مسکن وزیر باید استعفا پس از تصویب حزب محافظه دهنده ‘ستیز ملک” طرح مبارزه با فساد متخصص نشان می دهد

رابرت Jenrick باید استعفا بیش از یک ستیز تصمیم به تصویب عمده اموال طرح مربوط به یک حزب محافظه کار اهدا کننده ضد فساد متخصص پیشنهاد کرده است به عنوان وزیر کابینه گفت: نمایندگان مجلس او عمل کرده و در “حسن نیت”.

این می آید به عنوان وزیر مسکن رو افزایش فشار به توضیح معاملات خود را با ریچارد Desmond – پس از آن پدید آمده میلیاردر توسعه دهنده ملک ساخته نقدی اهدا به محافظه کاران روز پس از Mr Jenrick غیرقانونی مورد تایید یکی از طرح های خود را.

صحبت های روز دوشنبه گفت: این وزیر کابینه در حال حاضر بررسی این تصمیم و اصرار او “با اعتماد به نفس تمام قوانین قرار گرفتند”.

اما الیزابت David Barrett استاد از حاکمیت و یکپارچگی است که مدیر مرکز برای مطالعه فساد در دانشگاه ساسکس گفت: “در اکثر قبلی دولت رابرت Jenrick خواهد استعفا کرده اند و قبل از در حال حاضر.”

“سوال انجام است که قابل تحمل و دفاع در این زمان دولت ایجاد خطرناک دنیای جدید که در آن استانداردهای عمومی زندگی به عنوان یک مفهوم از گذشته و شخصی حمایت و وفاداری در حال حاضر باارزش بالاتر از مقابله با فساد” او گفت:.

پروفسور دیوید-برت افزود: “این اجتناب ناپذیر است و یا غیر قابل برگشت – اما در حال حاضر زمان برای دولت به نمایش اخلاقی رهبری اگر آن را می خواهد به اطمینان حاصل شود که بریتانیا خود را حفظ شهرت جهانی در این زمینه باشد.

“اگر چه رابرت Jenrick در نهایت معکوس تصمیم در Westferry طرح تحت تهدید به اقدام قانونی این نباید پایان مهم است.

“اگر وجود دارد پس از آن رسیدگی به اتهام سوء رفتار و سپس این پیام را می فرستد که این است که وزرای می توانید انجام دهید هر آنچه که آنها و فقط تصمیم گیری معکوس اگر اقدامات آنها مورد سوال است. این سیستم نیاز به پیشگیری و عمل به عنوان یک عامل بازدارنده.”

صحبت کردن در مجلس عوام در روز دوشنبه آقای Jenrick تعداد مخالف Steve Reed گفت: مسکن وزیر شده بود تا در یک “برای پول, سوغات” ردیف “است که در حال حاضر می رسد در داخل شماره 10 داونینگ استریت” را به عنوان او بود ٬ وزیر در این موضوع است.

آقای رید نیز خواست آقای Jenrick بخش به انتشار تمام مکاتبات در مورد Westferry توسعه در شرق لندن و افشای “تمام مکالمات با همه وزرای دولت و مقامات”.

در پاسخ آقای Jenrick گفت: این برنامه بود “بسیار بحث انگیز یک” بود که رقابت برای سال های بسیاری بود اما در آورده و به بخش خود را “به دلیل Tower Hamlets تا به حال موفق به تعیین آن خود را”.

“من در زمان که تصمیم گیری در ایمان خوب با یک ذهن باز و من با اعتماد به نفس است که تمام قوانین شد و به دنبال آن در انجام,” او گفت: نمایندگان مجلس است.

“این غیر معمول نیست برای یک وزیر از دولت برای رسیدن به یک نتیجه گیری های مختلف به یک مقام محلی آن را غیر معمول نیست برای یک وزیر از دولت برای رسیدن به یک نتیجه گیری های مختلف از یک برنامه ریزی بازرس.

او افزود: “تمام اطلاعات مربوط به این موضوع است که با کابینه ، من گرفته اند و مشاوره از من دائم وزیر در مورد چه بیشتر اسناد و مدارک ما ممکن است قادر به انتشار. اما به عنوان او می گوید ما می خواهیم برای اطمینان از صحیح فرآیندهای برنامه ریزی سیستم ها را به دنبال دارد.”

فشار دوباره بر روی موضوع کار MP لیز پیچ و تاب و پرسید که چرا آقای Jenrick را بلافاصله recuse خود را از گرفتن یک تصمیم در Westferry توسعه به جای “غیرقانونی در تلاش برای وادار کردن آن هر چند”.

این وزیر کابینه گفت: “همه احزاب به این نرم افزار – و که شامل شهردار لندن متقاضی و Tower Hamlets شورای – توافق برای redetermine در مورد پیشنهاد من. دادگاه راضی به انجام این کار و که در حال حاضر چه اتفاقی خواهد افتاد.”

با اشاره به یک محافظه کار رویداد جمع آوری کمک مالی آقای Jenrick با حضور در کنار آقای دزموند او افزود: “من اداره می دانستم که در مورد من حضور در این رویداد قبل از من رفت و به آنها می دانستند در مورد این واقعیت من تا به حال سهوا نشست بعدی به متقاضی و من نمی دانم که من بود نشسته تا زمانی که من پشت میز نشسته بودند و بحث کردم و در زمان مشاوره از مقامات در این بخش در همه زمان ها است.”

هفته گذشته کمیسیون انتخابات نشان داد آقای دزموند اهدا £12,000 برای محافظه کاران در 29 ژانویه – دو هفته پس از Mr Jenrick به رفتن به آینده را به طرح خود برای ساخت از 1500 خانه در محل سابق یک printworks در شرق لندن Isle of Dogs.

تصمیم لغو قبلی رد توسط شورای محلی و مستقل برنامه ریزی بازرسی و درست یک روز قبل از تغییرات به سیستم که هزینه توسعه شرکت Northern & Shell اضافی £30m-£50 متر.

پس از شورای نصب یک چالش قانونی در دادگاه عالی آقای Jenrick پذیرفته شده است که خود اصلی تصمیم گیری شده بود “غیر قانونی دلیل آشکار تعصب”, نقض تصمیم و گفت که هیچ بخشی بیشتر در تصمیم گیری در مورد نرم افزار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>