم.

“من احساس بسیار با اعتماد به نفس [از نظر سلامت و ایمنی] من نگران نیستم و در همه به صداقت. من نمی گرفتن لوله به کار, بنابراین من حدس می زنم من قصد دارم برای گرفتن کمتر در معرض خطر. من که مرحله به مرحله آن من تا به حال هر کسی با آن تحت تاثیر قرار شخصا پس من که می ترسم.”

با وجود بسیاری از فروشگاه ها داشتن به یاد می آورد برخی از اعضای بازگشت به کار هفته پیش و یا حتی نگه داشتن برخی در فروشگاه در سراسر مستند به آماده شدن برای روش های جدید عامل, برخی از پیشنهاد بازگشت شده بود بیش از حد به زودی.

“در نهایت این اتفاق می افتاد اما من اعتقاد دارم که دولت بریتانیا باید منتظر ماند تا جولای. من می دانم که این نرخ پایین رفته است اما فقط به ثبات بیشتر زمین” گفت: یک دستیار مدیر در فروشگاه از یک نام تجاری جهانی در کامدن (آرکانزاس).

او افزود: “کارگاه آماده نیست. محصول-حکیم ما گم شده حله ، اما به عنوان یک فروشگاه برای من و برای کارکنان و داشتن حق آموزش و اصول ما قصد داریم به دنبال ما کاملا آماده هستیم.

“[از دو هفته گذشته در فروشگاه شده اند خوب است چرا که] در حال حاضر من می دانم آنچه به آموزش کارکنان من آنچه ما انجام می دهیم اما آن را نیز به من داده زمان به لحاظ ذهنی آماده کند.

با این حال او افزود که وجود دارد می تواند یک احساس تنفر در میان برخی از کارکنان است که مشتریان در حال بازدید از فروشگاه و نه با خیال راحت خرید آنلاین.

“من نمی بینم نقطه در رفتن به یک فروشگاه وقتی که من می توانید آن را آنلاین. و من فکر می کنم در طول مستند بیشتر مردم باید متوجه باشند که” او گفت:.

“من نمی بینم که چرا مردم در حال بیرون آمدن خرید در حال حاضر. هیچ کس نیاز به یک جفت از مربیان این حد. من فکر می کنم آن را به مورد مردم ترک خانه خود را به دلیل در حال حاضر آنها می تواند پس از آن رفتن به یک بهانه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>