بهترین live TV streaming برای طناب برش: یوتیوب تلویزیون Sling TV, Hulu و بیشتر – CNET

به عنوان ملت hunkers را در خانه برای کمک به مبارزه با گسترش این رمان coronavirusممکن است زمان خوبی برای برش کابل تلویزیون بند ناف به صرفه جویی در برخی از پول است. اما اگر شما می خواهید به نگه داشتن برنامه های زنده تلویزیونی در همان زمان ؟ با زنده ورزشی در وقفه آمریکایی ها ممکن است تماشای کمتر تلویزیون اما از سوی دیگر زندگی می کنند اخبار و ملی خود را از ایستگاه های تلویزیونی محلی است مهم تر از همیشه. فراتر از دار زدن یک آنتنجریان با جریان ویدئو سرویس ارزان ترین راه برای دریافت برنامه های زنده تلویزیونی.

قیمت streaming TV خدمات در شروع 15 دلار در ماه (یا رایگان در مورد زنجیر تلویزیون زمان ارتقاء) با هیچ هزینه اضافی و یا قرارداد. در محل یک جعبه کابل و هزینه ماهانه برای اجاره آن, شما می توانید با استفاده از جریان برنامه های خود را در تلویزیون های هوشمند Roku, تلویزیون اپل, آمازون آتش تلویزیون یا کنسول بازی. و شما می توانید در خانه و یا بر روی بروید از طریق تبلت, تلفن دستگاه تلفن همراه دیگر و یا حتی یک مرورگر وب است.

بیشتر بخوانید: رایگان ها تلویزیون اخبار به سازمان دیده بان در حال حاضر: جریان ABC, CBS, Fox News, CNN, و بیشتر

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Live TV streaming خدمات برش طناب: چگونه به را انتخاب کنید…


2:44

شما می توانید اکثر اگر نه همه از مورد علاقه خود را در کانال های تلویزیونی (از جمله ABC, NBC, ESPN, سی ان ان و Nickelodeon است) زندگی می کنند از طریق اینترنت با تشکر از جریان خدمات مانند یوتیوب تلویزیون و تلویزیون رسن. در برخی موارد آنها هزینه به مراتب کمتر از شما توپخانه به شرکت کابل برای تلویزیون اما این خدمات است که نیازی به بازدید از یک installer-است که یک عامل مهم در نظر گرفتن طول و اجتماعی فاصله.

هر دو قیمت و خدمات خود را در یک ثابت شار. AT&T تلویزیون در حال حاضر برای مثال بی سر و صدا کاهش یافته است HBO از پایگاه خود را بسته و خدمات خود را 10 دلار ارزان تر است. تغییر همچنین بدان معنی است که رقابت فشرده — Sony توقیف جریان آن سرویس PlayStation Vue در ماه ژانویه است.

ادامه مطلب: بهترین تلویزیون ها و پخش دستگاه های برای روز پدر سال 2020

Top live TV streaming خدمات در مقایسه با

یوتیوب تلویزیون Sling TV Hulu Plus Live TV AT&T در حال حاضر تلویزیون
قیمت پایه 50 دلار در ماه برای 70-به علاوه کانال های 30 دلار در ماه برای 30-به علاوه کانال های $55/ماه 60 به علاوه کانال های $55/ماه برای 45-به علاوه کانال های
Free trial بله بله بله بله
ABC, CBS, Fox و NBC کانال بله در بسیاری از بازارهای Fox و NBC تنها در شهرستانها را انتخاب کنید بله در بسیاری از بازارهای بله در بسیاری از بازارهای
جریان به طور همزمان در هر حساب 3 1 یا 3 2 ($15 گزینه برای نامحدود) 2 ($5 گزینه 3)
اعضای خانواده/پروفایل کاربر بله هیچ بله هیچ
ابر DVR بله (به مدت 9 ماه) بله بله بله (50 ساعت 200 ساعت برای 10 دلار در ماه)
سریع به جلو از طریق و یا جست و خیز تبلیغات با ابر DVR بله بله بله هیچ (بله با 15 دلار گزینه)

با همه که در ذهن در اینجا یک راهنمای شجاع دنیای جدید از تلویزیون زنده جریان از طریق اینترنت و همچنین دیگر طناب برش, گزینه های در دسترس امروز با شروع از مورد علاقه ما توصیه هایی برای بهترین تلویزیون پخش آنلاين خدمات.

سارا تو/CNET

یوتیوب تلویزیون بیشتر کانال های بالا برای قیمت پایه از هر رقیب از جمله چهار کانال های محلی (ABC, CBS, Fox و NBC; توجه داشته باشید که فردا توسط شرکت مادر CNET) در بیشتر مناطق کشور است. آن را نیز تنها خدمات محلی PBS کانال. یوتیوب تلویزیون بهترین ابر DVR دسته از جمله ذخیره سازی نامحدود و سخاوتمندانه نه ماه برای تماشای فیلم های ضبط شده (بیشتر از 30 روز). جریان پلت فرم و رابط کاربری است که هیچ و بی معنی اگر کمی یکنواخت و خسته کننده و در عین حال آن را ارائه می دهد بسیاری از ویژگی های یک کابل سرویس می تواند به شما بدهد. و بر خلاف زنجیر و دیگران آن مرده ساده: یک بسته یک قیمت انجام می شود.

با آن بهترین در کلاس انتخاب کانال و ابر DVR یوتیوب تلویزیون مورد علاقه ما است گزینه ای برای طناب برش که می خواهند قدرت پردازش کابل بدون بدون هیچ زحمتی. مانند تمام حق بیمه-قیمت ($50-ish) خدمات آن نسبتا بالا هزینه ماهانه باعث می شود آن را مشکل تر برای صرفه جویی در پول بیش از یک سنتی کابل اشتراک.

کانال های بالا موجود نیست: A&E, Comedy Central, تاریخ, طول عمر, NFL, شبکه Nickelodeon است. ما به عنوان خوانده شده, یوتیوب, بررسی تلویزیون.

سارا تو/CNET

زنجیر تلویزیون هزینه های بیش از AT&T تلویزیون (15 دلار) و فیلو (20 دلار) اما بهتر است کانال های بیشتر و گزینه های نسبتا بهتر رابط بنابراین آن را به ارزش پول اضافی در نظر ما. و آن را هنوز هم خاک-قیمت ارزان در مقایسه با دیگر جریان, خدمات, اجازه دهید به تنهایی کابل.

زنجیر ارزان تر از حق بیمه خدمات مانند یوتیوب و تلویزیون و Hulu Plus Live TV به دلیل آن است که تعداد بسیار کمی از ایستگاه های محلی. اشتباه آن را نیز دارای دو 30 دلار در هر ماه کانال بسته زنجیر نارنجی و زنجیر آبی. در حالی که برخی از کانال های در دسترس هستند در هر دو زنجیر نارنجی و زنجیر آبی دو به طور قابل توجهی متفاوت با دیگر کانال ارائه: نارنجی است که اساسا ESPN/دیزنی بسته در حالی که آبی روباه/NBC بسته است.

زنجیر صفحه اصلی چندان به نگاهی است, اما آن ارائه می دهد تمام گزینه های شما نیاز دارید و بدون درهم و برهمی. تنها واقعی یاس به غیر از کلی عدم محلی خود را محرمانه زندگی می کنند قابل تامل است. خدمات گزینه های بی شمار هستند پس از اتمام زنجیر تلویزیون: همه چیز شما نیاز به دانستن برای تمام جزئیات.

کانال های بالا در دسترس نیست در زنجیر آبی: ABC, CBS, Animal Planet, دیزنی کانال ESPN, Nickelodeon است. Fox و NBC در دسترس را انتخاب کنید شهرستانها عمده.

کانال های بالا در دسترس نیست در زنجیر نارنجی: ABC, CBS, Fox, NBC, Animal Planet, براوو, CNBC, Discovery Channel, براوو, Fox News, Fox Sports 1, FX, MSNBC, ایالات متحده آمریکا شبکه. ما به عنوان خوانده شده زنجیر تلویزیون را نقد کنید.

سارا تو/CNET

چرا که تماشای تلویزیون خیلی ارزان ؟ آن را فاقد محلی بسیار شبیه به زنجیر تلویزیون ندارد اختصاصی کانال های ورزشی و غیر از سی ان ان از دست رفته است, اخبار کانال های بیش از حد. و بسیاری از نشان می دهد در کانال های آن را می توان در تقاضا با Hulu اشتراک کمتر است.

از سوی دیگر آن را جامد برای قیمت. صف خود را شامل 30 کانال که برخی از آنها-مانند AMC HGTV و BBC آمریکا — دیگر موجود در گران AT&T تلویزیون در حال حاضر. رابط کاربری سرگرم کننده و آسان به حرکت. آن را در دسترس در بسیاری دیگر از عمده جریان سیستم عامل به جز برای Roku و برخی از AT&T wireless طرح مشتریان دریافت آن به صورت رایگان.

کانال های بالا موجود نیست: ABC, CBS, Fox, NBC, براوو, CNBC, دیزنی کانال ESPN, Fox News, Fox Sports 1, FX, MLB شبکه MSNBC, NFL, شبکه, Travel Channel, USA Network. ما به عنوان خوانده شده AT&T تماشای تلویزیون را نقد کنید.

سارا تو/CNET

با حداقل کابل رابط مانند رقبای خود را Hulu بزرگترین دارایی ادغام زنده تلویزیون با آن قابل توجه فروشگاه از بر روی تقاضا محتوا برای یک قیمت است. متاسفانه شما مجبور به پرداخت یکی دیگر از 10 دلار در ماه برای به دست آوردن توانایی به جست و خیز تبلیغات در Hulu ابر DVR (پایه ابر DVR است که شامل اجازه نمی پرش تبلیغات). آن کانال تعداد جامد است, با این حال و با Hulu این فروشگاه شامل (کنیز داستان هر کسی؟) آن را یک رقیب بالا اما قیمت بالاتر آن معنی نیست که بهترین معامله.

کانال های بالا موجود نیست: AMC بی بی سی امریکا, Comedy Central, MLB Network, MTV, NBA TV, NFL, شبکه NFL منطقه قرمز Nickelodeon است. ما به عنوان خوانده شده Hulu Plus Live TV review.

سارا تو/CNET

تا همین اواخر, AT&T تلویزیون در حال حاضر همراه HBO به آن $65 پایه بسته اما در حال حاضر آن اختیاری 10 دلار اضافی. با و یا بدون آن خدمات است که هنوز هم گم شده و بیشتر کانال های بالا از هر رقیب (اگر چه شما می توانید با پرداخت هزینه اضافی برای دریافت بسیاری از کسانی که کانال های اگر شما می خواهید). آن DVR نیز یک گام پشت کسانی که از بالا ما را انتخاب کند. سنتی-سبک رابط کاربری خوب است, اما آن را به عنوان شامل flipper-دوستانه توانایی به کش رفتن چپ و راست برای تغییر کانال.

کانال های بالا در دسترس نیست در پایه بسته: A&E, AMC, Animal Planet, Discovery Channel, HGTV, تاریخ, طول عمر, MLB Network, NFL, شبکه, Travel Channel. ما به عنوان خوانده شده AT&T تلویزیون در حال حاضر بررسی.

Ty Pendlebury/CNET

وجود دارد مقدار مورد FuboTV-آن ارائه می دهد انتخاب گسترده ای از کانال های دوم تنها به یوتیوب تلویزیون-و ورزش تمرکز باعث می شود آن را به خصوص جذاب برای طرفداران فوتبال در خاص است. با توجه به این که وجود ندارد مسابقات ورزشی در هر نقطه در جهان در حال حاضر محدودیت درخواست تجدید نظر خود را به عنوان شما می خواهم انتظار. همچنین, آن را مناسب برای تماشای تلویزیون به هیچ کدام از این سیستم عامل کار می کنند و همچنین نسخه موبایل و عدم ABC و ESPN ناامید کننده است.

کانال های بالا در دسترس نیست در پایه بسته: ABC, کانال دیزنی Disney Junior, Disney XD, ESPN ESPN 2. ما به عنوان خوانده شده FuboTV نقد و بررسی.

چگونه به فروشگاه برای طناب برش, خدمات تلویزیون زندگی می کنند

هر یک از خدمات فوق را ارائه می دهد ترکیب مختلف از کانالبنابراین اولین قدم شما باید با انتخاب یکی که حامل خود را “نمی تواند از دست” کانال های کابل و نشان می دهد. و برخی از مهم ترین کانال های محلی, یعنی, ABC, CBS, Fox و NBC. نه هر سرویس ارائه می دهد و همه آنها در هر منطقه است.

خدمات را می توان به دو گروه اصلی: بودجه با قیمت با شروع از $15 اما بدون کانال های محلی. و حق بیمه با قیمت از 50 دلار به بالا و شامل محلی و اغلب دیگر اضافی مانند یک برتر ابر DVR. بله بسیاری از خدمات (محرومیت AT&T تلویزیون) اجازه می دهد تا شما را به ضبط و پخش را نشان می دهد درست مثل یک سنتی کابل یا ماهواره ای DVR, اما آنها اغلب با محدودیت.

پس از آن وجود دارد multistream موضوع است. اگر شما می خواهید به تماشای بیش از یک برنامه در همان زمان — به عنوان مثال در اتاق نشیمن خود را و تلویزیون را در یک اتاق تلویزیون یا اصلی تلویزیون و یک قرص و یا دستگاه های دیگر — شما می خواهید برای اطمینان از این سرویس شما به اندازه کافی جریان به طور همزمان. برخی از حداقل خدمات گران قیمت تنها اجازه می دهد یک جریان در یک زمان و اگر شما سعی می کنید به تماشای آن مسدود شده است.

نگه داشتن در ذهن است که به خصوص اگر شما بیش از یک نفر در یک بار بر روی دستگاه های پشتیبانی شده, شما نیاز به مطمئن شوید که شما باید سریع و قابل اعتماد به اینترنت پهن باند. یک 100Mbps دانلود سرویس هزینه حدود $50 به 60 دلار در ماه است و در آن پس انداز از برش کابل می توانید بلعیده.

در اینجا یک تلویزیون زندگی می کنند جریان لیست خرید را در نظر بگیرید:

05-hulu-live-tv

Hulu Plus Live TV

سارا تو/CNET

آنچه در جریان خدمات تلویزیون نمی خواهد به شما بدهد

جریان خدمات تلویزیون های بزرگ هستند, اما وجود دارد برخی از چیزهایی که آنها نمی تواند انجام دهد در مقایسه با سنتی جعبه کابل.

اولین, آن را به ارزش نگاه کردن به کانال های که شما می توانید با هر یک از این خدمات است. برای مثال تنها یکی از خدمات ارائه می دهد PBS — یوتیوب تلویزیون — و این به این دلیل است که پخش گزارش نشده بود به دست آورد و این جریان حقوق به همه نشان می دهد که این پخش.

در زمان دیگری فقدان زنده ورزشی در این کانال خواهد بود یک مسئله است. برای زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت اما اکثر خدمات حمل ESPN و کانال های محلی برای فوتبال NFL اما اگر شما به دنبال یک حرفه ای یا بیس بال, بازی بسکتبال, تیم, شانس شما نیاز خود را از کانال خاص — به نام RSN یا منطقه ای شبکه ورزش — برای تماشای بازی فصل. RSN پوشش به طور گسترده ای متفاوت برای هر یک از خدمات.

هر زنده تلویزیون, سرویس ویدیو جریان است چند ثانیه تا یک دقیقه یا بیشتر پشت “زنده” جریان شما از کابل های محلی خود را و یا ارائه دهنده های ماهواره ای. که به معنی شما می توانید یک پیش نمایش از نمرات و یا پخش از توییتر هشدار تلفن و یا تماس های تلفنی از دوستان کمی قبل از اینکه شما این عمل بر روی صفحه نمایش.

در حالی که AT&T تلویزیون در حال حاضر ارائه می دهد HBO به عنوان بخشی از آن پایگاه اشتراک بسیاری دیگر از خدمات یا فروش آن به عنوان یک افزودنی و یا شما نیاز به ثبت نام جداگانه برای HBO در حال حاضر. علاوه بر این NFL منطقه قرمز و NHL شبکه هستند یا در دسترس نیست و یا تنها به عنوان بخشی از یک بسته.

اگر شما استفاده می شود به 5.1 کانال صدای فراگیر ارائه شده توسط کابل و یا حتی OTA و سپس شما احتمالا نا امید خواهد شد که تمام این خدمات فقط شامل صدای استریو در پخش زنده. AT&T تلویزیون در حال حاضر شامل 5.1 صوتی در برخی از بر روی تقاضا مواد ،

(توجه داشته باشید که CNET متعلق به ViacomCBS که جبران برنامه نویسی ارائه دهنده در تمام کابل های ماهواره ای و آنلاین تلویزیون خدماتی که ارائه CBS کانال های که شامل پی اس, پاپ, CBS Sports و CW در میان دیگران. فردا نیز صاحب و عمل خود خدمات آنلاین CBS همه دسترسی که در زیر ذکر شده است.)

گزینه های دیگر

فیلو

قیمت: شروع می شود در $20 ماه

یکی دیگر از خدمات ارزان با هیچ ورزش یا کانال های محلی Philo ارائه می دهد نان-و-کره کانال های کابلی مثل AMC, کمدی کانال Nickelodeon است و بی بی سی امریکا. بر خلاف Watch AT&T آن را شامل یک ابر DVR اما آن را فاقد یک بزرگ نام کانال خبری 24 ساعته مثل سی ان ان.

خواندن Philo نقد و بررسی

فردا همه دسترسی

قیمت: شروع می شود در $5.99 یک ماه

فردا همه دسترسی خارج از غرفه را از دیگر خدمات آن را به عنوان ارائه می دهد زندگی می کنند (در برخی از شهرستانها) و بر روی تقاضا از فقط یک کانال. در علاوه بر این به پخش ویدئو بر روی تقاضا آن را ارائه می دهد منحصر به فرد محتوای آنلاین مانند Star Trek: کشف. بر روی تقاضا مسائل تبلیغات است اما شما می توانید یک آگهی رایگان گزینه برای 10 دلار در ماه است.

طاووس

طاووس است که ان بی سی در پاسخ به CBS همه دسترسی داشته باشند اما در حال حاضر آن را به دو مشکل اصلی — آن را تنها در دسترس به Comcast کاربران آن فروشگاه است که تا حد زیادی تکرار توسط دیگر محبوب جریان خدمات اساسی Hulu.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه به قطع طناب برای $10: نصب آنتن


2:03

نمی مراقبت در مورد زنده تلویزیون ؟ بیشتر طناب برش کالاهای اساسی

مقدار زیادی از hitters سنگین وارد شده بر روی تقاضا فرای به تازگی از جمله اپل با Apple TV Plus و دیزنی با دیزنی به علاوهکه هر دو عرضه در اواخر سال 2019. در سال 2020 streamers حتی گزینه های بیشتر از جمله NBC/Comcast را Peacock AT&T را HBO حداکثر و تلفن همراه تنها تازه بدوران رسیده Quibi. همه از این خدمات فاقد TV live streaming — به جای تمرکز بر پشت کاتالوگ و جدید برنامه نویسی اصلی — اما آنها هنوز هم می تواند خوردن خود را به سرگرمی بودجه.

Netflix: یکی از اولین جریان خدمات تلویزیون و آن را بسیار محبوب است که آن را تبدیل به گرفتن تمام مدت را در همان راه به عنوان “سحر و جادو نشانگر” یا “کک” در جنوب. و پس از آن, البته, وجود دارد, همیشه محبوب “Netflix و لرز.” با کیفیت بالا شروع طرح در 13 دلار در ماه و خدمات را پوشش می دهد هزاران نفر از تلویزیون نشان می دهد و فیلم از جمله اصلی مجموعه تلویزیونی مثل کله خر و Orange Is the New Black.

آمازون نخست تصویری: “دیگر” عمده خدمات جریان است که شامل به عنوان بخشی از یک $99 سالانه نخست عضویت و یا 9 دلار در ماه است. رابط کاربری است که به عنوان کاربر پسند که Netflix بکشد اما این سرویس نیز ارائه می دهد نشان می دهد که در آن رقیب از جمله محتوای اصلی مانند شگفت انگیزی خانم Maisel. آمازون نخست همچنین دارای توانایی برای اضافه کردن کانال های حق بیمه (HBO و Showtime و بیشتر) و آن را یک پتانسیل یک فروشگاه توقف.

babyyoda2

با نام مستعار کودک Yoda — این ممکن است cutest شخصیت جنگ ستارگان از Mandalorian در دیزنی به علاوه.

تصویری تصویر توسط بانی برتون/CNET

دیزنی به همراه: یکی از بزرگترین خدمات جریان برای راه اندازی در برخی از زمان دیزنی تا به جمع آوری ترکیبی از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و محتوای منحصر به فرد از جمله جنگ ستارگان-جهان-مجموعه Mandalorianبرای 7 دلار در ماه است. ما به عنوان خوانده شده دیزنی به همراه نقد و بررسی در اینجا.

Vudu/فیلم در هر نقطه: یک کتابخانه دیجیتال (یا قفل) است که شامل میراث ماوراء بنفش محتوا و جریان فیلم و تلویزیون هستند که تنها برای خرید در دسترس مانند جدید.

همچنین ارزش تحقیق رایگان آگهی-خدمات پشتیبانی از قبیل کانال Roku, IMDB Freedive, TuBi TV, پلوتون و سونی صدای ترق و تروق که ارائه تعداد زیادی از محتوا است. جزئیات CNET است خلاصه ای از خدمات تلویزیون اینجا.

antennas-09.jpg
سارا تو/CNET

یک محیط داخلی و یا در فضای باز آنتن یک گزینه قابل دوام است ؟

اگر شما یک تلویزیون در خانه خود را — که شده است یک صفحه نمایش است که دارای یک تیونر-شما بخشی از راه برای برش طناب در حال حاضر. یک مقرون به صرفه آنتن متصل به تلویزیون خود را به شما اجازه تماشای رایگان تلویزیون بیش از هوا از هر کانال شما دریافت خواهید کرد در محلی خود را پخش منطقه است. آنتن هزینه به عنوان کمی به عنوان $10. ببینید ما مقايسه داخلی آنتن در اینجا.

شما همچنین می توانید اضافه کردن یک DVR مانند آمازون آتش تلویزیون توزیع مجدد و یا استفاده از ویدئو پیچ OTA اگر شما می خواهید. سپس شما می توانید ضبط کسانی که زنده آنتن تلویزیون کانال های آنها را به بازی و جست و خیز تبلیغات فقط در یک کابل استاندارد تلویزیون DVR. در اینجا CNET را خلاصه ای از بهترین OTA DVRs برای طناب برش.

جامد و کم هزینه تر جایگزین برای زنده تلویزیون جریان خدمات ترکیبی است از یک آنتن برای زنده کانال های محلی و بر روی تقاضا خدمات مانند Netflix یا Hulu (که در حال حاضر تنها $5.99 یک ماه). که راه شما هنوز هم قادر به پخش زنده برنامه نویسی و همچنین باید یک انتخاب از روی محتوای تقاضا.

08-amazon-fire-tv-recast

آمازون آتش تلویزیون توزیع مجدد DVR یک طناب برش آنتن کاربر ،

سارا تو/CNET

نتیجه گیری: سعی کنید آن را به خودتان

پخش زنده تلویزیون های خدمات هنوز در شار. پس از راه اندازی هر سرویس افزایش یافته است و قیمت آن با حداقل 5 دلار در ماه کانال انتخاب و شهرستانها با محلی کانال دسترسی تمام وقت در حال تغییر و گزارش ادامه در مورد برخی خدمات از دست دادن پول و یا حتی بسته شدن در مورد PlayStation Vue. در حالی که جریان است که بدون شک آینده از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از هر دو قیمت و خدمات ارائه شده حل و فصل در.

که گفت:, اگر شما می خواهید یک کابل-مانند تجربه هر دو در خانه و بر روی بروید از دستگاه های بدون وزن مرده که یک کابل اشتراک به ارمغان می آورد و سپس یک جریان خدمات است که ارزش یک نگاه. هیچ قرارداد به ثبت نام, و اگر شما نمی خواهید این سرویس شما می توانید به راحتی تغییر دهید. بنابراین آیا شما به دنبال یک بسته اولیه مانند زنجیر تلویزیون و یا می خواهید به پرداخت بیشتر برای یک deluxe تجربه از امثال یوتیوب تلویزیون باید وجود داشته باشد یک جریان خدمات تلویزیون به شما کت و شلوار.

بیشتر جریان پوشش در CNET

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>