ساسکاتون Black Lives Matter مارس می پیوندد تماس برای پایان دادن به نژادپرستی و خشونت پلیس

یک هزار تن از طریق مرکز شهر ساسکاتون در روز شنبه در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

تظاهرات آغاز شد و در ظهر در Kiwanis Park با سخنرانی توسط سازمان سخنرانان مهمان و آواز “بالابر هر صدا و آواز”.

“من رایگان نیست در حالی که هر زن دیگر است غیرآزاد حتی زمانی که او در قید بسیار متفاوت از خود من است. و من آزاد نیست تا زمانی که یک فرد از رنگ باقی می ماند زنجیر” گفت: ناتالیا میسون به نقل از شاعر Audre Lorde.

ادامه مطلب: Lloydminster مرد رنگ سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, پیام, نوبت حصار به بوم

این سومین تظاهرات در ساسکاتون و فقط یکی از بسیاری که صورت گرفته است در سراسر جهان از جورج فلوید, سیاه فوت کرد زمانی که یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چندین سخنران از جمله ماسون رهبری جمعیت گفت: اسامی افرادی که فوت کرده اند در پلیس حوادث مانند Breonna تیلور و Regis Korchinski-Paquet.

بسیاری از مردم در جمعیت عینک و پیراهن و یا برگزار می شود نشانه هایی است که گفت: “Black Lives Matter” و “بومی زندگی مهم نیست”.

سازمان یک گروه به نام Black Lives Matter YXE گفت: اخبار جهانی آنها تنها به صحبت با رسانه ها پس از این رویداد به پایان رسید. ماه مارس به این نتیجه رسیدند پس از مهلت و هیچ مصاحبه ممکن بود.

یک Facebook رویداد ارسال توصیف آن به عنوان “تظاهرات صلح آمیز و مارس به ایستادگی در همبستگی با جهانی سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.”

Demonstrators in the Saskatoon Black Lives Matter solidarity march take a knee outside of the police headquarters to honour George Floyd.
تظاهرکنندگان در ساسکاتون سیاه زندگی موضوع راهپیمایی را به زانو در خارج از مقر پلیس به افتخار جورج فلوید. ناتانیل کبوتر / اخبار جهانی

همچنین شرکت کنندگان خواست تا با پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی.

ماه مارس سفر از Kiwanis Park به مقر ساسکاتون خدمات پلیس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک کامیون با یک میکروفون و بلندگو در پشت فعال آن به سخنرانی برای رهبری جمعیت در شعار “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

یک سخنران که سازمان تنها به عنوان “عدالت” خواستار پلیس در ساسکاتون و در کانادا برگزار می شود مسئول بومی زنان و دختران که از دست رفته اند و یا به قتل رسیده در کشور و برای نور ستاره تور — زمانی که پلیس را انتخاب کنید تا مردم در وسایل نقلیه خود را در زمستان درایو آنها را در خارج از شهر و ترک آنها را.

ادامه مطلب: جورج Floyd: ضد نژادپرستی تظاهرات و تماس با توجه به مرگ 2 مرد سیاه و سفید

“چگونه بسیاری از شما می دانید افرادی مانند جورج فلوید? چگونه بسیاری از شما می دانید افرادی که در حال رفتن در مورد زندگی روزانه خود را و آنها را متوقف ، پوست خود را به عنوان یک مشکل با رسیدگی می شود گفت:” یک سازمان.

“من و زندگی من تمام زندگی در ایالات متحده آمریکا و من هرگز تجربه نژادپرستی و خشونت است که من تجربه کرده ام در اینجا در ساسکاتون,” او اضافه شده است.

Tunde Basharon گفت که او تا به حال با آن مواجه نژادپرستی تمام عمر خود را.

“من همیشه احساس درماندگی در برابر آن. بنابراین در حال حاضر که من یک شانس برای انجام کاری در مورد آن چرا من نمی?” او گفت:.

“گاهی اوقات آن را سخت قدم زدن در خیابان فقط به خاطر شما بی دست و پا نگاهها را ببینید بی دست و پا خیره. گاهی اوقات شما به یک فروشگاه بروید (و) آن را بسیار بی دست و پا (چرا که) شما می توانید ببینید مردم به وضوح خیره در شما.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت که امیدوار است این راهپیمایی خواهد کمک به مردم درک کنند که هر کس سزاوار باشد به همان اندازه تحت درمان است.

ادامه مطلب: ماموران پلیس در تظاهرات در پاریس به عنوان راست فعالان تجمع در لندن

“به عنوان یک کودک شما هرگز واقعا فکر می کنم از مسابقه و یا شما هرگز واقعا فکر می کنم از یک فرد به عنوان رنگ های مختلف — شما فکر می کنم که فرد به عنوان تنها بودن فرد دیگری گفت:” اخبار جهانی است.

“اگر به نوعی هر کسی می تواند با اتصال به آن و ریشه های ما به عنوان مردم به جای ما رنگ پوست پس از آن من فکر می کنم همه چیز… قطعا می تواند بهتر شود.”

بعد مه راه می رفت به شهر که در آن برخی از سخنرانان صحبت در مورد نژادپرستی در سیستم آموزش و پرورش.

نساء بانو گفت: او در ماه مارس به یادگیری در مورد مسائل و حمایت از کسانی که رنج می برند از نژاد پرستی.

“در هر نقطه وجود دارد که بی عدالتی اتفاق می افتد ما باید مطمئن شوید که همه ما در حال ایستاده در مقابل آن با هم,” او گفت:.

Saskatoon Police tweeted there were a thousand people at the march on Saturday.
ساسکاتون پلیس توییتی وجود دارد یک هزار نفر در ماه مارس در روز شنبه. ناتانیل کبوتر / اخبار جهانی

“فقط به این دلیل که ما نمی صورت (نژاد پرستی) خودمان یا ما نمی شنیدن در مورد آن معنا نیست که وجود ندارد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پیش از این رویداد سازمان گفت: در Facebook پست ساسکاتون پلیس نیست, خوش آمدید به شرکت.

افسران کارگردانی ترافیک توییتی جمعیت اندازه و بسته شدن جاده به عنوان آنها اتفاق افتاده است و تا حد زیادی را در خود حفظ فاصله.

سازمان دیده بان فرمانده گفت: اخبار جهانی هیچ کس دستگیر شد و هیچ اموال آسیب دیده بود.

تنها رویارویی کلامی بود که یک سازمان به کارگردانی ترافیک را ترک کنند و تنها به طول انجامید چند دقیقه.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>