Coronavirus: پلیس تماس برای ممنوعیت تظاهرات در طول همه گیر پس از تعطیلات آخر هفته از تظاهرات خشونت آمیز

پلیس رهبران خواست Priti پاتل برای تحمیل شرایط اضطراری بان کی مون در تمام تظاهرات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس هشدار افسران بودند که در معرض خطر قرار داده با موجی از تظاهرات توده ای.

سر از بدن, نمایندگی رتبه-اندازه پلیس در انگلستان و ولز به نام دبیر خانه به پیاده سازی سخت تر محدودیت ها پس از ده ها تن از ماموران مجروح شدند در درگیری های خشونت آمیز بیش از آخر هفته.

جان Apter رئیس پلیس فدراسیون گفت: افسران و عمومی در معرض خطر بودند از Covid-19 پخش كردن, بین جمعیت.

آقای Apter گفت: “در زمان عادی اصل داشتن حق تظاهرات مسالمت آمیز مهم است. اما ما نه در زمان عادی ما در حال مبارزه با یک ویروس کشنده است که بی رویه در که آن را می تواند تحت تاثیر قرار دهد.”

“ما نمی توانیم چشم پوشی از این خطر قابل اجتناب اعضای ما و برای کسانی که حضور در این تظاهرات هستند که در معرض.

“من مصرانه از دبیر خانه به طور صریح در نظر است که در حالی که ما با خطر این ویروس در هر گردهمایی بزرگ یا اعتراض باید ممنوع شود.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد تا ما افسران پلیس و اعضای عمومی قرار داده می شود در خطر ابتلا به این ویروس به ویژه در چنین زمان بحرانی در پاسخ ما به این بیماری همه گیر.”

آقای Apter نظرات تکرار آن رئیس پلیس متروپولیتن فدراسیون که نشان دهنده لندن افسران.

کن Marsh, فدراسیون, رئیس, گفت LBC گفت: “ما در میانه یک بیماری همه گیر هنوز هم و گفت: من این را به شما قبل از همکاران من لازم نیست که هر گونه انتخاب در مورد وجود دارد.

“این غیر قانونی است آنچه در حال وقوع است تحت Covid قانون – ممنوعیت آنها.”

وی Ms پاتل و شهردار لندن صادق خان به “گرفتن فقط آن را مرتب کند”.

آن را پس از 23 افسر پلیس زخمی شدند در درگیری با راست معترضان که آب گرفتگی به وستمینستر در روز شنبه در پاسخ به اخیر Black Lives Matter تظاهرات.

بیش از 100 نفر دستگیر شدند و بوریس جانسون را محکوم کرد “نژادپرستانه thuggery” پس از فوتبال اراذل و اوباش و اعضای گروههای راست شارژ پانچ و حلیم بطری در افسران.

پلیس همچنین تلاش برای دخالت در درگیری بین ضد نژادپرستانه معترضان و راست به عنوان صدها نفر از مردم به مبارزه طلبیده یک 5pm پلیس منع رفت و آمد اعمال شده در تظاهرات خارج از پارلمان و در میدان ترافالگار.

نقش جاوید یک فرمانده در پلیس مت توصیف صحنه به عنوان “بی فکر چاقوکشی”

“صحنه ماموران مواجه می شوند در سراسر مرکزی لندن دیروز کاملا تکان دهنده است. یک بار دیگر آنها حلیم با موشک و یا به چالش کشیده شده توسط گروه مردان, قصد, خشونت,” او گفت:.

Nicola Sturgeon محکوم خشونت در گلاسکو روز یکشنبه در درگیری میان گروه های رقیب را با لینک به فوتبال در این شهر جورج مربع است.

“است که رفتار قابل قبول در هر زمان اما در این زمان بحران است که این کشور چهره من فکر می کنم آن را به خصوص شرم آور رفتار” وزیر اول اسکاتلند گفت.

گردهمایی بیش از شش نفر از خانواده ها در نقض موجود coronavirus مقررات. اما نیروهای پلیس در سراسر انگلستان شده اند قادر به جلوگیری از هزاران نفر از مردم با حضور در تظاهرات در میان موج جهانی ضد نژادپرستی فعالیت های برانگیخته با کشتن جورج فلوید توسط پلیس آمریکا.

صریح ممنوعیت تظاهرات نیاز به Ms پاتل مجوز اما دفتر خانه گفت: چنین درخواست های ساخته شده توسط نیروهای پلیس.

یک سخنگو گفت: “وزرای هیچ قدرت به آغاز ممنوعیت راهپیمایی – آن است که یک عملیاتی مهم برای پلیس. مقامات محلی و یا در لندن کمیساریای از ملاقات و یا شهر لندن پلیس نیاز به درخواست به دبیر خانه برای رضایت به انجام این کار. بدون چنین برنامه های کاربردی هنوز دریافت شده است.

“دبیر خانه به همراه دیگر وزرای دولت ساخته شده بارها و بارها روشن در مصاحبه در مجلس در رسانه های اجتماعی و به طور مستقیم به پلیس که این اعتراضات غیر قانونی قرار داده و بهداشت عمومی در خطر است. هر گونه پیشنهاد در غیر این صورت نادرست است.

“او همچنان به اصرار در قوی ترین شرایط به شرکت در تظاهرات یا تجمعات. آنها غیر قانونی هستند و قرار دادن مردم در معرض خطر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>