جدید برآورد نشان می دهد تمدن بیگانه در کهکشان راه شیری فوق العاده نادر – CNET


Satelllite dish aimed at a starry sky

Hellooooo غریبه تمدن ها در کهکشان راه شیری! شما می توانید شنیدن ما ؟

گتی ایماژ

هشت.

که تعدادی از هوشمند برقراری ارتباط تمدن های بیگانه دو ستاره شناسان در دانشگاه ناتینگهام باور می تواند وجود داشته باشد در کهکشان راه شیری خانه ما در کهکشان.

یک مطالعه جدید publlished در مجله اختر فیزیک در روز دوشنبه فراهم می کند یک روز برآورد احتمال زیاد تعداد تمدن های بیگانه است که می تواند وجود داشته باشد در کهکشان راه شیری است. تجزیه و تحلیل انجام شده توسط ستاره شناسان تام Westby و کریستوفر Conselice شروع می شود با تجدید نظر دریک معادله یک فرمول پیشنهادی توسط فرانک دریک در سال 1962 به برآورد که چگونه بسیاری از جهان به احتمال زیاد به بندر حیات هوشمند در کهکشان ما. معادله متکی بر عوامل مختلف از جمله چگونه اغلب sunlike فرم ستاره در کهکشان چگونه بسیاری از ستاره ها orbited توسط سیارات و چگونه اغلب زندگی تکامل می یابد و می شود به اندازه کافی هوشمند برای ما به تشخیص آن است.

اما آن را به عنوان دریک معادله است و اساسا “لاینحل” و شامل عمده متغیر ما نمی دانیم تا زمانی که ما پیدا کردن حیات هوشمند: چه طول متوسط زمان بیگانه تمدن های قابل تشخیص هستند?

“روش کلاسیک برای برآورد تعداد تمدن هوشمند متکی بر ساخت حدس از ارزش های مربوط به زندگی” گفت: Westby در آزادی مطبوعات. “ما مطالعه جدید ساده این فرضیات با استفاده از داده های جدید به ما دادن جامد برآورد از تعداد تمدن ها در کهکشان ما است.”

Westby و Conselice آغاز شده و با دریک معادله اما با نزدیک شدن به جستجو برای به اصطلاح “برقراری ارتباط فرا زمینی هوشمند” تمدن در راه کمی متفاوت است. آنها ساخته شده است یک کلید فرض در خود برآورد: زندگی در سیاره ای دیگر بوجود می آیند در یک روش مشابه به چگونه آن را بر روی زمین.

در اثر این به این معنی خود را تصحیح معادله به حساب طول می کشد این ایده که یک سیاره باید وجود داشته باشد برای حدود 5 میلیارد سال پیش در منطقه قابل سکونت در اطراف یک ستاره قبل از آن می تواند به توسعه زندگی هوشمند با قابلیت برقراری ارتباط در سراسر جهان است. این دو قرار داده شده سه مجموعه های مختلف در این محدوده “مناسب سیارات” پناه دادن به زندگی با ضعیف متوسط و قوی دسته بندی ها با فریم های زمانی مختلف برای زندگی به وجود می آیند.

ضعیف ترین محدودیت های مجاز آنها را تخمین می زند در یک قاب زمان بیشتر از 5 میلیارد سال در حالی که قوی ترین حد تنها ارزیابی رابطه بین 4.5 و 5.5 میلیارد سال است.

هنگامی که اتصال قوی ترین محدودیت ها و اعداد به خود پیچیده جدید معادله که به آنها لقب CETI معادله داده ها نشان می دهد وجود دارد می تواند حداقل هشت CETI تمدن ها در کهکشان راه شیری است. چنین برآورد نسبتا نزدیک به رقم 10 که ستاره شناس مشهور کارل ساگان آمد تا با زمانی که بحث دریک معادله در ’80s در علم کیهان نشان می دهد.

گرفتن وجود دارد: کسانی که در انجمن هستند حداقل 7000 سال نوری دور — ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای ما به آنها تماس بگیرید. تیم برآورد ما می باید فعالانه در جستجوی سیگنال از فضای اطراف 6,300 سال قبل از ما ممکن است دریافت پیام از تمدن های دیگر.

“روشن است که عمر یک ارتباط تمدن و فرهنگ است و از جنبه های کلیدی درون این مشکل نعوظ.

از سوی دیگر با استفاده از ضعف محدودیت Westby و Conselice نشان می دهد وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 2900 جهان که در آن زندگی راه پیدا کرده است این بدان معناست که ما ممکن است قادر به تشخیص آنها را هر چه زودتر.

چه مطالعه باقی می ماند در مورد انسان نوع گریم اینکه: ما کیهانی بازی پنهان و به دنبال با زندگی دیگر ما فقط فریاد زد: “آماده است یا نه در اینجا من می آیند!” و ما گرفته ام چند مراحل آزمایشی در جستجوی ما است. اما اگر ما در حال رفتن به برنده شدن در این بازی تمدن را به زنده ماندن تا یک مدت زمان طولانی برای کشف نقاط پنهان از زندگی دیگر در جهان است. و اگر ما می توانیم پیدا کردن حیات هوشمند نزدیک که ممکن است به خوبی جواب برای ما بقا در دراز مدت.

“اگر ما پیدا کردن که هوشمند زندگی مشترک است پس این امر نشان می دهد که تمدن ما می تواند وجود داشته باشد برای بسیار طولانی تر از چند صد سال” گفت: Conselice. “اگر ما پیدا کردن که هیچ فعال تمدن ها در کهکشان ما, این یک نشانه بد برای خود ما را در دراز مدت وجود دارد.”

هر چند جالب راه جدید برای بررسی یک سوال قدیمی کار متکی بر بسیاری از مفروضات. نویسندگان آن را روشن است که تنها وجود دارد یک نقطه داده برای هوشمند برقراری ارتباط زندگی و بشریت است. با استفاده از ما به عنوان پایه ای برای دیگر زندگی در جهان هستی ممکن است خود را ناقص می شود زیرا حقیقت این است که ما به سادگی نمی دانم چه دیگر حیات هوشمند ممکن است مانند نگاه و یا که در آن ممکن است رشد.

هنوز هم به عنوان با دریک معادله CETI معادله را فراهم می کند یک چارچوب برای بررسی شانس زندگی در کهکشان ما و بحث احتمال ما ممکن است از شنیدن بیگانگان مدتی به زودی.

“توسط در جستجوی حیات هوشمند فرازمینی-حتی اگر پیدا کنیم هیچ چیز — ما در حال کشف خود ما در آینده و سرنوشت” گفت: Conselice.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ناسا برای شکار سیارات فراخورشیدی و آن را در چشم خود را بر روی…


5:46

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>