سیل باران douses خطر آتش سوزی در B. C. جنوب کشور

سیل باران که خیس از میلاد در جنوب کشور بیش از آخر هفته باعث کاهش خطر آتش سوزی در یک منطقه شناخته شده برای آتش سوزی فاجعه بار.

محیط زیست کانادا می گوید شهرستانها مانند Kelowna (49 millimetres) و Summerland (47 millimetres) ثبت شده به طور متوسط در ماه کامل باران در دو هفته اول ماه ژوئن به تنهایی.

ادامه مطلب: ژوئن بارش برف در اکنگن اتصال

این Okanagan ولی ثبت بین 22 و 24 نشان داده می شود باران از روز جمعه تا یکشنبه به مناطق مختلف دیدم و سردترین-همیشه در طول روز بالا در ضبط.

در حالی که بارش قابل توجهی به افزایش خطر سیل در بخش هایی از استان این خبر خوب در مقابل آتش سوزی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من می دانم این است که به آتش من آب و هوا پیش بینی همکاران یک آه امداد گفت: Doug Schulich یک هواشناس با محیط زیست کانادا.

“این چیزی است که ما امیدواریم که برای ما می خواهیم ژوئن به بارانی برای تنظیم صحنه برای بقیه از تابستان است. در سمت تلنگر, ما می خواهیم که باران کم باشد کافی است که ما نمی سیل,” او گفت:.

B. C. جنوب کشور بوده است امان از جاری شدن سیل گسترده دیده می شود در سال های گذشته. جاری شدن سیل شده است محدود به مناطق موضعی مانند Grand Forks, Cawston و اندربی.

ادامه مطلب: Coronavirus — Okanagan گردشگری اپراتورهای بریس برای احتمال زیاد دلتنگ فصل

بالا در حوزه مشورتی باقی مانده است در اثر مرز شمالی تامپسون و مرکزی-North Okanagan منطقه از جمله Kelowna ماموریت نهر و میل کریک.

داده ها از میلاد رودخانه هوا مرکز نشان می دهد ماموریت نهر آب سطوح به اوج خود رسید و در اوایل ماه ژوئن و پیش بینی می شود به رها کردن در حالی که Shuswap رودخانه در نزدیکی اندربی می تواند دوباره به 10 سال می گرداند.

در ضمن خطر آتش سوزی امتیاز باقی مانده است “بسیار کم” برای بسیاری از B. C. جنوبی کشور.

B. C. به دنبال خرید تصفیه کننده هوا برای دود امداد در آتش سوزی-جوامع آسیب دیده

B. C. به دنبال خرید تصفیه کننده هوا برای دود امداد در آتش سوزی-جوامع آسیب دیده

“بیشتر باران های ما عمیق تر از ما می توانید دریافت کنید که رطوبت و عمیق تر رطوبت می شود دیگر آن طول می کشد به خشک کردن پس از باران, ما تا به حال برای نیمه اول ماه ژوئن هستند آنچه ما واقعا امیدواریم که برای این زمان از سال از آتش و آب و چشم انداز” Schulich گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: جنوب Okanagan جوامع دریافت کمک هزینه مالی برای wildfire کاهش کار

بدترین آب و هوای مرطوب است با توجه به Schulich با احتمال رگبار به شروع هفته قبل از درجه حرارت می تواند افزایش یابد به بالا 20s اواخر این هفته.

“گرم کردن در طول هفته به عنوان یک خط الراس از فشار بالا حرکت می کند در رسیدن شاید بالا 20s, پنج شنبه, جمعه, شنبه پس از آن به نظر می رسد توانا و خوب برای پایان ایام کار در هفته.”

به دنبال بازگشت تابستان 2017 خواهد بود به عنوان یکی از بدترین آتش سوزی فصل در بریتیش کلمبیا ،

بیش از 1.2 میلیون هکتار از زمین های سوخته, هزینه $649 میلیون نفر در آتش تلاش و تقریبا 65,000 نفر آواره شدند, با, Cariboo منطقه سخت ترین ضربه.

بالا آتش سوزی خطر برای غرب کانادا

بالا آتش سوزی خطر برای غرب کانادا

در 2018, شکستن رکورد درجه حرارت شدید و توفان رعد و برق در اواخر جولای ناشی از دیگری بد wildfire فصل با 1.3 میلیون هکتار از زمین سوخته یک رکورد جدید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

2019 آتش سوزی در فصل B. C. بود و ساکت تر از پیش بینی, با 825 آتش سوزی سوزاندن 21,000 هکتار از زمین است.

به طور کلی آتش فعالیت در سال 2019 شد و زیر 10 سال و متوسط و دوم-حداقل-فعال wildfire فصل از سال 2011 است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>