تفسیر: این محققان به دنبال چگونه هکرها اخلال زوم چت

به عنوان COVID-19 گردش جهان در ماه مارس گزارش جدیدی از جدید دیگری, ویروسی تهدید: “زوم-بمب گذاری.”

این واژه مشتق از عکس-بمب گذاری تعریف شده است به عنوان ظاهر می شود “پشت سر و یا در مقابل کسی که خود عکس گرفته و معمولا انجام کاری احمقانه به عنوان یک شوخی است.” اما برای بسیاری از زوم آنلاین جلسه میزبان شرکت کنندگان و محاسبات زیرساخت مدیران زوم-بمب گذاری بدون شوخی بود.

لغو فرد در مدرسه و دانشگاه و کلاس ها باعث شد بازار سهام افزایش برای زوم همراه با بررسی دقیق قابل توجهی از ویدئو کنفرانس شرکت startlingly حریم خصوصی ضعیف و پروتکل های امنیتی.

ادامه مطلب: زوم خستگی ؟ چگونه به عزیزان شما نمی خواهید به چت تصویری

و در عین حال از آن شده است زوم-بمب — وقفه از زوم جلسات — که منجر به قابل توجهی از اخبار رسانه ها توجه از اواسط ماه مارس. در حالی که این شرکت به دنبال برقراری ارتباط بهترین شیوه برای جلوگیری از زوم-بمباران آن همچنان به تکثیر و منجر کاربران و سهامداران به طور یکسان به سازماندهی یک درخواست و تهدید کلاس اقدام پرونده های حقوقی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

زوم-بمب گذاری به تدریج شروع به فروکش پس از FBI با صدور بیانیه ای در مارس 30, مشخص آن را به عنوان یک شر است که باید گزارش را به سازمان های اجرای قانون.

اخلال در اهداف

با توجه به ترس و اختلال و اضطراب تولید شده توسط COVID-19 گیر عمدی اختلال در کار آنلاین و آموزش و پرورش افزایش می دهد برخی از سوالات آشکار.

اول آنچه را که به ایجاد انگیزه کسی که به موجب اختلال در یک اقدام بی سابقه جهانی همه گیر? این کار جدا از افراد و یا منسجم و هماهنگ کمپین با هدف قرار دادن نهادهای دموکراتیک و فرآیندهای ؟ چه هدف از جمله اختلالات اند هدف قرار داده اند ؟

تیم ما از محققان در دانشگاه رایرسون را Infoscape آزمایشگاه تحقیقاتی مجموعه ای را برای پاسخ به این سوالات با مطالعه سه محبوب سیستم عامل رسانه های اجتماعی: توییتر ق و یوتیوب. ما پیش بینی است که زوم-بمب گذاری را بر روی ویژگی های مختلف در هر یک از این سیستم عامل پس از هر طراحی شده است به منظور تسهیل در شکل های مختلف ارتباطی است.

در ابتدا ما تحقیقات ما شاغل دیجیتال علوم انسانی روش برای ردیابی زبان همراه با زوم-بمب گذاری در هر یک از سیستم عامل است. ردیابی کلمات کلیدی فعال تحقیقات ما به بازیگران شبکه ای گسترده و جمع آوری به عنوان بسیاری محتوای تولید شده توسط کاربر را به عنوان ممکن است مربوط به زوم-بمب گذاری در سه سیستم عامل.

سازمان دیده بان زیر: (از 15 آوریل سال 2020) اقامت امن و مطمئن در زوم

اقامت امن و مطمئن در زوم

اقامت امن و مطمئن در زوم

نگرانی های گسترده تر

از مارس 3-28, 2020, ما مطالعه مورد تجزیه و تحلیل یک نمونه تصادفی از 1000 توییتهایی که شامل زوم-بمب اصطلاحات مرتبط. بیش از نیمی از توییت به دنبال سازماندهی و هماهنگی زوم-بمب گذاری اغلب توسط های زوم کدهای دسترسی و یا ارسال اطلاعات و مشاوره در مورد چگونه برای جلوگیری از چنین آنلاین انجام دهند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

توییتهایی اغلب منعکس گسترده تر اجتماعی نگرانی خود را از ادامه کار در طول COVID-19 امنیتی از جلسات آنلاین و چالش های در حال ظهور برای یادگیری آنلاین. درصد قابل توجهی از توییت (15.9 درصد) به طور خاص نام آنلاین به اهداف از جمله یادبود هولوکاست, اسیایی, جامعه, گروه الکلی های گمنام جلسات مختلف مذهبی و خدمات است.

برخی از توییت (9.4 درصد) ویژگی های دانش آموزان زوم دسترسی به کد شناسه برای خود کلاس به هدف خاص معلمان است. ما در بر داشت که کاربران توییتر همچنین با استفاده از این مناسبت به پست و اظهار نظر در طنز مطالب مربوط به زوم-بمب گذاری در پدیده.

نمودار نمایش محتوای تفکیک ارسال شده در توییتر. (گرگ Elmer, Anthony Glyn برتون استفن نویل).

در مقابل شيوع کلمات کلیدی محبوب در ق مانند “zoompranks” و “OnlineClassRaid” پیشنهاد کرد که این پلت فرم تا حد زیادی استفاده می شود به عنوان یک مرحله بندی زمین برای زوم-بمب گذاری در آنلاین کلاس ها و جلسات. یک تجزیه و تحلیل از 300 پست های تصادفی از زوم-بمب گذاری subreddits (گروه های بحث آنلاین اختصاص داده شده به موضوعات خاص) تایید ما سوء ظن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نزدیک به 70 درصد از تمام پست ها در خدمت به هماهنگی زوم-بمب گذاری یا با های عملی مشاوره زوم جلسه ID کدهای دسترسی و یا دیگر اطلاعات لجستیکی. اگر ما شامل پست که پیشنهاد کوتاه عاطفی طغیان و یا واکنش به زوم-بمب گذاری و سپس این رقم روش 90 درصد از تمام پست ها.

در مقابل تنها 1.3 درصد از پست اندرز کسانی که در subreddits برای راه اندازی چنین حملات. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق از ویرایش پست ها به دنبال تسهیل زوم-بمب گذاری ما نیز یافت می شود درصد کمی (6.4 درصد) است که هدف گروه های خاصی از جمله LGBTQ2 اجتماعی نشست و تغذیه با شیر مادر پشتیبانی از کلاس.

نمودار نمایش محتوای تفکیک ارسال شده در ق. (گرگ Elmer, Anthony Glyn برتون استفن نویل), نویسنده ارائه شده

از تمام سیستم عامل های مورد مطالعه ما یوتیوب ارائه شده ترین نامطلوب از نظر زوم-بمب گذاری. این برجسته محبوب و جنجالی نقشی که این پلت فرم در ارائه ویدئوها از “جالب ترین لحظات” در زوم-بمب گذاری.

پس از یک روش مشابه برای مطالعه ما از ق و توییتر ما تجزیه و تحلیل یک نمونه از 60 از فیلم ها بیشترین بازدید در یوتیوب. اکثریت زیادی از این فیلم ها (85 درصد) بودند تقریبا 10 دقیقه ای تلفیقی از چند کلیپ از زوم-بمب که بسیاری از آنها در ابتدا به اشتراک گذاشته شده در Infinite محبوب به اشتراک گذاری ویدئو پلت فرم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

باقی مانده ویدئوها همچنین تالیفات شامل تفسیر در سراسر یوتیوب “اثرگذارندهها” افراد با تعداد زیادی از پیروان آنلاین. در حالی که بیننده می بیند این میکرو مشاهیر خنده در طول تصویری زوم-بمب اختلال هستند سخت به تماشای: بسیاری از زوم دیدار میزبان و شرکت کنندگان شد اشتباه تحریک و یا شوکه شده و با اقدامات و سخنان زوم-بمب افکن است. معلمان از کودکان کوچکتر نگاه آسیب دیده اند.

هفتاد و دو درصد از نمونه ما ویدئوها شامل اراذل و اوباش مانند وقفه با چند صدای جیغ profanities و دیگر برای تلفن های موبایل رخ می دهد در همان زمان. بیشتر نگران این بود که در اعتراض به زبان و تصاویر استفاده شده توسط زوم-بمب افکن است.

در حالی که ما متوجه شدیم که چند زوم-بمب شامل نور دل شوخی که شاهد برخی از زوم جلسه شرکت کنندگان نزدیک به 87 درصد از یوتیوب تالیفات نیز موجود نژادپرستانه و زن ستیز ضد همجنس و دیگر محتوای قابل اعتراض است. خیلی از این مطالب بود علیه معلمان زن در زوم کلاس درس نشست.

نمودار نمایش محتوای تفکیک ارسال شده در یوتیوب. (گرگ Elmer, Anthony Glyn برتون استفن نویل).

تهدیدات ویروسی

ما می توانید در قرعه کشی تعدادی از نتیجه گیری بر اساس تحقیقات ما به تاریخ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ناامنی از زوم و انتقال سریع به آنلاین آموزش ایجاد محیط های نا امن رسیده برای اختلال و سوء استفاده توسط کامپیوتر زرنگ و دانا به شدت آموزان پسر مقطع متوسطه.

زوم-بمب گذاری باید به ما یادآوری از فن آوری تقسیم بین بسیار ماهر و خلاق نسل که بسیار از زندگی خود حاضر و نسل های قدیمی تر که مبارزه با پلت فرم تنظیمات پروتکل ها و شیوه های.

اما چنین نسل تقسیم باید ماسک نگران کننده ترین جنبه های زوم-بمباران عمدی اختلال در کار مهم و توهین آمیز با هدف قرار دادن زنان و مردم از رنگ.

چنین شیوه های سمی البته قبل از وجود اینترنت و ویدئو کنفرانس و متاسفانه باقی بماند پس از پایان زوم-بمب گذاری. ما همه ممکن است دچار این بیماری همه گیر اما زوم-بمب گذاری شده نیز به ما یادآوری کرد که ویروسی تهدیدات نیاز اجتماعی راه حل.The Conversation

گرگ Elmer, استاد, حرفه ای, ارتباطات, دانشگاه رایرسون; Anthony Glyn برتون, کارشناسی ارشد, دانشجو, Joseph-Armand بمب افکن SSHRC محقق دانشگاه رایرسون و Stephen J. نویل دانشکده ارتباطات و فرهنگ دانشگاه یورک کانادا

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>