شاهدانه جدید فروشگاه باز می شود در همیلتون می گوید COVID-19 شده است ‘جالب سوار’

صاحب همیلتون جدیدترین شاهدانه فروشگاه می گوید: COVID-19 همه گیر است “شده است جالب سوار.”

این Hunny گلدان که در حال حاضر محل در برلینگتون و تورنتو افتتاح شد شنبه در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک وی در شمال سراسر از Eastgate مربع مرکز خرید.

سخنگوی شرکت کامرون قهوه ای می گوید همیلتون همواره آن را در بازار امیدوار به گسترش به این دلیل که او در این شهر است.

“با روند فعلی برای شاهدانه در آن همه چیز بر اساس قرعه کشی بنابراین ما واقعا نمی باید یک انتخاب که در آن ما می توانیم” گفت: کامرون. “تورنتو بود و بدیهی است که اولین فروشگاه برای ما, اما ما واقعا انتظار برای دریافت به همیلتون به عنوان به خوبی.”

مشاهده link”

کامرون, تماس, محل فروشگاه جدید “منطقه رو به رشد” و می گوید این است که “رفتن به محل بسیار مناسب برای بسیاری از مردم است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

براون می گوید COVID-19 همه گیر انداخته است شاهدانه صنعت چند curveballs بیش از چند هفته گذشته است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“آن بوده است جالب سوار تا کنون در این سال” بستری قهوه ای است. “ما از ضروری بودن بسته بودن بازگشایی شد به منظقه هر هفته ما از نوع چرخشی و حرکت به آنچه که قادر به انجام است.”

ادامه مطلب: بسیاری از کانادایی ها تبدیل به علف هرز به عنوان coronavirus وارد شده است. در اینجا چگونه برای گفتن اگر که یک مشکل

براون می گوید: Hunny گلدان مکان اجرا دقیق اقدامات ایمنی برای اطمینان از هر دو مهمان و کارکنان احساس امن در حالی که در فروشگاه.

“ما در حال محدود کردن فروشگاه به تنها چهار مشتریان در یک زمان گفت:” قهوه ای است. “ما باید متغیرهایی روی زمین است که همه شش فوت از هم جدا را به مطمئن شوید که هر کسی که در خط یک فاصله امن از هر یک از دیگر و مطمئن شوید کارکنان است که رفتن را از طریق ما تمیز کردن رژیم هر 15 و 30 دقیقه.”

17-صد فوت مربع فروشگاه ارائه می دهد طیف وسیعی از محصولات شاهدانه از جمله قبل از رول روغن خوراکی و نوشیدنی و ارائه شده است رایگان در همان روز تحویل.

همیلتون خروجی را نگه دارید و آن افتتاح از ژوئن 18-21.

کارشناسان پاسخ خود را COVID-19 سوالات قسمت 13

کارشناسان پاسخ خود را COVID-19 سوالات قسمت 13

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>