بدون, KFC ندارد انتشار یک بازی جدید کنسول – CNET


kfconsolemain

آنچه که واقعا در رفتن در این KFConsole تصویری اعلام از KFC?

تصویری تصویر توسط بانی برتون/CNET

نه به outdone توسط سونی پلی استیشن 5 و ایکس باکس مایکروسافت سری Xاین فست فود رستوران های زنجیره ای KFC (که قبلا به نام کنتاکی مرغ سرخ شده) خود را راه اندازی کنسول بازی به عنوان یک شوخی است.

متاسفانه واقعی نیست.

KFC ارسال شده در یک ویدیو نشان دادن خاموش جدید خود را KFConsole در رسانه های اجتماعی در ژوئن 12, یک روز پس از پلی استیشن 5 فاش شامل بحث طراحی جدید.

این KFConsole به نظر می رسد یک کنسول بازی با یک دکمه قدرت یک درایو دیسک و چراغ قرمز. این ویدئو همچنین ادعا می کند که KFConsole دارای سازگاری کراس پلت فرم.

اما یکی از جزئیات به دور از شوخی name KFConsole نیز ساخته شده است-در یک قرمز درخشان کوره BBQ به نام “مرغ مجلسی” در هنگام پارسه که اصرار به طبخ برخی از مرغ.

این KFConsole تصویری دارای یک تاریخ انتشار Nov. 12 بنابراین در اینجا به این امید KFC یک پیگیری شوخی برنامه ریزی شده است. فقط طرح نیست در خرید این تکنولوژی بالا کنسول بازی نیز دو برابر به عنوان یک کوره BBQ. KFC نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

kfcgaming

KFC بازی طلسم به نظر می رسد مانند یک نسخه جدید از سرهنگ ساندرز با بهره گیری از هر دو مرغ و یک بازی ویدیویی.

KFC بازی

در حالی که کنسول هوشمندانه شوخی KFC در واقع باید جالب در بازی. آن KFC بازی حساب توییتر دارای بیش از 123.6 K پیروان و KFC بازی Instagram حساب 66.6 K پیروان.

قبلا در 2019, KFC منتشر شد یک بازی واقعی به نام I Love You سرهنگ ساندرز دوستیابی بازی شبیه سازکه قبلی راه اندازی بر روی بخار; و KFC در حال حاضر تشویق علاقهمندان به KFC ایجاد شده در فوتبال و به اشتراک گذاری آنها.

KFC نیز نیست ترس به جلو و غیر معمول بازاریابی مانع از جمله واقعی سوخاری KFC-مرغ کامپیوتر صفحه کلید کامل با ران مرغ, ماوس, KFC, مرغ سرخ شده معطر ضد آفتاب, KFC, ناخن لهستانی که مزه مرغ سرخ شده و KFC کفش Crocs این سال است.

بنابراین وقتی که می آید به محصولات KFC, گاهی اوقات آن را سخت به بگویید که چه چیزی واقعی و چه چیزی یک شوخی سرگرم کننده است. همانطور که انتظار می رود پارسه گرفت و به رسانه های اجتماعی بدونم که اگر KFConsole واقعی بود یا جعل.

یکی کنجکاو پرنیان پرسیدم هر گونه منحصر به فرد عنوان؟”

KFC در پاسخ به نظر “شما آن را می دانم” همراه با یک تصویر از KFC, من دوست دارم شما سرهنگ ساندرز دوستیابی بازی شبیه ساز.

یکی دیگر از پرنیان پرسیدم Dayummmm چقدر سازی ، من حدس می زنم 2ChickenBytes.”

KFC به شوخی در پاسخ به صدای جیر جیر “2 Terabites.”

حتی ایکس باکس در پاسخ به KFC جیر با سوال “می تواند به شما در ذخیره کردن آن وری?” به عنوان یک مرجع الگوهای رفتاری اخیر در مورد 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X کنسول طرح است.

در اینجا چند مطلب واکنش های رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>