مرد متهم بیش از ادرار بر روی کامپیوتر کیت پالمر یادبود در طول تظاهرات در لندن

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

28 ساله است متهم پس از, یک مرد بود عکس ظاهرا ادرار کردن در کنار یک بنای یادبود اختصاص داده شده به کامپیوتر کیت پالمر افسر پلیس است که چاقو به مرگ در سال 2017 حمله تروریستی در وست مینستر.

اندرو بانک ها از Stansted, Essex شده است متهم با outraging عمومی نجابت و ظاهر خواهد شد در بازداشت در وست مینستر دادستانی دادگاه روز دوشنبه پلیس متروپولیتن گفت.

او دستگیر شد و پس از ارائه خود را در یک ایستگاه پلیس در اسکس در روز یکشنبه.

تصویری از یک مرد ادرار به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی در روز شنبه به درگیری های خشونت بار بین راست معترضان و پلیس در محل مرکز لندن.

فرمانده بس جاوید پلیس متروپولیتن مارک تصویر “منزجر کننده و نفرت انگیز”.

او گفت: در یک بیانیه گفت: “ما آگاه هستند از یک منزجر کننده و نفرت انگیز, تصویر گردش خون در رسانه های اجتماعی از یک مرد ظاهر می شود به ادرار کردن در یک بنای یادبود برای PC پالمر.

“من احساس می کنم برای PC پالمر در خانواده و دوستان و همکاران.

“ما بلافاصله تحقیقات و جمع آوری تمام شواهد در دسترس ما و اقدام مناسب است.”

کامپیوتر پالمر پس از کشته شدن چاقو توسط خالد مسعود در حالی که در وظیفه در خارج از پارلمان در وستمینستر حمله تروریستی در 22 مارس 2017.

چهار پیاده نیز کشته شدند در ماشین و حمله با چاقو قبل از مسعود بود به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس.

توبیاس الوود از حزب محافظه کار MP که با عجله به ارائه کمک های اولیه به کامپیوتر پالمر را محکوم تصویر از مرد ادرار به عنوان “شنیع” و به نام مردم برای شناسایی او.

او در توئیتر خود نوشت: “مطلق شرم بر این مرد. از تمام تصاویر به ظهور بیش از این چند روز تست پیدا کنم این یکی از شنیع ترین. لطفا کمک به شناسایی او.”

کن مارش رئیس پلیس متروپولیتن فدراسیون گفت که او “کاملا بیمار” توسط تصاویر از روز شنبه در تظاهرات از جمله یک بعدی گرفته شده به کامپیوتر پالمر در یادبود.

وی افزود: “چه بسیار غم انگیز است که انسان انتخاب کرده است به انجام این کار است. آن را فقط منزجر کننده است.

“این است که فراتر از هر چیزی من تا کنون دیده ام. برای کسی که به انجام است که به یک قهرمان که خود را از دست داد زندگی خیلی غم انگیز آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>