اندرو بانک ها از تجمع ادرار در کنار PC کیت پالمر در یادبود

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

یک مرد که بود عکس ادرار توسط یادبود به یک افسر پلیس کشته در سال 2017, Westminster, حمله تروریستی به زندان محکوم شد.

اندرو بانک ها 28 التماس کرد گناه به outraging عمومی نجابت در وست مینستر دادستانی دادگاه در روز دوشنبه ،

یک عکس از او – در طول تظاهرات توسط فوتبال اراذل و اوباش و راست گروه در روز شنبه – ادرار کردن بعد به یادبود بزرگداشت کامپیوتر کیت پالمر بود و موجب هتک حرمت شد.

دادگاه شنیده می شود که بانک ها تا به حال مصرف 16 پیمانه نیم لیتری از جمعه شب به صبح روز شنبه و تا به حال نشده است به خواب.

دادستان مایکل Mallon گفت: بانک ها یک تاتنهام فن در مرکز لندن به عنوان بخشی از یک گروه از طرفداران فوتبال به “محافظت از مجسمه” اما متهم کرد نمی دانم آنهایی که.

بانک ها از استانستد در اسکس تبدیل شده خود را در یک ایستگاه پلیس در روز یکشنبه پس از افسران صادر شده درخواست تجدید نظر به شناسایی او.

دادگاه شنیده ام که او تا به حال شده است در مواجهه با پدر خود به عنوان عکس ویروسی رفت و آنلاین و نمیدانستم چه PC پالمر در یادبود بود.

محکومیت او را به 14 سال حبس رئیس دادرس اما Arbuthnot گفت: “من قبول شما مست بود و نمی دانم که در آن شما به ادرار کردن.

“توضیح شما این است که شما تا به حال 16 پیمانه نیم لیتری به نوشیدنی شما تا به حال نشده است و به یک گروه از طرفداران فوتبال شد تا برای حفاظت از بناهای تاریخی.

“طنز این است که به جای حفاظت از آثار شما تقریبا ادرار در یک. که بیشتر توسط شانس از قضاوت.

“شما هیچ احترامی نشان داد در آن زمان برای یک مرد کشته شدند در حالی که حفاظت از پارلمان.”

آقای Mallon توضیح داد که چگونه بانک ها کشف شد و در حدود ساعت 11 صبح روز شنبه راه رفتن در امتداد خیابان پل وست رفتن در پشت یک سد و ادرار کردن در کنار یادبود برای حدود یک دقیقه است.

او گفت که پس از اعتراض بانک ها مواجه شد پدرش “بستری شد اما او اعلام کرد او نمی دانست چه یادبود برای تا زمانی که آن را به او توضیح داد”.

“او اظهار داشت: او با حضور در اعتراض به ‘محافظت از مجسمه’ اما نمی دانم آنچه که او در حفاظت از” دادستان اضافه شده است.

“او گفت که او به شدت می خواستم به ادرار کردن اما نمی تواند پیدا کردن یک توالت. او نمی دانست که وجود دارد یک بنای یادبود که در آن او ادرار. او گفت که او بسیار اندوهناک.”

استوارت هریس دفاع گفت: او تا به حال هیچ مشتری اعتقادات قبلی بود “شرمنده با اقدامات خود”.

فرمانده بس جاوید از پلیس شهری بود به نام تصویر “منزجر کننده و نفرت انگیز” اضافه کرد: “من احساس می کنم برای PC پالمر در خانواده و دوستان و همکاران.”

کن مارش صندلی از Metropolitan Police فدراسیون گفت: “این شد یک تصویر مشمئز کننده دیدیم در آخر هفته. من خوشحالم که مجرم است به جلو و گناه التماس کرد. این نجات خانواده از کیت هر بیشتر تروما است.”

کامپیوتر پالمر بود امنیت ورود به پارلمان در ماه مارس سال 2017 هنگامی که خالد مسعود نصب شده خود را حمله.

تروریستی منفجر پیاده با ماشین خود بر روی پل وست مینستر و کشتن چهار نفر قبل از توفنده و در حال اجرا نسبت به حمل و نقل دروازه مسلح با چاقو.

او چاقو PC پالمر بود که غیر مسلح تعدادی از بار قبل از کشته شدن توسط یک افسر حفاظت.

کامپیوتر پالمر بود و پس از مرگ اهدا جورج مدال برای شجاعت و اعطا مراسم تشییع جنازه پلیس در Southwark کلیسای جامع.

یک دسته گل از گل است در سنگ یادبود برای کامپیوتر کیت پالمر در لندن (رویترز)

یادبود بنا در نزدیکی حمل و نقل دروازه ورود به مجلس متر از جایی که او به ضرب حمله کردند.

بیش از 100 نفر دستگیر شدند در روز شنبه در اعتراض به, که به نام دموکراتیک فوتبال بیابان داد (DLFA) هفته بعد از تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید در مینه سوتا است.

طرفداران فوتبال جانبازان و راست گروه فرود در لندن پس از تهی گور و مجسمه از چهره های تاریخی از جمله وینستون چرچیل بودند graffitied.

Black Lives Matter لغو اصلی آن اعتراض در روز شنبه در میان ترس از اختلال – و هر دو بناهای تاریخی و همچنین چندین نفر دیگر شد را تحت پوشش محافظ.

اما صدها نفر از خود اعلام کرد “مجسمه مدافعان” در زمان بیش از مناطق در نزدیکی پارلمان و میدان ترافالگار و پرتاب موشک و نارنجک دود و بطری های شیشه ای و عود در افسران پلیس.

در مجموع 113 نفر دستگیر شدند و اعتراض محکوم شد توسط بوریس جانسون به عنوان “نژادپرستانه thuggery” و به عنوان “بی فکر چاقوکشی” توسط پلیس.

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>