بوریس جانسون برابری نژادی بررسی است ‘نوشته شده بر پشت پا در اوردن بسته’ می گوید دیوید Lammy

بوریس جانسون طرح جدید نژادی و نابرابری کمیسیون بود “نوشته شده است در پشت یک پا در اوردن بسته” برای ارام کردن خشم از زندگی ماده معترضان سایه عدالت وزیر گفته است.

در یک excoriating حمله به دولت دیوید Lammy گفت که “نابالغ” برای بریتانیا هنوز هم نگه داشتن بحث در مورد اینکه آیا نژاد پرستی وجود دارد و محکوم آقای جانسون برای اعلام یک بررسی دیگر به جای اقدام است.

آقای Lammy همچنین سوال که چرا نخست وزیر اعلام کرد قصد دارد برای یک کمیسیون در طولانی تلگراف مقاله که با تمرکز بیشتر بر روی ادامه ردیف بیش مجسمه جنجالی چهره های تاریخی.

“این احساس که دوباره در انگلستان ما می خواهیم چهره, داده, اما ما نمی خواهیم عمل” گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه.

“مردم سیاه بازی نمی قربانی به عنوان بوریس نشان داد آنها اعتراض دقیقا به این دلیل که زمان برای بررسی است و زمان برای اقدام در حال حاضر.”

او گفت: “من نمی دانم که چرا او اعلام کرد یک کمیسیون در پشت paywall در این تلگراف به خاک سپرده شد در وسط و در عین حال یکی دیگر از مقاله در مورد چرچیل.

“اگر او جدی بود چرا هیچ اطلاعات در مورد چگونه از آن خواهد شد کارکنان خود را حواله آن از نظر مرجع خود را به جدول زمانی.

“سوال این است. این به خاطر آن نوشته شده بود در بازگشت از جان کندن بسته دیروز برای ارام کردن سیاه و سفید زندگی می کند توجه به معترضان.

“با این اقدام قانونگذاری حرکت می کند. شما در دولت کاری انجام دهد.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>