شیوع کروناویروس موارد در پکن جرقه بازگشت از اقدامات سخت

پکن گزارش داد که دومین روز متوالی از رکورد جدید در تعداد COVID-19 مورد در روز دوشنبه اضافه کرد ضرورت تلاش برای مهار تجدید حیات ناگهانی coronavirus در چین سرمایه است.

شیوع اخیر ترسیم شده است به عمده فروشی مواد غذایی در بازار Xinfadi که حساب برای 80 درصد از پکن مزرعه تولید و تامین منابع هر دو در داخل و از خارج از کشور.

ادامه مطلب: Coronavirus: موج جدیدی از موارد از پکن بازار به استان لیائونینگ

بازار بسته شده دهها هزار نفر از ساکنان نزدیک در حال آزمایش برای ویروس ها و شهرستان گسترده کمپین راه اندازی شد برای شناسایی افرادی که به تازگی به بازدید از این بازار شده اند و یا در تماس با افرادی که.

مقامات شهر پکن روز دوشنبه تایید کرد 36 جدید COVID-19 موارد برای 14 ژوئن همان یک روز قبل از آن بود که این شهر کمترین روزانه عفونت تعداد از اواخر ماه مارس است. مقامات در حال حاضر گزارش 79 مورد بیش از فقط چهار روز بزرگترین غلظت از عفونت پس از فوریه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: چین را COVID-19 واکسن یک “جهانی محصول’

شیوع کروناویروس: چین را COVID-19 واکسن یک “جهانی محصول’

تعدادی از محلات در غرب و جنوب غربی پکن به روز رسانی شده است متوسط-خطر از جمله مالی و خیابان که در آن بانک ها و شرکت های مالی همگرا که خواستار اقدامات سختگیرانه کنترل افراد و وسیله نقلیه حرکات گندزدايی و متوسط چک. یک محله در همان منطقه به عنوان بازار مواد غذایی مطرح شد به در معرض خطر دلالت شدید ترین سطح از عفونت است.

به عنوان سه استان دیگر گزارش موارد جدید مربوط به پکن خوشه ای چند استان کشور هشدار داد ساکنان خود را در برابر غیر ضروری سفر به پایتخت و اجرا انزوا پروتکل برای مسافران از ریسک قطعات از پکن است.

ادامه مطلب: چین گزارش 57 جدید کروناویروس موارد بالاترین روزانه رقم از اواسط ماه آوریل

سازمان بهداشت جهانی گفت: آن مطلع شد از شیوع بیماری توسط مقامات چینی بودند که بررسی آن منبع و حد. که به نام و برای تحقیقات به درک بهتر منبع خوشه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این Xinfadi بازار دهانه مساحتی نزدیک به 160 فوتبال رزین. هزاران تن از سبزیجات و میوه و گوشت معامله می شوند در آسیا بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی مرکز.

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>