در رابطه با تصویب می شود آخرین آمریکا در میدان نبرد بیش از آزادی مذهبی حقوق برابر

نبرد بین آزادی مذهبی و حقوق برابر افزایش در ایالات متحده با توجه به تصویب آژانس امتناع به کار هستند.

در سال 2018 شهر فیلادلفیا فسخ قرارداد با مالیات دهندگان بودجه آژانس خدمات اجتماعی کاتولیک با استناد به شیوه های تبعیض آمیز هنگامی که آن را به درخواست از دگرباشان جنسی.

“آنچه که ما دیده ایم در سال های اخیر تلاش برای سعی کنید به استفاده از آزادی مذهب به عقب راندن ضد تبعیض مقررات” می گوید: پل اسمیت حقوقی استاد در دانشگاه جورج تاون و VP برای دادخواهی در استراتژی مبارزات حقوقی مرکز.

“حکومت با احترام به آزادی مذهب تحت قانون اساسی ما این است که در حالی که خود را آزادی نمی تواند محدود شده توسط دولت این بدان معنا نیست که شما برای دریافت یک استثنا از هر قانون کلی است که اتفاق می افتد وجود دارد.”

آزادی مذهبی تضمین شده تحت متمم اول قانون اساسی ایالات متحده و اغلب استفاده می شود به عنوان یک راه برای محافظت از سازمان ها از قوانین علیه تبعیض است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ‘آن را بسیار خسته کننده’ — LGBTQ2 زن و شوهر باز می شود تا در مورد سفر به کودکان

کاتولیک خدمات اجتماعی شکایت کرد که این شهرستان با این استدلال اگر آنها به ارائه خدمات به زوج های همجنسگرا حقوق خود را به رایگان سخنرانی مذهبی و ورزش خواهد بود نقض شده است. مورد اخراج شد در دادگاه منطقه از دست داده و در دادگاه تجدید نظر.

وکلا در حال حاضر خود را گرفته پرونده به دیوان عالی ایالات متحده در فولتن در مقابل شهر فیلادلفیا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شده است آن را سیاسی افزایش دهد.

The United States Department of Justice صادر گسترده ای 35 صفحه ای مختصر است که در خدمت به بازی به آن محافظه کار مذهبی پایه استدلال “ایالات متحده قابل توجه علاقه به حفظ ورزش از دین است.

“این نیز قابل توجه علاقه به اجرای قوانین منع تبعیض توسط دولت به پیمانکاران.”

در سال 1990 دادگاه عالی حکومت است که می تواند تحمیل خنثی قوانین در گروه های مذهبی. مورد Fulton دیده می شود به عنوان یک گام برای تغییر این تصمیم.

“این در همه جای تعجب برای دیدن آنها پر مختصر در مورد, در مورد درگیری بین متمم اول قانون اساسی رایگان ورزش آزادی مذهب از یک طرف و قوانین ضد تبعیض در طرف دیگر” اسمیت گفت.

“آنها ثبت مختصر [در] این شاهکار فروشگاه کیک مورد است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: چگونه یک پیشنهاد تبدیل درمانی بان کی مون و LGBTQ2 مسائل بسیج کانادا مسیحی حق

در سال 2017, جک فیلیپس صاحب شاهکار فروشگاه کیک در Lakewood, Colo., حاضر به ایجاد یک کیک عروسی برای یک زوج همجنسگرا و گفت: این رفت و در برابر اعتقادات و باورهای او.

مورد توجه ملی را به دست آورد پس از دولت ادعا فیلیپس نقض کلرادو قوانین ضد تبعیض اما در یک 7-2 پیروزی دیوان عالی طرفه با فیلیپس گفت: دین خود را نشان داده بود خصومت.

فیلادلفیا مورد تنظیم صحنه برای شبیه استدلال که برخی از سازمان های محافظه کار به امید ایجاد یک سابقه در مبارزه برای آزادی مذهبی.

“دیوان عالی کشور سابقه در فولتن مورد باید تاکید مجدد متمم اول قانون اساسی در حمایت از, مذهبی, ورزش گفت:” مری بث Waddell ارشد دستیار مقننه در خانواده شورای پژوهشی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به امضای فرمان اجرایی برای ترویج آزادی مذهبی

مغلوب ساختن پیشی جستن به امضای فرمان اجرایی برای ترویج آزادی مذهبی

این FRC توصیف خود را به عنوان یک مسیحی سیاست عمومی وزارت و Waddell می گوید: “بازیگران دولتی حاضر به کار با و یا مجبور به بسته شدن ایمان مبتنی بر سازمان های متعدد متحده و محلات به دلیل ایمان خود را.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این شورا معتقد است این اقدامات را بدتر فاستر مراقبت وضعیت در امریکا با محدود کردن سازمان ها و خانواده ها در حال کار برای حل آن” با توجه به Waddell.

با توجه به برآورد وجود دارد بیش از 400 ، 000 مراقبت از کودکان در پرورش سراسر کشور و لسلی کوپر معاون مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا همجنسگرایان و HIV پروژه می گوید: “اجازه می دهد فاستر مراقبت سازمان به محروم کردن خانواده های واجد شرایط بر اساس نیازهای دینی که هیچ ربطی به توانایی برای مراقبت از یک کودک مانند خود گرایش جنسی و یا ایمان را حتی بدتر”.

یک 2018 مطالعه از ویلیامز موسسه در UCLA نشان می دهد که 21 درصد از زوج هایی که شناسایی به عنوان LGTBQ2 در حال بالا بردن کودکان به تصویب رسید نسبت به 3 درصد کسانی است که به صورت مستقیم.

با توجه به حرکت پیشرفت پروژه, 21 متحده در حال حاضر هیچ صریح حمایت در برابر تبعیض در مراقبت فاستر بر اساس گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی در حالی که 11 متحده مجوز کودک-رفاه سازمان به تبعیض بر مبنای اعتقادات مذهبی.

لورا McGinnis, رسانه, مدیریت روابط با PFLAG می گوید: اکثر کودکان در پذیرش سیستم دچار تروما و تبعیض علیه LGBTQ2 زوج مانع از گسترش “تعداد واجد شرایط و محبت خانواده است که می تواند ثبات و امنیت را برای این برای این کودکان”.

دادگاه عالی ایالات متحده آمریکا است که انتظار می رود به شنیدن این مورد در اواخر سال 2020 وجود دارد اما نگرانی از تعصب سیاسی پس از رئیس جمهور تهمت امن عمر دو انتصاب در سه سال اول ریاست جمهوری خود کج روی نیمکت بیشتر راست.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وجود دارد یک نگرانی واقعی است که به تازگی محافظه کار دیوان عالی کشور [استفاده کنید] این مورد به باز کردن بسیاری از فرصت های بیشتر برای کسب و کار و مانند آن برای جلوگیری از ضد تبعیض الزامات دفاع از باورهای دینی خود است.” پل اسمیت می گوید.

عجیب و غریب, حقوق سازمان های PFLAG استدلال می کنند که تصویب سازمان باید قادر به استفاده از قانون اساسی به سپر خود را از قوانین ضد تبعیض.

“اگر یک خانواده و یا یک فرد عبور می کند جمع اوری آنها امن بررسی زمینه های آنها را از طریق آنها رفته همه از آموزش آنها یک خانه است که امن [و] می تواند مراقبت از کودکان بود که با مراقبت از خود آنها مناسب پدر و مادر رضاعی می گوید:” McGinnis.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>