‘ما در حال زندانیان در خانه خود ما’: ساکنان به دام افتاده در احتراق پوششی پیچیده برج بلوک می گویند مستند را تشدید کرده است ترس خود را

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

Several ماه بعد از دیدن دود برخاستن از Grenfell برج آتش از پنجره, مریم علی-Puttergill کشف کرد که او را به خانه خود پیچیده شده بود در همان اشتعال روکش.

در حال حاضر سه سال از Grenfell که 37 ساله معلم بلوک است که هنوز تحت پوشش در این مواد خطرناک که او خرج می کند در تمام طول روز در داخل در طول مستند با چهار ماه کودک قدیمی.

“این وحشتناک,” او می گوید. “من می توانید ببینید که پوششی از هر پنجره در ساختمان و در گیر بودن در داخل به معنی آن است که غیر ممکن است به فکر می کنم در مورد آن را در همه زمان.”

مریم تنها نیست. بیش از 500 ، 000 رهن کنندگان در حال تخمین زده می شود زندگی در برج های پیچیده شده در احتراق پوششی در انگلستان است.

این رهن کنندگان پیدا کردن آن غیر ممکن است به فروش خانه های خود را با خریداران بالقوه قادر به تضمین وام مسکن و بنابراین آنها را از چپ به پرداخت افزایش مقادیر در بازپرداخت و بیمه و موقت آتش اقدامات ایمنی.

آنها همچنین در صورت اسکناس از ده ها هزار پوند به حذف پوشش و عدم اطمینان از دانستن اینکه آیا یا نه این خواهد بود که تحت پوشش دولت بودجه.

مستند تنها اضافه شده به این احساس به دام افتاده ساکنان می گویند که مردم از ترس مخارج تقریبا در تمام طول روز در درب را افزایش می دهد احتمال یک حادثه داخلی جرقه آتش در میان تاخیر بیشتر به بازسازی کار می کنند.

“من تا به حال اضطراب در مورد زندگی در اینجا قبل از اینکه من باردار بود و در حال حاضر آن را بزرگنمایی بیشتر” مريم می گوید. “اگر وجود دارد یک آتش من را مجبور به اجرا کردن هفت پرواز از پله ها با کودک در آغوش من است.”

“آن شده اند که اگر آن چند ماه اول با من دختر شد مصرف نمی شود با این همه نگرانی و نا امیدی است.”

مریم بلوک در پدینگتون غرب لندن است که در تحت پوشش آلومینیوم کامپوزیت مواد (ACM) – همان نوع پوششی که کمک به گسترش آتش سوزی در Grenfell.

سال پس از ناامن پوششی و دیگر نقص ایمنی و آتش کشف شد در این ساختمان کار درمانی به علت مه آغاز می شود. اما مریم میگه کار در پدینگتون راه رفتن در حال حاضر بیشتر به تعویق افتاد به دلیل مستند و در حالی که مدیر عامل انتظار برای دیدن اگر آن را می توانید مجموعه ای دیگر از بودجه دولت است.

Rendall & Rittner ساختمان مدیریت عامل مشترک در آخرین نامه ای که فرستاده شده بود به ساکنان Paddington راه رفتن با مستقل. آن را اظهار داشت که عامل نرم افزار برای بودجه دولت برای پوشش هزینه از بین بردن ACM پوششی از ساختمان پذیرفته شده.

اما آن اضافه شده است که عامل “در انتظار روشن شدن چگونه دو وجه [به ACM پوششی صندوق و ساختمان ایمنی صندوق] در نظر گرفته شده به کار گیرند به طوری که تمام آثار در پدینگتون پیاده روی می تواند به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

مریم می گوید: ساکن هستند “هنوز هم در برزخ گرفتار”. “خانه جایی است که شما به معنای احساس امن که در آن شما می توانید اجازه گارد خود را پایین,” او می گوید. “اما آن بوده است تکمیل مخالف است.”

Ritu ساها که همچنین کشف تخت او را پوشانده بود قابل اشتعال پوششی تنها چند ماه پس از Grenfell می گوید که فشار مالی از مستند بیشتر تشدید استرس زندگی در این ساختمان های ناامن.

44 ساله دانشگاه مدیر و از بنیانگذاران انگلستان پوششی عمل می 24 ساعته ایمنی و آتش گشت و دیگر اقدامات هزینه او و دیگر رهن کنندگان در بلوک تا £840 هر ماه.

“این یک فشار بزرگ در هر زمان” او می گوید. “اما در مستند ما در حال تلاش بیش از همیشه به تقبل این هزینه ها.”

“ما تقریبا به دام افتاده – جسمی مالی و ذهنی است. شما احساس می کنید مانند شما از دست داده ام کنترل بر زندگی خود را.”

Saha کشف شده که بلوک آپارتمان در Bromley جنوب لندن پیچیده شده بود با ACM پوششی و همچنین HPL (high pressure laminate) روکش. ساکن مدیریت شرکت از Northpoint اعطا شده است یک مقدار محدود از بودجه حذف ACM پوششی اما هیچ تضمینی وجود ندارد از آن اهدا خواهد شد بودجه به آدرس دیگر ایمنی و آتش نشانی نقص است که می تواند هزینه تا £75,000 برای هر تخت می باشد.

“مثل نوشتن یک چک سفید” او می گوید. “ما نمی دانیم که زمانی که پرداخت موقت متوقف خواهد شد و زمانی که پوششی حذف خواهد شد.”

مثل ساها ابی Tubis نیز احساس فشار مالی به پرداخت صدها پوند (یک ماه) برای نگهبانان آتش پس از furloughed در طول مستند.

“در حال حاضر من از دست بعضی از حقوق من اضطراب بیش از نیاز به پرداخت 100 پوند برای بیداری دیده بان در هر ماه افزایش یافته است و حتی بیشتر,” او می گوید.

“آن احساس می کند مانند ما زندانی در خانه خود ما, ما در حال به دام افتاده در تمام طول روز در یک احتراق ساختمان است.”

پس از کشف که خانه اش پیچیده شده بود در خطرناک HPL روکش 29 ساله حساب مدیر تاسیس لیدز پوششی رسوایی به پیوستن به نیروهای با دیگر مردم رو به آتش مسائل ایمنی.

سنت جورج ساختمان که در آن Tubis زندگی یکی از 13 بلوک در لیدز خدمات آتش نشانی بداند انجام دهد. ساکنان در بلوک به تنهایی به صورت یک لایحه در حدود £2m به حذف روکش فلزی با تضمین آنها داده خواهد شد دولت بودجه.

کلیسای انگلستان به اسقف نشین از لیدز به freeholder ساختمان گفت: مسئولیت ساختمان با سر leaseholder.

“این فقط قریب است که از نظر قانونی تمام مسئولیت این است که گذشت را به مردم و دولت انجام نشده و تقریبا به اندازه کافی برای کمک به ما” Tubis می گوید.

“شوهر من و من می خواستم به حرکت و شروع یک خانواده اما ما حتی نمی تواند فکر می کنم که دیگر,” او اضافه می کند. “تخت من است که در حال حاضر ارزش صفر است.”

عدم اطمینان از دانستن نیست که آیا آنها را به دریافت کمک های مالی دولت برای پرداخت هزینه های پوششی حذف یک مخمصه مواجه توسط بسیاری از رهن کنندگان.

صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرد £1bn صندوق برای حمایت از حذف همه “همه ناامن احتراق پوششی” از ساختمان های بلند در بودجه خود را در ماه مارس است. آمد پس از آنکه دولت اعلام کرد £200m صندوق برای حذف پرداخت خطرناک ACM پوششی از بلوک های مسکونی خصوصی در سال 2019.

اما سه سال از Grenfell, هنوز هم وجود دارد 262 خصوصی و اجتماعی مسکونی بلوک های پیچیده شده در شبیه ACM پوششی سیستم. تخمین زده می شود که بیشتر از 1700 ساختمان باید نوعی دیگر از خطرناک پوششی است که نیاز به جایگزین است.

دولت پیش بینی کرد که آن £1bn ایمنی ساختمان صندوق را پوشش دهد تنها یک سوم از ساختمان ها در کشور است که نیاز به کار در حالی که کسانی که در حال حاضر متعهد بودجه را منع می شود

یک سخنگوی وزارت مسکن جوامع و دولت های محلی گفت: “ما در حال آوردن به جلو بزرگترین تغییرات به ایمنی ساختمان در یک نسل شده اند و روشن صاحبان ساختمان که مسئول ایمنی ساختمان باید اقدام در اسرع وقت به آدرس نگرانی های – حمایت £1.6 میلیارد دلار در بودجه دولت برای حذف ناامن روکش.

“ما انتظار داریم دولت بودجه را تنها به معنی از remediating ناامن پوششی و از کجا رهن کنندگان در حال حاضر متعهد به پرداخت ممکن است از طریق مراجعه صاحبان ساختمان از طریق گارانتی یا بیمه ادعا می کند.”

در حالی که رهن کنندگان به دام افتاده در این حالت برزخ بیش از اینکه آنها را به دریافت کمک های مالی دولت بسیاری صورت افزایش هزینه ها به صورت موقت آتش-اقدامات ایمنی.

فعالان می گویند این ادامه داد: عدم در نظر گرفتن عوارض آن بر سلامت روانی اکثریت تحت تاثیر رهن کنندگان.

یک نظرسنجی انجام شده توسط انگلستان پوششی اقدام گروهی از 550 رهن کنندگان دریافتند که 14.5 درصد حتی تا به حال افکار خودکشی و 8 درصد را احساس مجبور به خود آسیب برساند.

“دولت حاضر به رفع بحران در یک بروید و فقط در حال ساخت تدریجی اصلاحات. آن را به سادگی کافی نیست” مريم می گوید. “وجود دارد یک فقدان کامل از عدالت و پاسخگویی.”

“بیش از زمانی که شما شروع به فکر می کنم آنچه که من زندگی ارزش برای هر یک از این افراد در آن احساس می کند مانند شما در حال فریاد به پرتگاه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>