ساسکاچوان سناتور خواستار RCMP رئیس به استعفا کرد و گفت او را درک نمی کند نژادپرستی

RCMP کمیسر برندا Lucki باید استعفا یا برداشته شود تا اطمینان حاصل شود که پولیس ملی به درستی می تواند در خدمت جوامع بومی یک استان سناتور روز دوشنبه گفت:.

سناتور. لیلیان Dyck گفت Lucki نشان داده است به تازگی او را به طور کامل درک نژادپرستی نظاممند و یا دانش و مهارت های کشور را بالا پلیس.

ادامه مطلب: نژادپرستی نظاممند وجود دارد در RCMP کمیسر اذعان پس از واکنش

کمیسر خروج به نفع همه کانادایی ها از جمله Mounties گفت: Dyck, یک عضو مترقی سنا و از گوردون اول کشور در ساسکاچوان.

Lucki در ابتدا متوقف کوتاه در هفته گذشته از حمایت نخست وزیر جاستین ترودو ارزیابی است که نیروی انتظامی مثل همه کانادا موسسات نمایشگاه سیستمیک نژاد پرستی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در ناگهان برگشت جمعه Lucki صحبت با پشیمانی برای داشتن انجام می شود.

“در برخی از مصاحبه اخیر من به اشتراک گذاشته شده است که من تلاش با تعریف نژادپرستی نظاممند در حالی که تلاش برای برجسته کردن کار بزرگ انجام شده توسط اکثریت قریب به اتفاق کارکنان” او در بیانیه ای گفت.

“من اذعان کرد که ما مانند دیگران را نژاد پرستی در سازمان ما اما من نگفت قطعی است که نژادپرستی نظاممند وجود دارد در RCMP. من باید.”

ادامه مطلب: RCMP سر می گوید: او ‘مبارزه’ با تعریف نژادپرستی نظاممند برای نیروی

ترودو ابراز اعتماد به نفس در Lucki.

“وجود دارد برخی از تغییرات عمیق را در ما نهاد و ما باید به کار با افرادی که می خواهید برای ایجاد این تغییرات که می خواهند به بخشی از راه حل — و من می دانم که کمیسر Lucki یکی از کسانی که” او گفت:.

Dyck اشاره کرد که دو سال پیش Lucki عذرخواهی کرد در جلسه تحقیق از دست رفته و قتل زنان بومی “برای راه ما تحت درمان قرار گرفتند RCMP” و وعده داده است که زور را انجام دهد بهتر است.

“روشن است که او نه دارای دانش یا مهارت های رهبری برای نگه داشتن او وعده” Dyck گفت: در بیانیه ای.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“کانادایی و زنان بومی به ویژه سزاوار به بهترین شکل ممکن کمیساریای که قادر خواهد بود برای شروع و منجر به تغییرات لازم در RCMP ما را امن تر و محافظت از ما را از خشونت است.”

یک RCMP سخنگوی گفت: نیروی “نیست اظهار نظر در مورد اظهارات ارائه شده توسط افراد است.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>