Black Lives Matter: بوریس جانسون چهره واکنش به اعلام جدید بررسی نابرابری وجود “بی شماری’ گزارش مسابقه

بوریس جانسون چهره انتقاد از سراسر طیف سیاسی برای اعلام نظر به نژادی و نابرابری در پی تظاهرات در سراسر کشور – با وجود “بی شماری” مشابه سوالات است که پس از عمل است.

نخست وزیر وعده داده شده یک کمیسیون نژاد و قومی و نابرابری که در خیابان داونینگ گفت: دیروز نیز در نگاه گسترده تر نابرابری مانند مسائل طبقه کارگر سفید پسران.

اما دیوید Lammy سایه عدالت, منشی, متهم آقای جانسون از طراحی تا طرح “بازگشت از جان کندن بسته” در حالی که حزب لیبرال دموکرات مارک آن را یک “botched حرکت روابط عمومی”.

و حزب محافظه نمایندگان برجسته نیاز برای عمل با صدراعظم سابق ساجد جاوید هشدار داد که “درخشان نور را در بی عدالتی کافی نیست”.

او افزود: “ما نیاز به یک طرح عملی برای مقابله با آن است. نژادی اختلاف حسابرسی نشان می داده. این کمیسیون باید ارائه راه حل است.”

Nus غنی حزب محافظه کار MP برای Wealden گفت: “ما باید داده ها در موانع تبعیض و نابرابری. ما فقط نیاز به کرک با واقعی راه حل های عملی است که اثر مثبت دارد.”

Dr Zubaida Haque, موقت مدیر Runnymede Trust یک مسابقه برابری اتاق فکر گفت: دولت “زانو در شواهد در مورد نابرابری نژادی” را از آن خود بررسی – از جمله مسابقه اختلاف حسابرسی ایجاد شده توسط ترزا ممکن است به عنوان بخشی از هارد خود را برای مقابله با “سوزان بی عدالتی”.

“وجود دارد هیچ کمبود توصیه های در مورد آنچه به انجام به این نژادی و نابرابری و شکاف ها – وجود بیش از 200 توصیه های وجود دارد خارج وجود دارد” دکتر Haque گفت: مستقل.

“این شگفت انگیز است که این دولت اعلام و در عین حال یکی دیگر از بررسی در نابرابری نژادی, زمانی که آنها هنوز هم منتشر نکردن گزارش در مورد چگونه به صرفه جویی در سیاه و اقلیت های قومی زندگی مردم در طول Covid-19.”

Dr Haque وجود دارد گفت: “ترس و غم و اندوه” از سیاه و اقلیت های قومی و جوامع بیش از برنامه ریزی برای یک “بی دندان” کمیسیون.

او گفت: “آنچه در آن مانند به نظر می رسد این است که در عین حال یکی دیگر از تلاش های این دولت برای دفن مشکل نژادی و نابرابری به جای پرداختن به آن است. آن را در چمن.”

اطلاعیه جدید کمیسیون تضعیف به طولانی تلگراف مقاله توسط نخست وزیر, دفاع پارلمان مربع مجسمه وینستون چرچیل بود که مخدوش در اخیر ضد نژادپرستی تظاهرات. عدالت وزیر کمی Badenoch نظارت بررسی با یک گزارش و توصیه ها انتظار می رود تا پایان سال است. اما وجود دارد هیچ جزئیات در عضویت در کمیسیون یا کامل آن را حواله به غیر از این واقعیت آن را بررسی نابرابری گسترده تر.

کار دیوید Lammy متهم آقای جانسون از طراحی تا “بازگشت از جان کندن بسته” در نظر دارد و خواستار عمل به جای بیشتر بررسی های به نژادی و نابرابری. آقای Lammy یکی از برجسته ترین سیاه سیاستمداران گفت: امروز برنامه: “این احساس در عین حال دوباره در انگلستان ما می خواهیم چهره, داده, اما ما نمی خواهیم عمل است.

“مردم سیاه بازی نمی قربانی به عنوان بوریس نشان داد آنها اعتراض دقیقا به این دلیل که زمان برای بررسی است و زمان برای اقدام در حال حاضر.”

او گفت: “من نمی دانم که چرا او اعلام کرد یک کمیسیون در پشت paywall در تلگرافمدفون در وسط و در عین حال یکی دیگر از مقاله در مورد چرچیل.

“اگر او جدی بود چرا هیچ اطلاعات در مورد چگونه از آن خواهد شد کارکنان خود را حواله آن از نظر مرجع خود جدول زمانی?

“سوال این است. این به خاطر آن نوشته شده بود در بازگشت از جان کندن بسته دیروز برای ارام کردن سیاه و سفید زندگی می کند توجه به معترضان.”

آقای Lammy گفت که او احساس او بود که “gaslighted” توسط پرسش که آیا نژاد پرستی بود یک مسئله در بریتانیا افزود: “آن را عمیقا نگران کننده و رک و پوست کنده نابالغ که بریتانیا هنوز هم با داشتن یک گفتگو در مورد اینکه آیا نژاد پرستی وجود دارد.”

دیوید اسحاق صندلی برابری و کمیسیون حقوق بشر گفت: در حال حاضر وجود داشته است که “گزارش های بی شماری” در مسائل اطراف نژادی و نابرابری.

“ما می دانیم که این مقیاس از مشکلات ما برای مقابله با تثبیت نژادی و نابرابری در کشور ما است. آن است که جدید نیست,” او گفت:.

“در حال حاضر زمان برای اقدام فوری. ما نیاز به روشن و جامع نژاد استراتژی با اهداف روشن و دستخطی از دولت است.”

نخست وزیر سخنگو گفت: “هدف این است که برای تنظیم یک سیاست جدید در دستور کار برای تغییر توازن نیازهای افراد جامعه به حداکثر رساندن فرصت ها و تضمین عدالت برای همه است.”

کریستین Jardine لیبرال دموکرات عدالت سخنگو گفت: “ما بیشتر در مورد شنیدن این کمیسیون بیشتر از آن به نظر می رسد مانند یک botched حرکت روابط عمومی از شماره 10. این است نمونه ای از این دولت همه چرخش بدون ماده است.

“این واقعیت است که وجود دارد اختلاف بیش از آنچه که این کمیسیون است و حتی به دنبال – این که آیا آن نابرابری مواجه بام جامعه و یا در گسترده تر نابرابری در جامعه ما – به سادگی نشان می دهد که چگونه آن فکر شده بود از طریق زمانی که نخست وزیر تصمیم به اعلام آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>