Star Wars: اسکادران تریلر نشان می دهد چند نفره جنگ های فضایی آینده Oct. 2 – CNET

EA نشان داد Star Wars: اسکادران در یک تریلر جمعه و آن را از زمین بر روی PS4, Xbox One, PC در Oct. 2. شما قادر خواهید بود به بازی در جمهوری جدید و امپریال starfighters در مبارزات انتخاباتی تکنفره و چند نفره.

آن را نیز پشتیبانی از کراس, بازی, بنابراین شما قادر خواهید بود به بازی با دوستان بدون توجه به آنچه پلت فرم شما در این بازی در EA گفت. شما همچنین می توانید بازی را از طریق تمام بازی در VR بر روی PS4 و PC اما این شرکت مشخص نیست که هدست پشتیبانی می شود.

اسکادران کامل دریافت کنید گیم پلی فاش طول EA بازی زندگی می کنند 2020 رویداد در 4 p. m. PT روز پنج شنبه اما شما می توانید preorder بازیدر حال حاضر برای $40.

sws-screenshot-reveal-6-jpg-adapt-1456w

انتخاب کشتی های امپریالیستی شامل کراوات بمب افکن کراوات Intercepter کراوات جنگنده و کراوات درو.


EA

داستان این بازی طول می کشد پس از بازگشت از جدی و شورشیان پیروزی در نبرد Endor با چشم انداز متناوب بین نوپای جمهوری جدید را پیشتاز اسکادران و امپراتوری بسیار سرد صدایی Titan اسکادران. ما با یک دسته از شخصیت های جدید با تکه از “چهره های آشنا” — به نظر می رسد مانند گوه آنتیل و شورشیان‘ هرا Syndulla نشان می دهد تا در تریلر.

ادامه مطلب: بهترین هدست VR برای سال 2020

جنگ های چند نفره تقسیم بازیکنان به دو تیم از پنج. در ناوگان جنگ حالت شما باید برای نابود کردن مخالف گل سرسبد در حالی که جنگ های هوایی را ببینید, شما در تلاش برای شلیک کردن به عنوان بسیاری از مخالفان به عنوان امکان پذیر است.

آن را شامل یک دسته از لوازم آرایشی و بهداشتی و گیم پلی گزینه های سفارشی سازی است که شما باز کردن “تنها از طریق گیم پلی” (پس هیچ بد microtransactions). به شما به عنوان حرکت صفوف شما کسب سلاح پوسته موتور و سپر است که شما خود را تغییر دهید starfighters عملکرد و لوازم آرایشی و بهداشتی موارد شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن خود را کاکپیت کشتی بیرونی و ظاهر خلبان خود را.

این بازی نیز شما را به “هرگز قبل دیده می شود مکان” مانند گاز لوله از Yavin نخست (که دیدیم در یک فاصله در جدید امید) و خرد ماه Galitan.

ادامه مطلب: بهترین تلویزیون برای بازی در سال 2020: Low input lag و کیفیت تصویر بالا

“ما این بازی را برای هر طرفداران جنگ ستارگان است که تا به حال در مورد خواب سر به فلک کشیده در سراسر کهکشان در مورد علاقه خود را starfighter,” Ian Frazier مدیر خلاق در توسعه دهنده انگیزه Studios گفت: در یک نسخه.

sws-screenshot-reveal-7-jpg-adapt-1456w

جمهوری جدید انتخاب شامل یک جناح X-Wing, Y بال و زیر بال.


EA

این آثار هنری به بیرون درز در سایت رسمی ایکس باکس جمعه همانطور که اشاره شد توسط CNET, خواهر, سایت GameSpot. آن را به احتمال زیاد این بازی قرار بود نشان داد در طول EA رویداد در ژوئن 11 بود که موکول به ژوئن 18 به دلیل در سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی است.

این خواهید بود که برای اولین بار بازی جنگ ستارگان از ماه نوامبر سال 2019 را Jedi: Fallen سفارش, و ما دیده نمی شود به طور کامل starfighter-محور یکی از سرکش اسکادران: اعتصاب شورشی در سال 2003. EA Battlefront و Battlefront 2 نیز تا به حال حالت چند نفره است که شما را در یک جنگنده کابین خلبان.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: پلی استیشن 5 به نظر می رسد مسخره به عنوان جهنم است و من باید آن را داشته باشد!


4:37

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>